Прочитайте офіційний опис

Кар'єра, що робить різницю

Коледж ранньої освіти у Новій Шотландії - це некомерційне освітнє середовище, яке контролює Рада директорів. У Коледжі ранньої освіти у Новій Шотландії ми пишаємося тим, що заклали основу для особистого та професійного розвитку наших студентів.

NSCECE пропонує дворічну дипломну програму з дошкільної освіти (ECE), яка заснована на декількох десятиліттях досліджень і відповідних практик розвитку. Студенти, які навчаються в цій програмі, знайомляться з різними курсами, що стосуються дітей, сімей та професії ЄЕК, а також здобудуть знання, практику та навички, які розвиватимуть високу самооцінку, незалежність і початок соціальної відповідальності.

У центрі уваги їхніх досліджень буде розробка, впровадження та оцінювання відповідних навчальним програмам ідей, спрямованих на розвиток, з метою підтримки росту та розвитку дітей від 12 років до народження. Програма включає 870 навчальних годин і 600 годин практикуму. Студенти, які потребують гнучкості у своєму розкладі, можуть вступати у вечірні курси на неповний робочий день.

Випускники знаходять роботу в різних установах, включаючи дитячі центри, школи, приватні будинки, дитячі садки, центри розвитку. Понад 95% випускників НСЦСЄ знаходять зайнятість ЄЕК після закінчення навчання.

Випускники NSCECE не можуть претендувати на дозвіл на аспірантуру після закінчення навчання. Наші міжнародні випускники можуть пройти інші потоки, такі як "Атлантична пілотна програма", якщо вони хочуть працювати і залишитися в Канаді.

Програма може бути прийнята на повний або неповний робочий день. Фінансова допомога доступна.

118217_pexels-photo-1462630.jpegАнастасія Геп / Пексель

Історія

У 1970 році Дитячий центр Св. Йосипа заснував першу атлантично-канадську програму раннього виховання дітей. Програма складалася з тримісячного курсу до десятимісячної програми Диплом. У травні 1997 року коледж раннього виховання дітей св. Йосипа став окремою особою від дитячого центру св. Йосифа.

У 2000 році для того, щоб диплом був визнаний за межами провінцій, програма була розширена до дворічного курсу. Дипломна програма ліцензована Департаментом праці та передової освіти в Новій Шотландії та затверджена Департаментом освіти і розвитку дітей раннього дитинства в Новій Шотландії .

У 2008 році коледж Св. Йосифа з питань ранньої освіти в дитинстві змінив свою назву на коледж ранньої освіти в Новій Шотландії (NSCECE).

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE надає дворічний диплом з дошкільної освіти. Програма може бути прийнята на повний або неповний робочий день. Оновлена Програма навчання включає опис курсів для сту ... [+]

5 Причин приєднатися до програми ЄКЗЄ в рамках проекту NSCECENSCECE має 50-річний досвід підготовки професійних викладачів раннього дитинства.Диплом NSCECE може відкрити двері для нагородження кар'єри в дитячих закладах, сімейних ресурсних центрах, передшкільних програмах у державних школах, сімейних будинках і т.д.Понад 95% наших випускників, які прагнуть зайнятись ЄЕК, залучаються після закінчення навчання.Оскільки NSCECE є приватною фінансовою установою, навчання менше, ніж в інших установах.Випускники NSCECE можуть перерахувати 6,5 кредитів для університету Mount Saint Vincent для отримання бакалавра мистецтв у галузі вивчення дитини та молоді.... [-]
Канада Halifax
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Early Childhood Education at NSCECE

Address
Halifax, Nova Scotia, Канада