Blue Mountains International Hotel Management School China

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародна школа управління готелями Blue Mountains у Сучжоу є спільним підприємством з Інститутом туризму та фінансів Сучжоу, який пропонує дворічний бізнес ступінь (International Hotel

Місто та місце розташування

Сучжоу - це відоме туристичне місто, що славиться своєю культурою, а також областю економічного розвитку, що має 2500-річну історію. Сусідж у Шанхаї на сході, на півдні - провінція Чжецзян, на півдні - озеро Тайху, а на півночі - річка Янцзи, Сучжоу - м'який і помірний клімат. Сучжоу знаходиться всього за 25 хвилин їзди на поїзді від космополітичного Шанхаю.

Є стара китайська мова, що перекладається як "рай на небесах, Сучжоу та Ханчжоу на Землі". Це пов'язано з давньою історією, яку місто залишило разом з його захоплюючими легендами, його елегантними класичними садами, традиційними мостами, що висять переповнені річки, красиві озера з його зеленими пагорбами, численними привабливими мальовничими місцями, історичними місцями та вишуканими мистецтвами і ремесла.

Окрім класичних садів, Сучжоу також славиться операми Kunqu і Pingtan (балада-спів у діалекті Сучжоу). Щоб назвати деякі з спеціальностей, знайдені в Сучжоу, ви можете знайти шовк, ремесла, таку як вишивка, вентилятори, традиційні китайські музичні інструменти, ліхтарі, меблі, нефритові різьблення, шовкові гобелени, традиційні картини, принтери дерев'яного блоку тощо, не кажучи вже про великі ворота краби з озера Янчен.

Сучжоу - ідеальне місце для життя та навчання. Кампус розташований у Міжнародному освітньому парку Південь, окрузі Вуцзун, Сучжоу, за 30 хвилин їзди від жвавого центру міста та ідеального місця для студентів, які навчаються і живуть.

Розташування

Сучжоу

Address
Admission Office
Helen Li
Marketing & Recruitment Manager
Suzhou Tourism and Finance Institute
Education Park South
Wuzhong Avenue
Wuzhong District

215104 Сучжоу, Цзянсу, Китай