Прочитайте офіційний опис

Про Wanderlust Exchange

Wanderlust Exchange була створена в 2014 році, з можливостями, які включають навчальних поїздок, волонтерство, мандаринське навчання, догляд за дітьми та навчання англійською мовою для іноземних молоді. Це чудовий спосіб випробувати Китай справжнім дотиком, залишившись у китайських прийомних сім'ях.

Англійське запозичення "wanderlust" датується далеко ще середнім вищим німецьким. Мандрівництво відображає інтенсивне прагнення до саморозвитку шляхом відчуття невідомих, протистояння непередбачуваним викликам, знайомства з незнайомими культурами, способами життя та поведінкою.

Ми надаємо студентам якісний, автентичний культурний досвід з метою подолання розриву культури, щоб учасники розвивали самосвідомість та міжкультурні компетенції, щоб бути активними учасниками у світі.

Ми віримо, що знайомство з іншою культурою з натисненням вашої зони комфорту робить нас громадянами земної кулі широким баченням, поблажливості, гнучкості та кращого розуміння себе.

Наше завдання

У книзі

1. Цивілізація типу I: вся планетарна сила знаходиться під їх контролем.

2. Цивілізація типу II: ті, які можуть використовувати всю силу сонця.

3. Цивілізація типу III: ті, які можуть використовувати силу всієї галактики. Вони вільно бродять космічними смугами галактики.

Він обговорив, що наша власна цивілізація відповідає цивілізації типу 0. Ми використовуємо лише крихітну частку сонячної енергії, яка падає на нашу планету. Але вже ми бачимо початок розвитку цивілізації типу I на Землі: Інтернет пов'язує всю планету; підйом Європейського Союзу; Англійська мова є номером один другій мовою на Землі; Місцеві культури та звичаї будуть продовжувати процвітати в тисячах сортів на Землі, але в мозаїці людей буде панувати планетарна культура.

Найбільш небезпечний перехід може бути між цивілізацією Type 0 і Type 1. Цивілізація типу 0 все ще руйнується сектанізмом, фундаменталізмом та расизмом, що характеризує його підйом.

Завдяки цьому міжкультурному досвіду ми сподіваємось, що ви справді отримаєте краще розуміння світу, а також самих себе, з більшою поступливістю, розумінням і вдячністю, з більш розширеною думкою, думкою та серцем.

 • Ми прагнемо допомогти учасникам розвинути самосвідомість та міжкультурні компетенції, щоб бути активними учасниками у світі
 • Ми прагнемо допомогти учасникам отримати мандаринську мову за допомогою цього вивчення мови та досвіду занурення.
 • Ми прагнемо допомогти молодому поколінню (дітям-господарям) розширити свій горизонт через цей міжкультурний обмін як у лінгвістичному, так і в культурному відношенні.
 • Ми прагнемо запропонувати батькам-батькам можливість дізнатися про іноземну культуру, підтримувати вічну дружбу з учасниками.
 • Ми прагнемо розділити культурну культуру через цю справжню програму обміну культурами, створюючи більше розуміння, що має вирішальне значення для того, щоб зробити світ кращим місцем проживання.

Наші цінності

 • Цілісність
 • Творчість
 • Вдячність
 • Цікавість
 • Весело

Чому Wanderlust Exchange?

 • Ми ДОГЛЯТЬСЯ про те, що ви мали чудовий досвід під час вашого перебування в Китаї, таким чином, ми екрануюмо сімейства прийомів недбало
 • Ми пропонуємо зручний курс орієнтації на ваш приїзд
 • Ми проводимо різноманітні культурні заходи для подальшого вивчення китайської культури
 • Ми хотіли б побачити, як ви ростете завдяки такому досвіду
 • Ми хотіли б бути керівником під час вашого пригод життя в Китаї
 • Ми тут, щоб "плекати вашу турботу"
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Wanderlust Exchange China

Програма добровольців Wanderlust дає вам можливість змінити ситуацію, де це найнеобхідніше, коли у вас є можливість вивчити одну з модерністських та найбільш жвавих міст ... [+]

Добровольча програма для мандрівників

Програма добровольців Wanderlust дає вам можливість змінити ситуацію, де це найнеобхідніше, коли у вас є можливість вивчити одну з модерністських та найбільш жвавих міст у Китаї - Шанхаї. Ви будете знаходитися в дитячому будинку-інтернаті, розташованому в дитячій лікарні, де важко постраждали діти-сироти, щоб отримати кращу медичну допомогу. Ці діти надходять з інших дитячих будинків у сільські райони Китаю, і з вашою любов'ю та турботою ви можете допомогти їм через їх відновлення.... [-]

Китай Shanghai
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 24 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wanderlust Exchange China

Wanderlust Exchange надає учням можливості, які включають навчальні поїздки, мандаринське навчання, догляд за дітьми та вивчення англійської мови. Це чудовий шанс для зар ... [+]

Китайська програма Au Pair Wanderlust

Wanderlust Exchange надає учням можливості, які включають навчальні поїздки, мандаринське навчання, догляд за дітьми та вивчення англійської мови. Це чудовий шанс для зарубіжних хлопців відчути Китай справжнім дотиком, залишившись у китайських прийомних сім'ях.

Огляд навчальної програми Au Pair в Китаї

Місця прийомних сімей: в основному в Шанхаї (у нас є сімейства прийомів в інших великих містах, включаючи Пекін, Чунцин, Ханчжоу, Тянь Цзінь та ін.)... [-]

Китай Shanghai
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wanderlust Exchange China

Цей проект дає вам можливість весело допомагати китайським дітям навчатися в тенісі, досліджуючи одне з найбільш успішних та сучасних міст Китаю - Шанхая. Як тренер трене ... [+]

Стажування тренерського тренераОгляд програми

Цей проект дає вам можливість весело допомагати китайським дітям навчатися в тенісі, досліджуючи одне з найбільш успішних та сучасних міст Китаю - Шанхая. Як тренер тренера з тенісу, ви навчаєтесь тенісом для дітей переважно у віці від 4 до 10 років.

Розташування: Шанхай, КитайПочатковий час: 1 липняТривалість перебування: 2-3 місяціП... [-]
Китай Shanghai
інформація
англійська
Денне навчання
2 - 3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
2nd Floor, No.588, East Yan'an Road
200002 Shanghai, Shanghai, Китай