Crew Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

CA Aviation Management Services

CA Aviation Management Services Ltd є створена авіаційною компанією, яка пропонує: а) великі B2B консультаційні послуги та б) кваліфіковані курси навчання приватним особам та компаніям через її Crew Academy CA Crew Academy .

Як команда, ми маємо різноманітні знання у всіх аспектах авіаційної галузі, і ми готові поділитися з нею. Ми можемо запропонувати спеціальні курси в наших приміщеннях або там, де клієнти бажають і можуть виконувати будь-які вимоги авіакомпанії.

CA Aviation Management Services пропонує економічно ефективні навчальні рішення для авіакомпаній та приватних осіб для тренінгів з охорони бортпровідників, льотчиків та наземного персоналу. Служби рекрутингу також доступні як досвідченим, так і досвідченим стюардесам.

CA Crew Academy - це схвалена організація тренувань (ATO 007) від Департаменту цивільної авіації Кіпру відповідно до правил EASA. CA Crew Academy пропонує сертифіковані навчальні курси, які визнані у всьому світі.

Crew Academy рухається на наступний етап розвитку, впроваджуючи пілотну програму польоту Simulator для своєї діяльності протягом року.

Управлінська команда

Ми є командою висококваліфікованих спеціалістів авіації, керованих нашою спільною метою, щоб поділитися нашими знаннями та досвідом. Ми любимо допомагати людям досягти високих особистих стандартів, а компанії підвищують свої компетенції. Наша команда об'єднала зусилля для досягнення високого рівня безпеки через якісне навчання та послуги. Ми віримо у створення взаємодії з нашими клієнтами, щоб досягти досконалості!

href = "https://www.cacrewacademy.com

тел: 0035724323288

Розташування

Ларнака

Address
19A Iacovou Patatsou, Aradippou, 7101
LARNACA,
CYPRUS

7101 Ларнака, Ларнака, Кіпр
Телефон
0035724323288