MY Chinese Study

Введення

Прочитайте офіційний опис

MYChineseStudy є одним з кращих приватних мовних інститутів Китаю в Пекіні, Китайська Народна Республіка Китай, в даний час надають освітні програми мандарин та культурні заходи для вчених по всьому світу. Якщо ви націлені, щоб дізнатися і освоїти систему китайської мови, вивчення Китай з літньою звичайно, відкрити поради про китайських навички розуміння, або зануритися у великому суспільстві, мій китайський Дослідження буде вітати і зустрітися з вами, принаймні на півдорозі до перевищити особистісний розвиток бажання і вимоги.

Починаючи з 2013 року, мій китайський Вивчення та ChinaMate Мандарин клуб підробили всебічного стратегічного партнерства. Введемо ChinaMate Мандарин усний матеріал поряд своєму останньому патенту "Hypnotic Пробудження" і підхід китайського вчення. Навчання вчителів і декількох засобів масової інформації, модель освіти Dual класів », ретельно перевершує традиційні формати навчання, і допомагає немісцеві китайських лінгвістів вільно говорити по-китайськи в швидкий протягом 3 місяців.

Щоб краще задовольнити свій стиль навчання, як приватні уроки і заняття в групах дослідження доступні. Спеціалізовані курси виживання китайців, HSK і бізнес-китайськи надати вам в поглиблений про китайську мудрості, звичаїв, культури, історії і сучасних бізнес-практик. Приєднання наші часті культурні заходи, соціальні заходи і одноденні екскурсії в Пекіні і за її межами, буде розширити свої почуття, контакти і горизонти в Китаї.

Ви і мій китайський Дослідження може почати нашу подорож китайського просвітління момент, коли ви ступили в столиці країни.

Перший китайський мову школа MYChineseStudy розташований в центрі міста в Sanlitun SOHO, районі, відомому своїм бурхливим міжнародній обстановці поруч з баром вулицю Санлітун, Деюн вона, Yashow речовий ринок, і посольському районі. Це місце, щоб випробувати сучасної китайської життя, і зручно збалансувати навчання та дозвілля з хвилюванням! Тепер мій китайський Вивчення викладає в Пекіні КБР, Anzhen міст і Shangdi інформаційних технологій бази. Китайські учні можуть вибрати місце розташування класу, відповідний їх ситуації.

МІЙ Китайський Дослідження пропонує повний спектр, новачка до експерта, освітні послуги, які включають китайські курси, онлайн-китайський кабінет, культурні заходи, ознайомчі поїздки і літні курси. Ми також можемо полегшити свій час в Китаї, забезпечуючи продовження візи, житлові послуги, стажування розміщення, проживання, трансфер з аеропорту злети, і більше посилити свої дослідження і життя в Китаї. МІЙ Китайський Дослідження, готові розширити керівництво, спілкування і допомогу, вітає вас в родині буде продовжувати рости.

Зменшити стрес, культурний шок, і нерозуміння в Китаї прямо зараз. Давайте швидко почати і досягти успіху в освітньому подорожі побудувати справжню китайську харизма, характер і з'єднань з правильними комунікацій. "Мови Відкрийте Ваш світ", пленительно створити більше можливостей в Народній Республіці Китаю з MYChineseStudy, 麦芽 汉语.

Розташування

Пекін

Address
Rm.3-323, 3/F, Retail Building No.3,
Sanlitun SOHO, 8 Gongtibeilu,
Chaoyang District

100027 Пекін, Пекін, Китай