China Study Abroad

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчатися в Китаї з CSA

China Study Abroad в China Study Abroad - це всеохоплююча, доступна за ціною компанія, орієнтована на послуги та пропонує мовні програми в китайських університетах по всьому Китаю. Ми пишаємося тим, що наші витрати знижуються, щоб продовжувати навчання в Китаї за кордоном для максимально можливого числа людей. Одночасно надаючи всю необхідну підтримку, необхідну для навчання за кордоном у Китаї.

China Study Abroad пропонує легкий доступ до мовних програм, вищої освіти та можливостей у Китаї за допомогою таких заходів:

  1. Безкоштовні поради та інформація про будь-яку університетську програму в Китаї
  2. Допоможіть вам виїхати до Китаю, включаючи загальні поради та допомогу у оформленні віз
  3. Допоможіть вам оселитися, коли ви приїдете
  4. Допоможіть вам максимально збільшити свій час у Китаї, щоб ви могли повністю скористатися досвідом

Як ми це робимо?

Безкоштовна порада - запитайте нас про міста, університети, доступні курси, про життя в Китаї. Ми надамо вам всю необхідну інформацію. Безкоштовно.

Як дістатися до Китаю - Якщо вам потрібна допомога з оформленням документів, щоб отримати бажану програму, ми допоможемо. Це включає в себе заповнення вашої заявки, збір необхідних документів з в'їзду / візових документів з університету, їх повернення до вас і допомога у отриманні вашої візи (у вибраних країнах). Ми зробимо все це за 150 доларів США, що включає в себе внесок до університету та поштові витрати на документи!

Оселитися - Ми твердо віримо, що швидше ви оселилися, тим більше ви виберете свій досвід у Китаї. На відміну від деяких країн, Китай трохи звикає, і ми тут, щоб допомогти цьому. Ви самі вийдете в Китай, це, безумовно, пригода, але це може зайняти місяці, щоб зрозуміти це все. Ми допоможемо прискорити цей процес, це означає, що ви отримаєте більше від свого досвіду. За допомогою нашого настроюваного програміста програми все дуже просто. Ви реєструєтеся за те, що хочете, нічого більше, не більше, не менше. Це може бути настільки ж мало, як збір з аеропорту або включати житло або приватний викладач мови або наш пакет 24/7 CSA Assistance Package .

Збільшіть свій час у Китаї - ми робимо це, пропонуючи кілька додаткових речей на боці, які дійсно додадуть ваш досвід тут. Волонтерство, інтернування, подорожі чи навчання, у нас є багато варіантів, доступних для вас. Вони не тільки будуть веселими та складними, але також будуть суттєво доповнювати ваш резюме. Ці види додаткових можливостей важко організувати себе, і поки ви зайняті в заселенні, у вихідні дні буде літати. Ми не можемо підкреслити, наскільки важливими є ці додаткові можливості для вашого часу в Китаї.

Готові почати пригоди в Китаї? Дайте нам дзвінок, Skype ( info-chinastudyabroad ) або надішліть нам електронного листа на info@chinastudyabroad.org і разом плануємо ідеальну поїздку до Китаю!

Десять причин для навчання в Китаї:

1. Мова, очевидно!

Там немає нічого такого ефективного, як вивчення мови в країні, з якої це виходить - особливо, якщо в цій країні живе більше мільярд людей! Ви їдете до Франції, щоб вивчати французьку мову, Італію, щоб вивчати італійську, Японію, щоб вивчати японський ... тому вивчення китайської мови в Китаї є природним вибором. Навчаючись у Китаї, ви можете використовувати те, що ви навчаєтесь у своїх класах та навчальні заняття один на один; замовити їжу в ресторані, поговорити на місцевому ринку, поговорити з водіями таксі та навіть завести нових друзів. Врешті-решт, коли більше п'ятої частини населення світу говорить про певну форму китайців, рано чи пізно ви зустрінетесь з одним із них!

2. Історія.

Країна, настільки густонаселена, як Китай, не стала настільки великою за одну ніч - це тривало багато часу. Найдавніші приклади письмової китайської історії датуються 1600 р. До н.е., хоча історії стосуються подій, що відбуваються до 4200 років тому! З тих пір Китай зазнав епізодів розширення та скорочення, війни та миру, бідності та процвітання, вторгнення та повстання, об'єднання і громадянські ворожнечі, імперії та воюючих держав. Навіть імперські династії іноземних загарбників, як монголи та маньчжури, шанували довгу історію їх завойованих земель - вони асимілювалися самі в китайській культурі, а не нав'язували себе народам. Під час вивчення мандарину в Китаї ви також поринете в цю багату та захоплюючу історію, яка ніколи не може захоплювати відвідувачів.

3. їжа.

Перш ніж прийти вчитися в Китаї, ви, мабуть, відвідали б велику кількість китайської кухні у вашій країні, проте китайська кухня набагато більше, ніж кулі солодкого кислу та свинини та курчат Генерала Цзо! Насправді в Китаї існує такий широкий асортимент смаків та смаків, що досить складно визначити особливий стиль "китайської" їжі. Від солодких та пишних кантонських страв в провінції Гуандун до витонченої вишуканості провинції Січуань та багатьох видів пельменів у складаних бамбукових пароплавствах до вишуканості класичної печорної печериці ви обов'язково знайдете щось, щоб насолодитися смаковими бадами!

4. Культура.

Як ви можете собі уявити, цивілізація понад 4000 років розвинула культуру, яка занадто багата для опису в кількох словах ... але давайте спробуємо це: конфуціанство, даосизм і буддизм. Мандарин і кантонська мова. Кунг-фу і тай-чи. Шаолінські ченці і буддійські храми. Джет Лі і Джекі Чан. Гонг Лі і Чжан Зійі. Чень Кайге і Чжан Іму. Спираючись Тигр, Прихований Дракон. Прощай мій накладний Мистецтво війни, Сунь Цзи. Фен-шуй. Інь і ян. Місячний календар. Китайський Новорічний і Весняний Фестиваль. Фестиваль човнів у драконі. Фестиваль середини осені та місячні кекси. Китайський зодіак. Дракон і фенікс. Фарфор і каліграфія. Мінські вази, нефритні прикраси та шовкові халати. Терракотова воїни та буддійські статуї. Китайська опера. Сітерс, скрипки, барабани та гонги ... просто назвемо декілька.

5. Люди.

Якщо ви раніше познайомилися з китайцями, можливо, ви зустріли когось із китайської етнічної групи Хан. З китайським, тайванським та Гонконгським понад 1,2 мільярда людей, а також понад 40 мільйонів діаспор по всьому світу, китайці-хань є найбільшою етнічною групою у світі. Але населення Китаю також включає 55 інших чітко визначених етнічних меншин, від манью з династії Цин до людей Хуей Шовкового шляху, від уйгурів Середньої Азії до монгольських нащадків Чингісхана, кожен з яких має свою історію та культуру . Дізнайтеся китайську мову в Китаї, і ви зможете зустріти багатьох з них для себе.

6. Земля.

Будучи третьою за величиною країною світу, не вистачає місця для поїздок та речей, які потрібно бачити під час проживання та навчання в Китаї. З пустельних дюн та пасовищ на півночі до субтропічного клімату на півдні, країна вас заворожить. Перевірте, здавалося б, нескінченні гори і перспективи провінції Юньнань, відчуйте сюрреалістичні вапняні утворення Гуйліня і Яншо, або уявите собі, як воїн в армії Чингісхана під час катання на конях на внутрішніх монгольських степах. Слідуйте за джерелом життєвої сили річки через Чанг Цзян (річка Янцзи), оскільки він розділяє Китай на північ та південь більше 6000 кілометрів. Все це можливо, і ми навіть не згадували про панд!

7. Міста.

Більшість людей можуть лише назвати Пекін чи Шанхай, коли йдеться про китайські міста, але насправді це понад 160 міст Китаю з населенням більше 1 мільйона. З регіональними відмінностями в кліматі, фізичному середовищі, кухні та навіть розмовному діалекті, це не дивно, що навіть китайці мають проблеми зі справу. Коли ви вивчаєте китайську мову, ви можете вибрати, щоб побачити Пекін у всій своїй імперській пишності або жити поруч з декораціями лицьової карти Ліцзян, отримати енергію в Шанхайській суєті або суєті або застуді на пляжі в Циндао. Крім того, якщо фактичний озноб більше вашого стилю, відвідайте Харбін у січні на фестивалі льодових скульптур, де ви побачите цілі будівлі, висічені з льоду! Навчаючись у Китаї, ви матимете всі шанси вийти за межі великих міст і випробувати все, що може запропонувати країна.

8. Економіка.

Чи дійсно потрібно сказати про економіку Китаю? Це другий за величиною в світі, після США, за останні 30 років зростав приблизно на 10% на рік. Тим не менш, при щорічному ВВП на душу населення менш ніж 4000 доларів США, все ще є багато можливостей для поліпшення. І яка інша країна може похвалитися гравцем у таких сферах, як Китай? Крім традиційних галузей сільського господарства та виробництва, країна також стала світовим лідером у таких галузях, як гірничодобувна промисловість, сонячні батареї, швидкісні поїзди та телекомунікації. Китай навіть став найбільшим автомобільним ринком у світі, обігнавши США вперше в 2009 році.

9. Школи.

Незалежно від того, чи шукаєте ви короткостроковий курс китайської мови або подаєте заявку на отримання ступеню, в Китаї існує інститут, який відповідає вашим потребам. Підготуйте свої заняття з мови до вашого власного графіку в Академії Пекінського Мандарину. Проведіть свій літній навчальний мандарин біля пляжу в Університеті Океану в Циндао. Візьміть заняття в Пекинському університеті мови та культури, найкращої школи в країні для китайських вчителів. Випробуйте себе в такій установі, як Пекінський університет або університет Цінхуа, обидва у 60-ти місцях у світі за рейтингами світового університету QS та рейтингів вищих навчальних закладів The Times. Що б ви не шукали, ви можете знайти його тут.

10. Майбутнє.

У нашому взаємопов'язаному та глобалізованому світі Китай є і буде продовжувати бути частиною нашого життя, незалежно від того, нам це подобається чи ні, так чому б не втручатися? Можливості тут нескінченні, можливості необмежені. Приїзд до Китаю - це не тільки найкращий спосіб вивчити китайську мову, це також прекрасна можливість познайомитися з новими друзями та встановити нові контакти. Навіть якщо ви не плануєте залишатися тут на тривалий термін, досвід навчання в Китаї буде, насамперед, важливим. У той час, як решта світу занурюється в економічні та соціальні занепад, Близьке Королівство рухається вперед, будуючи майбутнє: вивчають китайців у Китаї та будують своє майбутнє

Зв'яжіться з нами

Хочете дізнатися більше про одну з наших програм навчання за кордоном у Китаї? Професійні та досвідчені міжнародні співробітники CSA прагнуть забезпечити надійну та ефективну інформацію та поради.

Будь ласка, зверніть увагу: ви можете дістатися до кожного офісу електронною поштою за адресою info@chinastudyabroad.org

Або на Skype в офіс-chinastudyabroad

Розташування

Пекін

Beijing

Лондон

London

Буенавіста

Mexico City

Шанхай

Shanghai

Сідней

Sydney

Венеція

Venice

Мадрид

Madrid

Сан Франциско

San Francisco

Торонто

Toronto