Outward Bound Costa Rica

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Outward Bound Costa Rica ?

Ми бачимо, що студенти та дорослі, які відходять від наших курсів, володіють більш сильними навичками лідерства, більшим розумінням навколишнього світу, і виявили, що вони здатні на більше, ніж вони вважали можливим.

Хто ми

Outward Bound Costa Rica надихає на життя лідерство, зростання і зобов'язання служити через навчання на основі пригод. Починаючи з 1994 року, під керівництвом висококваліфікованого персоналу, який займається питаннями безпеки, ми провели навчальні курси з досвідом, використовуючи тропічні річки, рифи та тропічні ліси Коста-Ріки, Панами та Нікарагуа, щоб допомогти учасникам відкрити свій прихований потенціал і вийти за межі того, що вони вважали можливим .

Що ми робимо

Ми вважаємо, що розвиток лідерських навичок, досвіду роботи, самооцінки та впевненості в собі є першорядним для успіху студентів і дорослих - у класі, на робочому місці, в сім'ї та в світі.

Наші курси заохочують учасників оцінювати сильні сторони та відмінності один одного, жити, працювати та навчатися в команді. Ми надаємо можливість людям кинути виклик собі і досягти успіху.

Наша освітня модель базується на 70-річному навчанні за допомогою експериментального навчання. Для отримання додаткової інформації відвідайте наш блог.

Де ми служимо109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Коли ви можете приєднатися до нас

Літо

Розвивайте життєві навички, піддайте себе місцевим традиціям Коста-Ріки та Панами, а також вийдіть за межі власних натхненних походів, прогулюючись у віддалених тропічних лісах, боротьбі з порогами білої води і ловіть хвилі на тропічному панорамі світового рівня.

Спеціальні курси

Приходьте в будь-який час, створивши свій власний користувальницький курс і візьміть своїх друзів, військовослужбовців, членів сім'ї або колег на Outward Bound Costa Rica експедицію Коста-Ріки до Коста-Ріки, Панами або Нікарагуа.

Семестр

Ідеально підходить для студентів і випускників останніх середніх шкіл, які прагнуть перевірити свою наполегливість і розвивати свій особистий стиль лідерства в унікальній тропічній пустелі Коста-Ріки, Панами і Нікарагуа.

Напрямки скаутської дівчини

Outward Bound Costa Rica був надійним партнером скаутських дівчат США протягом 10 років, які приймають курси для дівчат Scout.

Розташування

Картаго

Address
Calle Vindas
30307 Картаго, Провінція Картаго, Коста-Ріка