Inlingua Malta

Введення

Прочитайте офіційний опис

Знання. Репутація. Досвід роботи. Якість. Такі причини, чому кожен рік, студенти з усього світу вибрати Inlingua центр. Inlingua пишається тим, що одним з провідних школи мови на Мальті, утворюючи частину глобальної мережі Inlingua міжнародного ми вважаємо фундаментальні цінності нашої школи і нашої служби, то, що відрізняє нас від інших англійських шкіл на Мальті ,

мовні бар'єри Crossing

Комунікація є ключем до успіху для будь-якого аспекту життя. Спільну мову є основою хорошого спілкування і міжнародного гаслом Inlingua, в перетині мовних бар'єрів, передає прекрасно, що Inlingua встановлює зробити. Наша мета полягає в тому, щоб навчити мов світу, так що у нас є спільна мова, з яким ми можемо поділитися нашого життя і сміх з громадянами світових мовних бар'єрів Crossing - Об'єднуючи світ разом.

Ми робимо речі по-іншому

На Inlingua Malta, ми не просто викладати англійську мову, ми вчимо Англійська Inlingua шлях.

Наші навчальні посібники, наші мовні ресурси навчання і метод Inlingua навчання все сприятиме ефективній та успішної мовної підготовки.

Метод Inlingua наступні основні принципи, які зосереджені на використанні мови, а не читати про це, і ми впевнені, що наш підхід працює, тому що Inlingua має більш ніж 40-річний досвід роботи в забезпеченні успішної мовної підготовки для людей з усього світу, що робить Inlingua виділитися від іншої частини мовних шкіл на Мальті

Ми робимо це простий

Inlingua Мальта має 36-річний досвід у викладанні англійської мови як іноземної, і ми розуміємо, що вивчення нової мови може бути страшним для деяких людей. Маючи починати з нуля, як дитина вчиться говорити в перший раз може перешкодити вам зробити перший крок на шляху до вивчення мови.

Всі наші тренери повністю сертифіковані з багаторічним досвідом роботи, і вони розуміють проблеми, з якими стикаються студенти в класі. Коли ви будете вивчати англійську мову з нами, ви будете бачити, що вивчення нової мови може бути веселими і захоплюючими.

Наші тренери будуть вести вас через весь процес, допомагаючи вам взяти на себе цей новий виклик, і перш ніж ви це знаєте, ви будете говорити по-англійськи легко і впевнено, тому що ми дійсно зробити це так просто!

зрозуміти правильно

Виберіть Inlingua Мальта для вашого мовного курсу і отримати це право вперше. З самого першого дня, ви будете спілкуватися англійською мовою, і ви відразу ж почнете покращувати і відчувати себе більш впевнено з вашими навичками.

У класі, наші тренери направляти вас, щоб зробити пропозиції, які є правильними і граматично і за тематикою, і найближчим часом, говорити по-англійськи прийде до вас природно. У міру набуття досвіду ви будете робити менше помилок і вчитися швидше.

Так що вибирайте Inlingua для мовних курсів і вивчати англійську мову на Мальті наш шлях. Ви отримаєте це право обидва рази!

classroom1.jpg

Мовна школа Мальта

 • Inlingua Мальта є частиною Inlingua International, найбільше об'єднання приватних мовних шкіл в світі, в даний час має 309 центрів в 35 різних країнах по всьому світу
 • Ми є другим інститут організувати курси англійської мови на Мальті. Наша мовна школа працює на острові з 1980 року - Ми законодавцями моди в галузі англійської мови як іноземної на Мальті
 • Метод Inlingua, наш власний спосіб викладання англійської мови виявилася ефективним інструментом в успішній мовної підготовки.
 • Всі книги Inlingua курс англійської мови, спеціально розроблені нашою академічної кафедри в Швейцарії
 • Більше 300 000 чоловік на рік вибрати мову Inlingua курс, щоб вивчити нову мову
 • 44 кондиціонованих класів
 • Лекція номер, молодший номер і DVD-зал, оснащений інтерактивною дошкою
 • Бібліотека / Self-навчальний центр
 • Студент Загальна кімната
 • Безкоштовний Wi-Fi у всьому будинку Inlingua
 • 24-годинний екстреної Телефон довіри
 • Приватна Inlingua Студентський гуртожиток знаходиться у Сент-Джулианс
 • У зв'язку з певними обмеженнями, наша школа в не доступні для інвалідному візку чоловік. Inlingua Мальта надає мовну підготовку Один-на-Один за місцем проживання за запитом

Розташування

Сліма

Address
inlingua Malta
9, Guzi Fava Street, Off Bisazza Street,
Sliema, SLM 1632
MALTA

Сліма, Мальта