Malaysian Institute of Art (MIA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1967 році як організація некомерційною, інститут підготував тисячі професійних художників, дизайнерів і музикантів для творчої діяльності в цій країні. Сьогодні інститут надає ряд Диплом в області мистецтва, дизайну та музики з комплексним і добре розроблених змісту курсу.

Акцент робиться на оволодіння творчими навичками, поглиблені запити, концептуальний розвиток, критичне мислення і знаннями в області ІТ. Інститут докладає всіх зусиль, щоб інтегрувати його знання і мульти-національних культурних цінностей в своїх навчальних програм для підвищення сферу навчання та творчого якості студентів.

Малайзійський інститут мистецтвознавства (МВС) прагне забезпечити доступну і якісну освіту в образотворчому мистецтві, надаючи сприятливі умови для студентів, щоб розвивати свої творчі потенціали і прагнути до художнього досконалості. Його мета полягає в підготовці творчих, інноваційних, впевнені та самостійних професійних художників, дизайнерів і музикантів, щоб задовольнити потреби національного розвитку. Інститут прагне для задоволення потреб людських ресурсів шляхом надання добре підготовлених випускників, які сприятимуть досягненню прогресу у творчій індустрії.

Розташування

Куала-Лумпур

Malaysian Institute Of Art (MIA)

Address
Institut Seni Lukis Malaysia
294-299, Jalan Bandar 11,
Taman Melawati

53100 Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія
Веб-сайт
Телефон
+60 3-4108 8100