ILISA Language School

Введення

Прочитайте офіційний опис

від 1987коли ILISA Він був заснований в Коста-РікаНаша місія була ясна: щоб допомогти вам досягти ваших цілей навчання, створюючи ідеальні умови, в яких вчитися. З тих пір ми наполегливо працювали, щоб перевершити ваші очікування всередині і за межами класної кімнати. 2013 ILISA розширила свої операції в Панама-Сіті дати новий варіант Центральна АмерикаАле завжди дотримуючись ту ж філософію, що і Коста-Ріка.

Ми об'єднуємо високо мотивовані і добре навчений, гнучкий і професійний сервіс, зручні і добре обладнані приміщення і студент-орієнтованих, щоб допомогти вам досягти ваших цілей фокус кімнати. Саме тому ми єдина мовна школа в Латинській Америці гарантії задоволення.

Курси іспанської мови і зануритися в культуру

Іспанська інтенсивна підготовка до мотивовано добре підготовленим і досвідченим викладачам перших студентів об'єктів класу

насолоджуючись природою

Є різні екскурсії та визначні пам'ятки в Коста-Ріці, щоб вибрати з, включаючи відвідування вулкани, тропічні ліси, рафтинг, піший туризм, серфінг і багато інших.

послуги навчання

Сервіс-навчання є освітнім досвідом, в якому студенти беруть участь в діяльності громадських робіт діяльності, які відповідають потребам реального співтовариства, певні

індивідуальні програми

Наші програми дають вам знання англійської мови, необхідне для успіху в своїх кар'єрних цілях.

Розташування

Сан-Педро

Address
San Pedro, Provincia de San José, Av 8 San Pedro Montes de Oca, 11501
1001-2050 Сан-Педро, Провінція Сан-Хосе, Коста-Ріка