Mesoyios College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mesoyios College (MC), заснований у 1998 році, є одним з провідних приватних коледжів на Кіпрі з досвідченим та прихильним академічним персоналом, професійним адміністративним персоналом та високоякісними приміщеннями та приміщеннями в зручному місці поблизу магазинів та громадського транспорту.

Доступні різні типи програм, що задовольняють амбіції студентів. MC пропонує широкий спектр наукових ступенів з питань гостинності, бакалавра з інформатики, бакалавра з ділового адміністрування, а також професійних сертифікатів та дипломів відповідної філії Mesoyios Business Academy (MBA). Усі програми акредитовані CyQAA, HRDAuth, LRN-UK, ISM, CNM-UK та іншими європейськими та американськими установами та акредитаційними організаціями.

Спеціалізуючись на академічній та професійній освіті гостинності, MC крім добре обладнаних аудиторій та амфітеатрів функціонує декількома імітаційними лабораторіями - єдиною на Кіпрі - для навчання ресторанів, барів, ведення господарства, фронт-офісу та спа-послуг. Студенти беруть участь у практичних заняттях, що ведуть заняття та здобувають практичні навички, щоб продовжити успішну кар’єру після їх закінчення. Неохіппократична академія Месоїоса, ще одна престижна складова Mesoyios College , пропонує широкий спектр програм з натуропатичної та Mesoyios College медицини, таких як Натуропатія, Гомеопатія, Акупунктура, Натуральне Харчування, Масотерапія та Біорезонансні терапії. Найновіша філія Mesoyios College , Європейська система сертифікації комп’ютерних компетенцій (ECCC), є єдиною на Кіпрі системою, повністю відповідає Європейській Рамці DigComp, що надає повний спектр сучасних цифрових сертифікатів компетентності.

138782_pexels-photo-3184407.jpeg

Наші цілі

  • Забезпечити можливість вищої освіти та навчання протягом усього життя всім людям без будь-якої дискримінації.
  • Забезпечити якісну освіту для розвитку знань та навичок за допомогою теоретичних та практичних курсів, щоб дати можливість студентам розширити свої можливості професійної реабілітації після закінчення навчання.
  • Підтримка студентів розвивати та робити професійну кар’єру в галузі.

Наше бачення

Наше бачення - покращити якість життя людини, стати Коледжем розвитку - відомим творчістю та інноваціями. Ми досягнемо досконалості завдяки трансформаційній практиці викладання, розвитку студентів та персоналу, а також сприяючи професійним та громадським стосункам.

Наше завдання

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти студентам набути всебічних, професійних та людських знань настільки, наскільки вони можуть бути інтегровані в суспільство та досягти своїх академічних та професійних цілей. Крім того, мета коледжу полягає у формуванні у студентів життєво важливих навичок спілкування, командного духу, лідерства та керування / вирішення проблем, які дозволять їм успішно виконувати наглядові та управлінські ролі у світі, який постійно змінюється, у європейському та глобальне середовище взаємозалежності.

Наші основні цінності та вірування

  • Інтеграція всіх аспектів рівності та різноманітності в нашій корпоративній культурі та практиці роботи коледжу.
  • Забезпечити безпечне та здорове середовище для персоналу та наших студентів та нашу активну участь в ініціативах, спрямованих на просування позитивних стандартів для персоналу та учнів.
  • Активне просування голосів учнів та позитивна відповідь на пропозиції та пропозиції, що покращують участь учнів, інтерес та результативність.
  • Активна діяльність та реагування на погляди акціонерів, людський ресурс коледжу, студентів, роботодавців та широкої громадськості.
  • Етика в нашій діяльності.
  • Докладати зусиль, щоб забезпечити успіх для всіх наших студентів та збільшення їхніх очікувань.

Розташування

Лімасол

Address
3-5-7 Dimostheni Mitsi
3011 Лімасол, Лімасол, Кіпр

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія