Airtravel Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Авіаперевезень авіаційна академія була заснована з метою забезпечити як фінансову, так і практично всіх з можливістю отримати в усьому світі визнаний диплом. Наша мета полягає в тому, щоб професійно навчати наших студентів за найвищими стандартами та обладнати їх знаннями, професійної підготовки і необхідних навичок, щоб забезпечити нашим студентам успішного вступу в їхній кар'єрі.

Навчальний центр на Кіпрі, обидва нагороджені професійно і визнані IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту), у нас є потенціал, щоб навчити сотні авіаційних фахівців і бізнесу щороку, із зобов'язанням кар'єрного росту для робочої сили, яка тримає наша промисловість безпечна і стійким.

Розуміння освітньої практики за міжнародними стандартами і галузевими нормами, забезпечити курси і задоволення виявлених проблем на робочому місці.

Air Travel Aviation Academy пропонує гнучкі рішення з навчання - в класах, на відстані, або компанії - охоплює всі бюджети і потреби. Якщо ви недосвідчений або експерта, єдиним затвердженого на міжнародному рівні підготовки академії, гарантує успіх вашої професійної кар'єри в авіації та індустрії туризму.

У 2011 році ІАТА та Гарвардська об'єднали свої зусилля, щоб запропонувати управління в галузі авіації та туризму. Наша Академія підготовки має честь запропонувати диплом Гарвардського університету.

Отримайте перевага вибору програми з IATA курси IATA-HARVARD КЕРІВНИЦТВОМ & ДИПЛОМ MANAGEMENT, щоб випередити на ринку праці, виявивши, що у вас є певна перевага перед більшістю ваших конкурентів. Air Travel Aviation Academy має в якості своєї основної мети, щоб навчити і підготувати нове покоління професіоналів у авіації та індустрії туризму.

Професіонали вже працює, але хотів би можливість поліпшити свої знання? Ми пропонуємо Вам спеціальні інтенсивні програми знову з ІАТА / HARVARD печаткою.

За допомогою цих навчальних програм, авіаперельоти Академія цивільної авіації спільно з ІАТА і Гарвардська все це призводить до наступного покоління авіаційних і подорожей по всьому світу персоналу.

AirTravelProfile

Розташування

Строволос

Address
41 Stavrou Avenue
2035 Строволос, Нікосія, Кіпр