Прочитайте офіційний опис

Чжецзян Міжнародний університет досліджень (ZiSu) є державним університетом під владою провінції Чжецзян, де іноземні мови і література є сприятливому дисциплін, літератури, економіки, управління, педагогіки, науки, мистецтва та інших дисциплін розробки координаційно. ZiSu можна простежити Чжецзян коледжу освіти заснована в 1955 році і почав звичайну вищу освіту в 1994 році. Він почав прийняти нинішню назву в 2010 році.

Університет є базою для вирощування на міжнародному прикладних талантів. В даний час 8200 студентів-очників навчаються в більш ніж 30 спеціальностями на ступінь бакалавра або диплом про закінчення коледжу, пропонованих в 12 школах.

В університеті активно сприяє міжнародному обміну освіти і співробітництва. ZiSu є представником університет китайський уряд видатний програмою бакалаврату міжнародного обміну та провінції Чжецзян видатний програмою бакалаврату міжнародного обміну. В рамках міжнародних спільних проектів в області розвитку, як взаємне визнання кредитів і ступенів, університет направляє 250 студентів за кордоном щорічно. Корпоративні відносини були встановлені з Росії, Німеччини, Іспанії, Франції, Австралії, Японії, Південної Кореї, Чилі, Мексиці та інших країнах і регіонах, приблизно в 30 країнах і більш ніж 60 коледжів і університетів. ZiSu також новобранців з Північної Америки, Латинської Америки, Східної Європи та Західної Європи та інших областях міжнародних студентів, що навчаються в ZiSu для довгих або коротких термінів. Крім того, університет організував Конфуція Заклад з Національним університетом Екваторіальної Гвінеї активно брати участь у міжнародному просуванні китайців.

Університет розташований в місті Ханчжоу, столиці провінції Чжецзян. ZiSu складається з двох кампусів, кампус Wensanlu і Xiaoheshan кампусу, всього займають 430000 м2. Wensanlu кампус розташований в центрі міста Ханчжоу зі зручним трафіку. Південна сторона Wensanlu кампусі Західного озера, і східна сторона є древнім канал. Xiaoheshan кампус розташований в зоні підвищеної освіти Ханчжоу свіже повітря і красиві пейзажі, який є ідеальним місцем для вивчення.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • китайський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Preparatory Year

Zhejiang International Studies University

Програма викладається китайською, вона включає в себе майже 20 китайських класів на тиждень. Він спрямований на розвиток в учнів розуміння китайської культури, озброює ст ... [+]

Програма викладається китайською, вона включає в себе майже 20 китайських класів на тиждень. Він спрямований на розвиток студентів розуміння китайської культури, озброює студентів з усіма аспектами китайської мови, у тому числі прослуховування, виступаючи, читання і письмо, особливо для поліпшення студентів китайський рівень від початківців до HSK4. Після одного року інтенсивного навчання, студенти будуть зрозуміти, принаймні 1200 основних операцій китайських слів і здачі тесту навичок, отримає шанс застосувати Китайський університет ступінь бакалавра спеціальності.... [-]

Китай Hangzhou
Вересень 2019
китайський
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою