Toronto Film School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Toronto Film School

Toronto Film School посідає перше місце у школі фільмів QS World University Rankings, яка пропонує швидкий і сильно співпрацюючий навчальний простір, призначений для того, щоб озброїти вас теорією та навичками, необхідними для досягнення вашої пристрасті. Незалежно від ваших прагнень у кіно, дизайні, відеоіграх або моді, Toronto Film School - це місце, де ви знайдете творчу спільноту, відзначених нагородами інструкторів і мережу однолітків, щоб просунути вас у кар'єру, про яку ви мрієте. Школа пропонує такі програми, як виробництво фільмів , акторство, дизайн відеоігор та багато іншого.

117974_1.jpg

Що встановлює Toronto Film School ?

Професіонали галузі

Ви будете наставниками різноманітних нагороджених і затребуваних кінематографістів, продюсерів, кінематографістів, модельєрів, дизайнерів відеоігор і активних фахівців галузі. Наші інструктори надають вам найсучасніші промислові ідеї та найкращі практики, а також захоплюючі можливості для роботи в мережі.

Перехресне співробітництво

У Toronto Film School ви можете співпрацювати зі студентами з різних творчих програм. Ви також розробляєте безцінні професійні відносини та міжгалузеві мережі, які допоможуть відкрити двері для кар'єри в індустрії моди та розваг.

Наші студенти отримують нагороди

У Toronto Film School вас оточують однодумці, які поділяють вашу пристрасть до мистецтва. Багато нагород, отриманих цими студентами з престижних органів, таких як Festival de CANNES і Thea Awards, є свідченням їхньої важкої роботи та відданості справі. Будучи студентом Toronto Film School , ви можете з'єднатися з цими студентами і вчитися у досвідчених інструкторів.

Реальна освіта

Toronto Film School відома тим, що формує відзначених нагородами випускників, які продовжують ставати лідерами індустрії та відзначаються успіхом у обраній галузі. Це пояснюється тим, що наші випускники залишають школу з практичними здібностями, навичками просувати себе та добре округленим портфелем.

Ступінь Pathway

Toronto Film School розуміє ваші поточні та майбутні вимоги до кар'єри. Через нашу угоду про артикуляцію з Yorkville University, ви можете швидко відстежувати свій шлях до ступеня бакалавра ділового адміністрування, щоб отримати ділові навички, необхідні для просування своєї творчої кар'єри.

Прем'єр місце розташування кампуса

З 4 кампусів через Торонто, студенти можуть повністю зануритися в місто.

Малі класні розміри

У маленьких класах ви матимете можливість досягти свого повного потенціалу за допомогою індивідуального навчання та наставництва. Ви також матимете належне середовище для співпраці, щоб побудувати відносини з однокласниками та спілкуватися зі студентами через творчі програми.

Розташування

Торонто

Address
10 Dundas Street E., Suite 704
M5B 2G9 Торонто, Онтаріо, Канада

Торонто

Address
55 Dundas Street E., floor 4&5
M5B 1C6 Торонто, Онтаріо, Канада

Торонто

Address
415 Yonge Street, 8th Floor
M5B 2E7 Торонто, Онтаріо, Канада

Торонто

Address
1835 Yonge Street
M4S 1X8 Торонто, Онтаріо, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія