STC Higher Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про STC

Вища освіта НТК тепер розширила свій внесок та пропонує ширші варіанти курсів, а також більшу гнучкість у навчальних програмах. Вища освіта НТЦ сьогодні є провідним інститутом бізнесу та інформатики для вищої освіти на Мальті.

НТЦ Вища освіта В даний час пропонує сучасні навчальні матеріали та навчальні програми для сотень студентів у Мальті у партнерстві з світовими лідерами, такими як Університет Мідлсексу, NCC Education, Cisco, Microsoft та Redhat Linux. Це дає можливість учасникам отримати міжнародно-акредитовані кваліфікації, вивчаючи їх на місцевому рівні. Ці заходи зробили STC Higher Education важливим місцевим центром для людей, які серйозно розглядають професійну кар'єру в галузі управління, інформаційних систем та інформаційних технологій. Від осіб, які бажають навчатися, щоб змінити свої кар'єрні перспективи для професіоналів, які шукають висококваліфіковані кваліфікації в галузі інформаційних технологій або менеджменту. Вища освіта STC стала найнадійнішим вибором Мальти.

Вища освіта на вищому навчальному закладі на Мальті має на меті якість та професіоналізм у вищій освіті. Ми не тільки розглядаємо академічні аспекти наших студентів, але й пишаємося тим, що беруть особисту зацікавленість у наших студентів. Обидва співробітники та викладачі завжди готові допомогти нашим студентам досягти найкращого досвіду роботи з вищою освітою НТК.

Минуле

Компанія була заснована в 1997 році з першим приміщенням в Swatar, в межах Dingli. Раніше він називався державним комп'ютерним центром. Чотирнадцять ІТ-фірм спільно з урядом Мальти погодилися створити спільне підприємство, яке мав завдання створити ефективний та вигідний центр підвищення кваліфікації, який би забезпечував повне продовження підготовки кадрів у розвитку ІТ-навичок.

60575_logos.png

Розташування

Пембрук

Address
STC Higher Education
Block D, Giorgio Mitrovich Street

PBK1014 Пембрук, Мальта