EasyMandarin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про EasyMandarin китайській школі

Як ми почали і секрет нашого успіху

Ми до сих пір пам'ятаю найперший урок, дане EasyMandarin влітку 2006 року. Це було для невеликої групи новачків, які зібралися в маленькій вітальні в квартирі Шанхая Школа співзасновник йіс Вайнтрауба.

У той час наш план був простий - створити вид китайської мови школи ми хотіли б відвідати, і це було б таке велике, що інші будуть впевнені, приєднатися до нас. Як важко це могло бути?

Перші студенти включали німецький інженер, випускник з Маврикія і бразильський танцюрист, який стверджував, що брат зірка футболу Рональдіньо (в той час в Бразилії і найвідоміший гравець Барселони). Це пізніше виявилося неправдою, але це була велика історія, щоб сказати нашим друзям!

Хвилювання тих перших уроків, як для нашої нової школи і наших перших студентів то, що ми ніколи не забували, і до сих пір їздить так, як ми управляємо EasyMandarin сьогодні.

З 2006 року ми виросли в кампусі чотирнадцяти сучасних класів в абсолютно фантастичному місці (ми втрачаємо Jing An Temple з п'ятнадцятого поверху і, на деяких фестивальних днів, ми можемо махнути «привіт» ченцям в дзвіниці) і стало одним з найбільших і найбільш успішних китайських мовних шкіл Шанхая.

Ми не знали, що в 2006 році EasyMandarin буде рости так швидко. Але розділяючи задоволення і нагороду вивчення китайської мови з тисячами студентів були отримані знати протягом останніх кількох років були дивні і те, що ми ніколи не втомиться.

Всередині і поза класом, ми любимо всіх наших студентів (навіть якщо вони посилають нам текстові повідомлення о 3 годині ночі з проханням про допомогу!) І вірити в йти на великі довжини, щоб переконатися, що вони щасливі.

Причина нашого успіху проста - ми піклуємося про надання студентам найкращого досвіду життя і вивченні китайської мови в Китаї.

EasyMandarin Timeline

2006 - квітень:

Liann працює компанію, яка забезпечує культурний обмін подія і офісні послуги для іноземців в Шанхаї. Прибуває в Y представлена ​​ю Шанхай після виходу його роботи на MTV в Нью-Йорку.

2006 - червень:

Liann і зустрічають по Y представл ет випадково в будинку, де живе і Liann Y представл працює. Ідея EasyMandarin починає ставати реальністю.

2006 - липень:

EasyMandarin офіційно відкривається класів, проведених на першому поверсі йіс Шанхай квартира дуплекс. Студенти швидко почати реєстрацію.

2007: Додати

EM переміщається на нове місце в 1851 Xinzha Дорога з 3-х класах на 7-му поверсі; Встановлено партнерство з організацією шведської допомоги студентів, CSN

2008: Додати

ЕМ розширюється до 8 класів, додавши ще 5 класних на 8 поверсі в тій же будівлі.

2010: Додати

EM перевищує 1000 реєстрацій студентів.

2011:

Школа переїжджає в нове місце з видом Район Цзінань Temple - розширюється до 14 сучасних класів.

2012:

Визнані партнерські відносини з Американською торговою палатою, німецької торгової палати, датської торгової палати

2013:

Штатні партнерства з B-китайської школи в Японії і китайської школи Nederland в Нідерландах; Партнери з Dragon Adventures.

2014:

EM перевершує 2500 реєстрацій студентів. Партнери зі швейцарською торгової палати

2015:

EM розвивається китайський на ресурс попиту на WeChat - понад тисячу послідовників до кінця року. Встановлено партнерство з некомерційною веб-сайт спільноти, ShanghaiMamas. Показаний на японському Global News Channel, NHK World.

Розташування

Шанхай

Address
Jing’an Centre (Main Campus)
United World Plaza, 172 Yuyuan Rd, Bldg A, 15th Floor, Room 1501

200000 Шанхай, Шанхай, Китай

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: