Hutong School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 2005 році, Hutong Школа провідних зарубіжних належить китайській школі мови в Китаї. З місця в Пекіні і Шанхаї, Hutong Школа школа за вибором для тих, хто хоче пройти стажування в Китаї або вивчати китайську мову в Китаї. 'Школа Hutong Школа збирає людей з непідробним інтересом в Китаї. Хоча Піднебесної швидко змінюється в критичній центром сучасного світу, сліди своєї древньою історією ще залишаються. Перша філія хутонг школи була заснована в Пекіні в 2005. Пекін краєвид Типовий приклад безперервної взаємодії між валом минулого і хвилі сучасності. Хмарочоси зі скла кордону традиційних райони цих вузьких смуг, званих "Hutong" (胡同). Ці "Hutong" є джерелом традиційної китайської життя.

Унікальний китайський метод навчання хутонг школи, яка відокремлює мов китайський і розпізнавання, як було доведено, прискорити вивчення мови китайський. У той час як прогресує швидше в розмовному китайською мовою, студенти також залежить кращі основи для символів запам'ятовування, розуміючи логіку побудови китайських ієрогліфів.

Hutong Школа розташована в центрі жвавого центрального ділового району в Пекіні і в мальовничому колишній французькій концесії Шанхаю. Hutong школі також швидко зростає свою присутність в Європі з моменту її Бельгії відкриття філії.

class2

Розташування

Пекін

胡同学校

Address
Hutong School
Zhongyu Plaza, room 1501, 15th floor,
A6 Gongti Beilu,100027 Chaoyang District

Пекін, Пекін, Китай
Телефон
+86 21 3428 0099

Шанхай

胡同学校

Address
Hutong School
Wuyuan Lu 76, House 16, 2F
200031 XuHui District

Шанхай, Шанхай, Китай
Телефон
+86 10 6403 8670