Via Training Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вікторія Міжнародної академії відкритий у серпні 2002 року, і незабаром розробив програму VIA TESL Diploma. Диплом програми через TESL почали використовувати поточний навчальний план в січні 2003 року. Лилла Капальді, наша повна 120 інструктор-годинна програма, вступив на факультет VIA TESL програми в 2010 році, після завершення TESL Diploma програми через і викладання ESL у Вікторії Міжнародної академії протягом декількох років. Вона приносить багатство досвіду викладання ESL в програмі TESL і в даний час TESL Програма керівник та керівник Практикум.

TESOL / TESL Звичайно VIA Навчальний центр є найдовшим програма працює на острові Ванкувер, і ми пишаємося нашими викладачами та навчальної програми. Ми пройшли навчання вчителів протягом 10 років і мають відмінну репутацію. Наші випускники залишити все, що потрібно, щоб управляти їх класи успішно і добре обладнаний, щоб знайти викладацьку роботу.

Наші викладачі добре любив всіх студентів для їх високої енергії і спосіб заробляння класі прийти до життя. Вони роблять використання багатьох моделювання уроків, вчити студентів тонн корисної діяльності, заохочувати і підтримувати студентів, коли це їхня черга на практиці вчення. Вони пропонують відмінні поради і переконайтеся, що студенти готові доставити клас.

Вчителі отримують більшу частину свого навчання в нашому Центрі, тому що на відміну від багатьох інших коледжів підготовки вчителів, ми також ESL школи, щоб студенти TESL є можливість спостерігати наші власні класи і взаємодіяти з нашими студентами. Вони також мають можливість консультуватися з нашими канадськими викладачами англійської мови про свою викладацької стилів. У нас є невелика бібліотека книг для вчителя TESL проконсультуватися, комп'ютери для їх використання в класі або на перерв і вільного W-Fi. Багато студентів хотіли б зупинитися навколо після класних годин і насолодитися безкоштовною кавою в той час як вони займаються серфінгом в Інтернеті.

Через нашу розмову програми Buddies, TESL студенти мають можливість практикувати викладання один в один з нашими студентами. Випускники TESL може почати свою кар'єру і будувати свої годинники через волонтерських програм Вікторія міжкультурного Асоціації.

Фон

Вікторія Міжнародна академія відкрила VIA навчальний центр в 2005 році як розширення ESL програм, пропонованих на VIA. За допомогою спеціальних програм, розроблених майстром TESL і ESL викладачів, VIA Навчальний центр виріс з однієї програми TESL очною, щоб два штатних і два інтерактивних програм TESL. Грунтуючись на комунікативному мови (ЦПТ), VIA TESL Diploma програми призначені для задоволення або перевищують вимоги TESL Канади.

Розташування

Вікторія

VIA Training Centre

Address
Via Training Centre
1012 Douglas St

Вікторія, Британська Колумбія, Канада
Телефон
+1 250-590-3085

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: