Stenberg College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Більш ніж 28 років Stenberg College спеціалізувався та відрізнявся освітою в сфері охорони здоров'я та послуг. Наш головний кампус розташований у Сурреї, Британська Колумбія, передмісті Ванкувера та другого за величиною муніципалітету Британської імперії.

Stenberg College акредитований міністерством передового досвіду уряду Британії через філію приватних навчальних закладів (PTIB). PTIB несе відповідальність за встановлення стандартів якості та забезпечення захисту споживачів. Stenberg College також отримав призначення уряду Британської системи забезпечення якості освіти (EQA), що є брендом Британії або "печаткою" якості післядипломної освіти для державних та приватних установ.

Ми розробляємо всі наші програми у співпраці з промисловістю, щоб задовольнити їх потреби, тому наші випускники так успішні. Понад 98% наших випускників працюють у сфері навчання протягом 6 місяців після закінчення навчання. Ми є невеликим, гордо канадським освітнім закладом з винятковою репутацією та незрівнянною прихильністю наших студентів та їх успіхом.105984_105898_admissions_hdr.jpg

Розташування

Суррей

Address
102 Avenue,13450
V3T 5X3 Суррей, Британська Колумбія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія