Прочитайте офіційний опис

Дар Лагут - це професійний мовний центр в Марокко, який протягом року проводить інтенсивні курси на всіх рівнях сучасного арабського та розмовного марокканського арабського мовлення.


Заснована в 2004 році в самому центрі міста Тетуан на півночі Марокко, Дар Лагут швидко створив міцну і шановану репутацію як крос-культурний центр в арабському світі. Що допомогло нам зробити такий чудовий старт:/>


Наше розташування/>

Ідеально розташований у центрі центру міста Тетуан, який був оголошений ЮНЕСКО всесвітньою культурною спадщиною, ми пропонуємо нашим учням найкращі з Марокко. Під час вивчення арабської мови в Тетуані студенти можуть насолоджуватися відмінними пляжами міста, його вічнозеленими горами Ріф та його п'ятирічною Медіною.


Наша якість/>

Член Форуму з освіти за кордоном, Дар Лагут постійно доставляє найвищу якість освітніх послуг. У Дар-Лохат студенти користуються маленькими класами від трьох до восьми студентів та широким спектром екскурсій та соціальних та культурних заходів, що дозволяє їм максимально використовувати свій міжнародний досвід.


Наші вчителі/>

Наші мовні курси проводяться ентузіазмом, багатомовними, кваліфікованими та досвідченими викладачами, які виключно займаються вивченням арабської мови для тих, хто не є носіями мови.


Наша Міжнародна Атмосфера/>

Ми вітаємо дуже різноманітний та міжнародний студентський корпус протягом року, створюючи цікаве, стимулююче та мультикультурне навчальне середовище.


Наша соціальна програма/>

Завдяки різноманітним зануренням та мовному обміну, ми надаємо нашим студентам повсякденний контакт з марокканським життям, дозволяючи їм розширювати свій словниковий запас, покращувати їхню розмовну мову та краще розуміти місцеву культуру.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Dar Loughat cross-cultural language center

Залежно від інтересу студентів, CMA може бути навчений, використовуючи арабську або латинську сюжет, хоча перший дуже рекомендується полегшити життя для повсякденних завд ... [+]

CMA або "darija" є найбільш широко розмовним діалектом у Марокко.

Хоча більшість CMA слів знаходить свій корінь у MSA, частина лексики запозичена з іспанського, французького та берберського.

Залежно від інтересу студентів, CMA може бути навчений, використовуючи арабську або латинську сюжет, хоча перший дуже рекомендується полегшити життя для повсякденних завдань, таких як ознайомлення з ознаками та обхід.... [-]

Марокко Tetouan
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Dar Loughat cross-cultural language center

Наша програма MSA розроблена спеціально для задоволення потреб всіх студентів, зацікавлених у вивченні або вдосконаленні стандартної арабської мови. Він надає їм необхідн ... [+]

Також відомий як "al-fus'haa", MSA - це мова, що використовується у всьому арабському світі для спеціалізованих функцій, тобто навчання, електронні та друковані ЗМІ та формальних ситуацій.

Хоча воно не використовується для міжособистісного спілкування в жодному з арабсько-говорящих країн, навчання MSA перед будь-яким із кількох розмовних регіональних та місцевих діалектів, які значно відрізняються від області до району, надає учням дві переваги.... [-]

Марокко Tetouan
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою