Прочитайте офіційний опис

МИ NIMBUS

Nimbus Школа записи і медіа еліти музики і медіа-школа, розташована в красивому Ванкувері, Британська Колумбія, Канада. Nimbus пропонує невеликі розміри класу, наставництво від експертів галузі, практичне навчання і 24/7 доступ до наших професійних студій. Nimbus був співзасновником відомих музичних продюсерів Боба Езріном (Pink Floyd, Еліс Купер, поцілунок) і GGGarth Річардсона (Rage Against The Machine, Red Hot Chili Peppers, Biffy Clyro).

Всі наші курси викладаються в даний час провідними фахівцями галузі. Ми пропонуємо диплом і сертифікат програми в: аудіо машинобудування, виробництво музики, електронне виробництво музики, відео виробництва, постпродакшн і гри аудіо, живий звук і музичної індустрії підприємництва. Nimbus допомагає студентам створювати своє майбутнє в музиці і ЗМІ.

nimbstud

Віночок ПЕРЕВАГУ:

практичне навчання
Ми будуємо наші уроки навколо кар'єри зосереджених, практичний підхід до освіти. При малих розмірах класу, ви дізнаєтеся, виконавши роботу, не читаючи про це в підручнику. Аудіо та відео студенти тренуються в реальних студіях з верхньою частиною лінії передач, то ж спорядження використовується в професійних студіях по всьому світу. Бізнес студенти працюють з реальними художниками, план і запустити реальні події, і працювати для наших студентів перспективі рекорд-лейбл.

Наставництво & Networking
Nimbus факультет включає в себе значний список інженерів, виробників, звукорежисерів і бізнес-лідерів (в тому числі переможців Juno і кандидатів, а також золота і платини записів одержувачів). Ви будете мати можливість вчитися у кращих в галузі. Деякі студенти навіть отримали свій перший професійний альбом кредит в той час як в школі! студенти Nimbus також скористатися від поточних мережевих можливостей з провідними фахівцями галузі через регулярні лекції гостя. Минулі запрошені лектори відвідали з: Nettwerk записів, Monstercat, Earthquaker пристроїв, Roland, цілитися Media, SOCAN, Фельдмана агентство, Universal Music Publishing, і багато іншого.

24/7 Практичний Досвід роботи в галузі
Nimbus відкритий 24/7 для наших студентів. З 24-годинний доступ до нашої студії, ви будете мати весь час вам потрібно, щоб отримати впевненість і досвід з навичками і поняттями ви вивчаєте. Незалежно від того, якої програми ви берете на Nimbus, коли ви закінчили свого часу тут, ви будете головою в світ з незліченними годинами практичного досвіду роботи в галузі.

World-Class передач
Бути інженер світового класу, відеооператор або виробник, ви повинні працювати на світовому класі передач. У Nimbus, ви отримаєте ваші руки на максимальній якості промислового стандарту шестернею і новітні цифрові технології. Це включає в себе три дивовижні SSL консолі, Avid S6 і рулі S3, Slate Audio Raven МТХ, і останні Pro Tools HDX Systems. Коли ви залишаєте Nimbus ви зможете зайти в будь-яку студію і знають кожну кнопку і ручку.

співробітництво

Бути частиною екосистеми Nimbus. Придбайте навички міжособистісного спілкування через наші заняття з психології, покликаних запропонувати дослідне навчання з практичними прикладами зі студії і промисловості життя для підвищення вашого самосвідомості, впевненість в собі і навички спілкування. Ви також побудувати своє резюме через інтеграцію з іншими студентами з інших курсів і програм. У Nimbus, співпрацюючи в різних дисциплінах для створення професійних проектів є фактом життя, так само, як і в реальному світі.

МОЖЛИВІСТЬ
Завдяки нашій репутації та участі в цій галузі, ми постійно отримуємо можливості для наших випускників і нинішніх студентів. Наша активна програма розміщення отримала понад 200 робочих запитів розміщення лише в минулому році! Наші випускники пішли на дивовижні речі, в тому числі перемоги Juno. Наша пропаганда музичної індустрії прагне зміцнити промисловість, що наші випускники йдуть в.

Ми обіцяємо вам


Nimbus існує, щоб змінити життя через музику. Ми захоплені музикою, наставництво і співтовариство. Ми цінуємо майстерність і характер. Ми прагнемо до створення почуття приналежності незалежно від раси, статі, орієнтації або релігії наших студентів, випускників, співробітників і більш широкого спільноти. Ми пропонуємо практичну передачу знань та життєвих навичок у нинішніх фахівців галузі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Nimbus School of Recording & Media

... [+]

У цьому інноваційному курсі, ми дамо вам міцну основу в студії запису, міжособистісні і технології виробництва, перш ніж поринути в світ електронного виробництва музики. Результат? Ви будете добре округлені виробник здатний перевершуючи в будь-якому жанрі чи навколишньому середовищу.

Як і з усіма курсами Nimbus, ця програма вчить нинішніх професіоналів галузі та ви будете мати 24/7 доступ до нашої студії на практиці все, що ви вчитеся. Створіть свій портфель, і отримати навички, необхідні, щоб виділитися і досягти успіху в захоплюючій і конкурентоспроможної електронної музики галузі виробництва.... [-]

Канада Vancouver
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nimbus School of Recording & Media

Як відеопродукція студент Nimbus, ви будете занурені у всіх аспектах цифрового виробництва відео, включаючи: листи, керівництво, лиття, місце розташування розвідки, вироб ... [+]

Якщо ви хочете створити музичні кліпи, рекламні ролики, короткометражні фільми або плівки живі веб-трансляцію, ми дамо вам навички та впевненість, потрібно, щоб зробити крок у будь-яку виробничої роль і створення професійного відеоконтенту для будь-якого середовища.

Як відеопродукція студент Nimbus, ви будете занурені у всіх аспектах цифрового виробництва відео, включаючи: листи, керівництво, лиття, місце розташування розвідки, виробництво, зйомки, редагування, освітлення і мікшування аудіо. Крім того, дізнатися всі входи і виходи відео потоковим і веб-трансляції!... [-]

Канада Vancouver
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nimbus School of Recording & Media

Починаючи з основ обгорткового кабелів і розміщення мікрофонів, цей курс буде вважати вас в глибину в усі аспекти аудіо техніки і студійної виробництва музики. З доступом ... [+]

Починаючи з основ обгорткового кабелів і розміщення мікрофонів, цей курс буде вважати вас в глибину в усі аспекти аудіо техніки і студійної виробництва музики.

З доступом 24/7 студії і наставництва з галузі профі, ви будете мати можливість рости ваші технічні та міжособистісні навички через практичне навчання в реальних студій, які працюють з реальними артистів і груп.

Це наша найбільша програма в студії музичного виробництва і машинобудування. По завершенні програми ви будете впевнено працювати в будь-який студії, в будь-якій точці світу - або навіть почати свій власний студію!... [-]

Канада Vancouver
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nimbus School of Recording & Media

Студенти Nimbus Advanced Music Industry отримати миттєвий навички в музичній індустрії, як сьогодні. Студенти програми Advanced Music Industry просуватимуть альбоми і отр ... [+]

Студенти Nimbus Advanced Music Industry отримати миттєвий навички в музичній індустрії, як сьогодні. Студенти програми Advanced Music Industry просуватимуть альбоми і отримати реальний, практичний досвід, в тому числі, як успішно працювати і керувати сучасним медіа-бізнесом.

MIND 100 - Введення в музичній індустрії і підприємництва готує вас до кар'єри в музичній індустрії, будь то художник, продюсер, відеооператора або в положенні управління. Ви дізнаєтеся, як працює музична індустрія, і отримати навички підприємництва, щоб запустити свій власний бізнес. Курс завершується в плані розвитку кар'єри з входом і наставництвом з викладачів з декількох дисциплін. Мета полягає в тому, щоб дати вам твердий план для вас і кар'єри ви хочете в музичній індустрії. Ви будете мати можливість представити цей план провідних фахівців з музичної індустрії, завойовуючи їх розуміння і перспективи на ваш план.... [-]

Канада Vancouver
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

We Are More Than A School - We Are Nimbus - Nimbus School of Recording & Media

Nimbus School Of Recording & Media