Tico Lingo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Tico Lingo була заснована в 2015 році як невеликий, високоякісний мовний і культурний центр, метою якого є надання найбільш унікального та справжнього досвіду в Коста-Риці. З моменту відкриття ми навчали студентів з більш ніж тридцяти різних країн світу і продовжуємо охопити нових студентів, які далеко від всього прагнуть вивчити іспанську мову.

Наш успіх базується на нашому прагненні до якості та високого рівня обслуговування та персоналізації студентів. Ми постійно інвестуємо в професійний персонал і пропонуємо спеціальні варіанти програми, щоб забезпечити загальний досвід кожного студента з нами не менше, ніж відмінно.

Чому вибрати Tico Lingo ?

Відмінні результати

Завдяки нашому досвіду в освіті, комплексним ресурсам та феноменальному персоналу, ми можемо забезпечити, щоб студенти отримали найкращий навчальний досвід під час користування в Коста-Ріці. Незалежно від вашого віку, вашої домашньої культури або фону на іспанською мові, ми можемо пообіцяти збагачення, яке не тільки навчить вас, як говорити на новій мові, але і відкрити свої очі на красиву костарійську культуру.

Наші професійні інструктори

З досвідом роботи в Коста-Ріці та на міжнародному рівні в усьому світі наші професійні іспанські інструктори є найкращими у тому, що вони роблять. Інструктори працюють з групами не більше 6 студентів, щоб створити середовище, орієнтоване на іспанську розмову та вміння говорити. Говорити дуже важливо! І ми закликаємо наших студентів виключно говорити по-іспанськи в класі з нашими інструкторами.

Наша безпека обіцяє

Так, ми знаємо, що важливо вивчати іспанську мову в Коста-Ріці, але безпека в Коста-Ріці є абсолютно пріоритетною. Співробітники Tico Lingo йдуть далі, щоб зробити вас максимально безпечним, поки тут, в нашій прекрасній країні.

Розвиток громади та волонтерство

Tico Lingo є прихильником просвіти та розвитку громади. Раз на місяць ми відкриваємо наші двері для школи в програмах громадської орієнтації в Коста-Ріці, де потрібне місце для організації. Ми пропонуємо нашу фінансову підтримку державним школам, громадським асоціаціям, середній школі, прибирання вулиць тощо. Ваші долари допомагають нашій громаді в Коста-Ріці!

Розташування

Гередія

Address
las calles 8 y la avenida 11 y 13
40103 Гередія, Провінція Гередія, Коста-Ріка