Прочитайте офіційний опис

Вікторія Міжнародної академії відкритий у серпні 2002 року, і незабаром розробив програму VIA TESL Diploma. Диплом програми через TESL почали використовувати поточний навчальний план в січні 2003 року. Лилла Капальді, наша повна 120 інструктор-годинна програма, вступив на факультет VIA TESL програми в 2010 році, після завершення TESL Diploma програми через і викладання ESL у Вікторії Міжнародної академії протягом декількох років. Вона приносить багатство досвіду викладання ESL в програмі TESL і в даний час TESL Програма керівник та керівник Практикум.

TESOL / TESL Звичайно VIA Навчальний центр є найдовшим програма працює на острові Ванкувер, і ми пишаємося нашими викладачами та навчальної програми. Ми пройшли навчання вчителів протягом 10 років і мають відмінну репутацію. Наші випускники залишити все, що потрібно, щоб управляти їх класи успішно і добре обладнаний, щоб знайти викладацьку роботу.

Наші викладачі добре любив всіх студентів для їх високої енергії і спосіб заробляння класі прийти до життя. Вони роблять використання багатьох моделювання уроків, вчити студентів тонн корисної діяльності, заохочувати і підтримувати студентів, коли це їхня черга на практиці вчення. Вони пропонують відмінні поради і переконайтеся, що студенти готові доставити клас.

Вчителі отримують більшу частину свого навчання в нашому Центрі, тому що на відміну від багатьох інших коледжів підготовки вчителів, ми також ESL школи, щоб студенти TESL є можливість спостерігати наші власні класи і взаємодіяти з нашими студентами. Вони також мають можливість консультуватися з нашими канадськими викладачами англійської мови про свою викладацької стилів. У нас є невелика бібліотека книг для вчителя TESL проконсультуватися, комп'ютери для їх використання в класі або на перерв і вільного W-Fi. Багато студентів хотіли б зупинитися навколо після класних годин і насолодитися безкоштовною кавою в той час як вони займаються серфінгом в Інтернеті.

Через нашу розмову програми Buddies, TESL студенти мають можливість практикувати викладання один в один з нашими студентами. Випускники TESL може почати свою кар'єру і будувати свої годинники через волонтерських програм Вікторія міжкультурного Асоціації.

Фон

Вікторія Міжнародна академія відкрила VIA навчальний центр в 2005 році як розширення ESL програм, пропонованих на VIA. За допомогою спеціальних програм, розроблених майстром TESL і ESL викладачів, VIA Навчальний центр виріс з однієї програми TESL очною, щоб два штатних і два інтерактивних програм TESL. Грунтуючись на комунікативному мови (ЦПТ), VIA TESL Diploma програми призначені для задоволення або перевищують вимоги TESL Канади.

Цей навчальний заклад також пропонує: