Perdana University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЯЗАТИСЯ віце-канцлера

Привіт з Пердана університету, Малайзія.

Пердана університет був створений у 2011 році під егідою блоку державно-приватного партнерства відділу прем'єр-міністра.

Вона почалася з двох медичних програм: доктора медицини, пропонованих через Вищої школи медицини і бакалавр медицини, проведеного Пердана університет-Королівського коледжу хірургів в Ірландії в Школі медицини. Колишній є перший запис випускник медичної програми в Малайзії. За короткий проміжок часу Пердана розширив з іншими програмами, в тому числі Трудотерапія, міжнародної торгівлі, біоінформатики та Фонду в області науки.

Пердана Університет має місце проміжний університетське містечко, який добре обставлені, змонтовані забезпечити доступ до онлайн-платформ освіти, навіть якщо один знаходиться в русі. Ми серйозний відома, що кращі з фізичних об'єктів залишатиметься в ідилічних структур без підтримки компетентним, вчинене і пристрасної факультету для керівництва і наставник наших студентів у наукових та наукової діяльності, як вони самі, а також зануритися в дослідження з безліччю співпрацює академічних партнерів. Нам дуже пощастило, що насправді протягом цього короткого періоду ми можемо залучити досконалих і динамічні вчених, а також університетських адміністраторів, на місцевому рівні і на міжнародному рівні, щоб приєднатися до нашої команди Пердана. Наші міжнародні викладачі з усього світу, в тому числі Малайзії талантів з-за кордону, які готові повернутися додому через програми Талант Corp Малайзії.

Віце-канцлером повідомлення

Наші студенти утворюють чудову galére пристрасної осіб, які мають властивості і готовності необхідного встати на складності й труднощі, властиві їх відповідних досліджень. Разом з ними, як ми намітити наше майбутнє як наукового співтовариства, ми беремо кий слів Сіднея Дж Харріс, що "вся мета освіти полягає в повертати дзеркала у вікна", які розширять наш горизонт і відкриті нескінченні можливості.

Ласкаво просимо в Прем'єр () сім'ї Пердана. Як ви дивитеся з наших вікон, ви побачите безмежні можливості у підготовці, щоб стати членом нової, захоплюючої майбутньому на знаннях.

Дякую. Будьте здорові і в контакті.

Професори Дато доктор Сайед Ахмад бін Хусейн головний виконавчий / віце-канцлер

Розташування

Серданг

Perdana University

Address
Серданг, Селангор, Малайзія
Телефон
+60 3-8941 8646