Прочитайте офіційний опис

Про EasyMandarin китайській школі

Як ми почали і секрет нашого успіху

Ми до сих пір пам'ятаю найперший урок, дане EasyMandarin влітку 2006 року. Це було для невеликої групи новачків, які зібралися в маленькій вітальні в квартирі Шанхая Школа співзасновник йіс Вайнтрауба.

У той час наш план був простий - створити вид китайської мови школи ми хотіли б відвідати, і це було б таке велике, що інші будуть впевнені, приєднатися до нас. Як важко це могло бути?

Перші студенти включали німецький інженер, випускник з Маврикія і бразильський танцюрист, який стверджував, що брат зірка футболу Рональдіньо (в той час в Бразилії і найвідоміший гравець Барселони). Це пізніше виявилося неправдою, але це була велика історія, щоб сказати нашим друзям!

Хвилювання тих перших уроків, як для нашої нової школи і наших перших студентів то, що ми ніколи не забували, і до сих пір їздить так, як ми управляємо EasyMandarin сьогодні.

З 2006 року ми виросли в кампусі чотирнадцяти сучасних класів в абсолютно фантастичному місці (ми втрачаємо Jing An Temple з п'ятнадцятого поверху і, на деяких фестивальних днів, ми можемо махнути «привіт» ченцям в дзвіниці) і стало одним з найбільших і найбільш успішних китайських мовних шкіл Шанхая.

Ми не знали, що в 2006 році EasyMandarin буде рости так швидко. Але розділяючи задоволення і нагороду вивчення китайської мови з тисячами студентів були отримані знати протягом останніх кількох років були дивні і те, що ми ніколи не втомиться.

Всередині і поза класом, ми любимо всіх наших студентів (навіть якщо вони посилають нам текстові повідомлення о 3 годині ночі з проханням про допомогу!) І вірити в йти на великі довжини, щоб переконатися, що вони щасливі.

Причина нашого успіху проста - ми піклуємося про надання студентам найкращого досвіду життя і вивченні китайської мови в Китаї.

EasyMandarin Timeline

2006 - квітень:

Liann працює компанію, яка забезпечує культурний обмін подія і офісні послуги для іноземців в Шанхаї. Прибуває в Y представлена ​​ю Шанхай після виходу його роботи на MTV в Нью-Йорку.

2006 - червень:

Liann і зустрічають по Y представл ет випадково в будинку, де живе і Liann Y представл працює. Ідея EasyMandarin починає ставати реальністю.

2006 - липень:

EasyMandarin офіційно відкривається класів, проведених на першому поверсі йіс Шанхай квартира дуплекс. Студенти швидко почати реєстрацію.

2007: Додати

EM переміщається на нове місце в 1851 Xinzha Дорога з 3-х класах на 7-му поверсі; Встановлено партнерство з організацією шведської допомоги студентів, CSN

2008: Додати

ЕМ розширюється до 8 класів, додавши ще 5 класних на 8 поверсі в тій же будівлі.

2010: Додати

EM перевищує 1000 реєстрацій студентів.

2011:

Школа переїжджає в нове місце з видом Район Цзінань Temple - розширюється до 14 сучасних класів.

2012:

Визнані партнерські відносини з Американською торговою палатою, німецької торгової палати, датської торгової палати

2013:

Штатні партнерства з B-китайської школи в Японії і китайської школи Nederland в Нідерландах; Партнери з Dragon Adventures.

2014:

EM перевершує 2500 реєстрацій студентів. Партнери зі швейцарською торгової палати

2015:

EM розвивається китайський на ресурс попиту на WeChat - понад тисячу послідовників до кінця року. Встановлено партнерство з некомерційною веб-сайт спільноти, ShanghaiMamas. Показаний на японському Global News Channel, NHK World.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: