Tianjin International Chinese College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Tianjin International Chinese College (TICC) - це установа китайської мови, акредитована Тяньцзіньською міською комісією з освіти. Коледж пропонує китайські мовні програми та видає навчальні візи (X1 / X2) студентам у всьому світі.

В даний час у нашому коледжі діють два кампусу, загальною площею понад десять тисяч квадратних метрів та ідеальними об'єктами, такими як виставковий зал китайської культури, багатофункціональний клас, клас мистецтва тощо. Крім академічних курсів, TICC запрошує виконавців навчати заняття китайської культури, такі як китайська музика, Kongfu, Beijing Opera, китайська каліграфія, папір та Guqin. Студенти можуть одночасно вивчати китайську мову, а також традиційну культуру.

TICC робить великі зусилля для створення досвіду команди викладацького складу. Наші викладачі повинні бути сертифіковані Hanban. Більшість наших вчителів мають ступінь магістра або вище. 80% наших викладачів мали досвід викладання за кордоном, а 87% написали підручники, такі як "Новий посібник з серії мандаринів".

За останні п'ять років ми навчали близько 10 000 студентів з більш ніж 30 країн, таких як Америка, Росія, Канада, Італія, Великобританія, Корея, Таїланд, В'єтнам, Камбоджа та багато інших.

Адреса: вул. Яань, 116, Nankai District, Тяньцзінь
Тел. (86) 22-27623035
Електронна пошта: admissions@icc.net.cn

Розташування

Нанкай

Address
116 Ya’an Street Nankai District
300000 Нанкай, Тяньцзінь, Китай
Веб-сайт
Телефон
+86 22-27623035