Toronto School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Toronto School of Management (TSoM) - це інноваційний коледж, що пропонує різноманітні курси з бізнесу, гостинності, цифрового маркетингу, аналітики даних, кібербезпеки та бухгалтерського обліку. Приєднуйтесь до нас, щоб навчатися та працювати в Торонто, Канада. Торонто посідає сьоме місце (пов'язане з Токіо, Японія) із 140 найпопулярніших міст світу згідно з даними відділу економістської розвідки. Міста оцінюються в п'яти категоріях; стабільність, охорона здоров'я, культура та навколишнє середовище, освіта та інфраструктура. Як студенти-міжнародники денної форми навчання в Канаді, ви можете працювати неповний робочий час під час навчання та повний робочий день під час запланованих перерв.

Студенти можуть вибирати з наступних програм:

· Диплом кооперативу з ділового адміністрування (денний і вечірній)

· Диплом кооперативу з управління бізнесом (денний і вечірній)

· Диплом з управління бізнесом

· Диплом кооперативу з питань гостинності та управління туризмом

· Диплом з основ кооперативу гостинності та туризму (вечір)

· Вищий диплом кооперативу з питань гостинності та туризму

· Вдосконалений диплом з питань гостинності та управління туризмом

· Диплом кооперативу даних Analytics

· Диплом кооперативу з цифрового маркетингу

· Диплом кооперативу з питань кібербезпеки

· Сертифікат кооперативу з питань бізнесу

· Сертифікат в кооперативі з питань обслуговування клієнтів

· Підготовчий курс до іспиту АССА

Розташований серед деяких провідних фірм та організацій Північної Америки, наш коледж пропонує ідеальне середовище для студентів, які прагнуть зануритися у яскраве ділове співтовариство та різноманітні культурні заходи.

Чому навчаються з нами?

Експертний факультет, який підтримує ваш розвиток

У нашого досвідченого викладача є сотні років галузевих знань, якими вони можуть поділитися зі своїми студентами, пропонуючи їм повну підтримку та часто перевіряючи ваш прогрес.

Кооперативні програми, що пов'язують дослідження з реальною роботою

Більшість наших дипломів включають навчання на роботі, інтегруючи навчання в класі з контрольованим практичним досвідом роботи, безпосередньо пов'язаним з вашими академічними та кар'єрними цілями. Ми маємо партнерські стосунки з більш ніж 70 кооперативними партнерами в широкому спектрі галузей.

Зручний центр міста Торонто Розташування

Наш коледж зручно розташований на головній лінії метро, поруч із сумішшю ділових, житлових та торгових приміщень - гарантуючи, що все необхідне поруч.

Фокус на вашому досвіді

Ми постійно перевіряємо вашу ефективність та задоволення, щоб наша програма відповідала вашим академічним та особистим потребам розвитку, а також залишається актуальною для потреб ділового світу.

Стан мистецтва

Наші просторі кабінети з кондиціонером обладнані сучасними мультимедіа, підключеннями до Інтернету та аудіоапаратурою, що забезпечує оптимальне навчальне середовище. Ви зможете використовувати наші комп’ютери та безкоштовний Wi-Fi для виконання завдань для занять та спілкування з друзями та родиною.

Програми, що викладаються:

· Англійська (США)

Розташування

Торонто

Address
22 College Street Suite 300
M5G 1K2 Торонто, Онтаріо, Канада

Програми

Advanced Diploma
Certificate
Diploma
курс