Прочитайте офіційний опис

CA Aviation Management Services

CA Aviation Management Services Ltd є створена авіаційною компанією, яка пропонує: а) великі B2B консультаційні послуги та б) кваліфіковані курси навчання приватним особам та компаніям через її Crew Academy CA Crew Academy .

Як команда, ми маємо різноманітні знання у всіх аспектах авіаційної галузі, і ми готові поділитися з нею. Ми можемо запропонувати спеціальні курси в наших приміщеннях або там, де клієнти бажають і можуть виконувати будь-які вимоги авіакомпанії.

CA Aviation Management Services пропонує економічно ефективні навчальні рішення для авіакомпаній та приватних осіб для тренінгів з охорони бортпровідників, льотчиків та наземного персоналу. Служби рекрутингу також доступні як досвідченим, так і досвідченим стюардесам.

CA Crew Academy - це схвалена організація тренувань (ATO 007) від Департаменту цивільної авіації Кіпру відповідно до правил EASA. CA Crew Academy пропонує сертифіковані навчальні курси, які визнані у всьому світі.

Crew Academy рухається на наступний етап розвитку, впроваджуючи пілотну програму польоту Simulator для своєї діяльності протягом року.

Управлінська команда

Ми є командою висококваліфікованих спеціалістів авіації, керованих нашою спільною метою, щоб поділитися нашими знаннями та досвідом. Ми любимо допомагати людям досягти високих особистих стандартів, а компанії підвищують свої компетенції. Наша команда об'єднала зусилля для досягнення високого рівня безпеки через якісне навчання та послуги. Ми віримо у створення взаємодії з нашими клієнтами, щоб досягти досконалості!

href = "https://www.cacrewacademy.com

тел: 0035724323288

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Crew Academy

Курс включає в себе всі теоретичні та практичні заняття відповідно до ЄС 290/2012, Додатку V та Додатку 1 до Частині CC. ... [+]

Курс включає в себе всі теоретичні та практичні заняття відповідно до ЄС 290/2012, Додатку V та Додатку 1 до Частині CC.

Загальні теоретичні знання авіаційного та авіаційного законодавства охоплюють всі елементи, що мають відношення до обов'язків і обов'язків, що вимагаються від членів кабіни.

Зв'язок з льотним екіпажем, включаючи комунікаційні методи, загальну мову та термінологію. Під час тренувань особливу увагу слід приділяти важливості ефективного спілкування між кабінним екіпажем.... [-]

Кіпр Larnaca
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
15 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
Crew Academy

Екіпажі кабіни, які не мають валюти через відсутність польотів на термін понад 5 років, і Каюти, які володіють неєвропейською кваліфікацією з кабінного екіпажу, тепер мож ... [+]

Екіпажі кабіни, які не мають валюти через відсутність польотів на термін понад 5 років, і Каюти, які володіють неєвропейською кваліфікацією з кабінного екіпажу, тепер можуть легко конвертувати в EASA CABIN CREW ATTESTATION.

Відвідайте п'ятиденний інтенсивний курс на місці після короткого періоду підготовки та самостійного навчання.

Курс включає в себе всі теоретичні та практичні заняття відповідно до ЄС 290/2012, Додатку V та Додатку 1 до Частині CC.... [-]

Кіпр Larnaca
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою