Прочитайте офіційний опис

Кар'єра, що робить різницю

Коледж ранньої освіти у Новій Шотландії - це некомерційне освітнє середовище, яке контролює Рада директорів. У Коледжі ранньої освіти у Новій Шотландії ми пишаємося тим, що заклали основу для особистого та професійного розвитку наших студентів.

NSCECE пропонує дворічну дипломну програму з дошкільної освіти (ECE), яка заснована на декількох десятиліттях досліджень і відповідних практик розвитку. Студенти, які навчаються в цій програмі, знайомляться з різними курсами, що стосуються дітей, сімей та професії ЄЕК, а також здобудуть знання, практику та навички, які розвиватимуть високу самооцінку, незалежність і початок соціальної відповідальності.

У центрі уваги їхніх досліджень буде розробка, впровадження та оцінювання відповідних навчальним програмам ідей, спрямованих на розвиток, з метою підтримки росту та розвитку дітей від 12 років до народження. Програма включає 870 навчальних годин і 600 годин практикуму. Студенти, які потребують гнучкості у своєму розкладі, можуть вступати у вечірні курси на неповний робочий день.

Випускники знаходять роботу в різних установах, включаючи дитячі центри, школи, приватні будинки, дитячі садки, центри розвитку. Понад 95% випускників НСЦСЄ знаходять зайнятість ЄЕК після закінчення навчання.

Програма може бути прийнята на повний або неповний робочий день. Фінансова допомога доступна.118217_pexels-photo-1462630.jpegАнастасія Геп / Пексель

Історія

У 1970 році Дитячий центр Св. Йосипа заснував першу атлантично-канадську програму раннього виховання дітей. Програма складалася з тримісячного курсу до десятимісячної програми Диплом. У травні 1997 року коледж раннього виховання дітей св. Йосипа став окремою особою від дитячого центру св. Йосифа.

У 2000 році для того, щоб диплом був визнаний за межами провінцій, програма була розширена до дворічного курсу. Дипломна програма ліцензована Департаментом праці та передової освіти в Новій Шотландії та затверджена Департаментом освіти і розвитку дітей раннього дитинства в Новій Шотландії .

У 2008 році коледж Св. Йосифа з питань ранньої освіти в дитинстві змінив свою назву на коледж ранньої освіти в Новій Шотландії (NSCECE).

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE надає дворічний диплом з дошкільної освіти. Програма може бути прийнята на повний або неповний робочий день. Оновлена Програма навчання включає опис курсів для сту ... [+]

5 Причин приєднатися до програми ЄКЗЄ в рамках проекту NSCECENSCECE має 50-річний досвід підготовки професійних викладачів раннього дитинства.Диплом NSCECE може відкрити двері для нагородження кар'єри в дитячих закладах, сімейних ресурсних центрах, передшкільних програмах у державних школах, сімейних будинках і т.д.Понад 95% наших випускників, які прагнуть зайнятись ЄЕК, залучаються після закінчення навчання.Оскільки NSCECE є приватною фінансовою установою, навчання менше, ніж в інших установах.Випускники NSCECE можуть перерахувати 6,5 кредитів для університету Mount Saint Vincent для отримання бакалавра мистецтв у галузі вивчення дитини та молоді.... [-]
Канада Halifax
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Early Childhood Education at NSCECE

Address
Halifax, Nova Scotia, Канада