Прочитайте офіційний опис

Про нас

Мовна галерея надає високоякісні мовні курси в ряді точок світу. Маючи школи в Лондоні, Манчестері, Бірмінгемі, Берліні, Ганновері, Ванкувері та Торонто, ми пишаємося нашим інтернаціоналізмом та інтерактивним підходом до навчального процесу. Усі наші об'єкти зручно розташовані в центрі міст, в яких вони знаходяться.

Наші маленькі класові розміри покращують індивідуальне навчання, тому що ви можете скористатися персональною увагою вчителів. Крім того, сильне почуття спільноти в кожній школі означає, що у вас не буде проблем, що стоять на місці, яке місце призначення ви виберете.

Наші курси

У The Language Gallery ви можете вибрати з різних типів курсів англійської та німецької мов для дорослих, а також міжнародні літні табори для підлітків. Об'єднайте класи, щоб зробити вашу мову більш інтенсивною, і скористайтеся нашою гнучкістю, щоб перейти від одного типу мовного курсу до іншого, щоб відповідати вашим потребам без додаткових витрат.

Наша методологія

Наші співробітники прагнуть надати вам найкращий навчальний досвід, що дозволяє процвітати ваші мовні навички. Наші вчителі заохочують позитивні взаємодії, допомагаючи цій мові стати для вас другою природою. Є також радники, щоб допомогти вам на кожному кроці.

Наші вчителі

Страстний, добре підготовлений і динамічний - це найкращий спосіб описати наших вчителів. Всі вони мали підготовку вчителів CELTA або TESOL, і багато хто також володіють або працюють у напрямку DELTA або MA.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Програма Pathway для студентів бакалаврату

The Language Gallery in Canada

Програма "Університетська Pathway " - це попередньо-сесійний курс, призначений для іноземних студентів, які планують навчатися на отримання ступеня в університеті Великоб ... [+]

Програма університетського Pathway

Програма "Університетська Pathway " - це попередньо-сесійний курс, призначений для іноземних студентів, які планують навчатися на отримання ступеня в університеті Великобританії, Канади чи Німеччини, і повинні відповідати вимогам мови щодо умовної пропозиції.

Ця програма допоможе вам:

Ознайомтеся з відповідними мовними та навчальними навичками, необхідними для академічних установРозробити стратегії навчання, необхідні для університетського життяРозробити функціональні навички, необхідні як для навчального закладу, так і поза нимВступайте в навчальні заклади перед початком навчанняВимоги до курсуРівні: A0 і вище (залежно від місця розташування)Тривалість: 8-58 тижнів **... [-]
Канада Торонто Ванкувер
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
8 - 58 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою