Medicine Hat College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Medicine Hat College (MHC) є публічним, дошка регулюється, всеосяжний коледж відбував велику область південно-східній провінції Альберта і за її межами. Open з 1965 року, MHC є сучасним, прогресивним інститутом навчання. MHC пропонує програми в сфері бізнесу, освіти, візуальних і виконавських видів мистецтва, науки, медичні дослідження і технології. Medicine Hat Коледж має два кампуса, один в місті Medicine Hat і один в місті Брукс, в 100 км від Medicine Hat.

2173 студентів-очників 1 449 студентів-заочників 52% жінок 48% чоловіків Іноземні студенти складають 9% наших студентів.

Ласкаво просимо в Medicine Hat College!

Відомий нашу увагу на студентів - і нашої інноваційної та спільної природі - Medicine Hat College з гордістю обслуговує понад 8000 учнів щороку. Ми сповнені рішучості громад південно-східній провінції Альберта, ще пам'ятаючи про глобальні можливостей, будь то хочете вчитися з нами, партнер по новому підприємству або ідеї або використовувати наші можливості, щоб допомогти зробити більшу частину вашої зустрічі або celebrations- ми тут ви.

MHC є повноправним членом університетського містечка Альберті і вітає партнерства на благо наших студентів і громад. Поділіться своїми ідеями, поділитися своїми історіями і ділитися в успішне майбутнє з нами.

Коледж профілю

Що ми обіцяємо

Medicine Hat Коледж надає освіту, яке готує студентів для подальших досліджень, кар'єри і життя. Наші люди захоплені розв'язання потенціал кожного інтелектуально на студентів, емоційно і соціально. Через кожну зустріч ми маємо з і всі студенти-що ми доменна ми будемо прагнути визнавати і заохочувати їх потенціал як учнів, працівників і громадян світу.

можливості вчитися

Ступеня в партнерстві з університетами Альберти
переклад університету дозволяє студентам почати градусів тут
Сертифікат, диплом і прикладної програми ступеня для кар'єри та зайнятості
підготовка коледж
учнівства угоди
Тривалі дослідження для кар'єрного зростання і набору
Консерваторія музики і танцю
англійську мову як другу мову
Кампуси в Medicine Hat і Брукс

Розробіть і створити

Наше Управління інновацій та стипендій (OIS) підтримує прикладні дослідження зроблено в інтересах студентів, промисловість, суспільство і за його межами. Це робиться шляхом надання об'єктів, підготовки і досвіду для організацій в дослідженнях і розробці своїх продуктів і послуг. Крім того, ми активно співпрацюємо з підприємствами, іншими послесреднего установ, урядових і неурядових установ по широкому спектру інноваційних проектів.

Зв'яжіться з нашим офісом, якщо ви зацікавлені в тому, де дослідження та інновації можуть прийняти вас.

MHC Advantage

Є багато причин, чому MHC є відмінним вибором для іноземних студентів.

MHC є призначеним навчальний заклад (РМІ # O18795445892), і всі академічні кредитні програми, включаючи англійську для академічних цілей позначені програми.

Безпечне, інтимне оточення співтовариства, яке дозволяє студентам перейти до канадської культури і Північної Америка стилям навчання Конкурентні міжнародні плати за навчання в порівнянні з іншими установами в Альберті Численні варіанти дипломних і точка виходу диплома Наявність варіантів передачі університету продовжити на ступінь завершення Кілька програм ступеня, пропонованих на кампусі у співпраці з іншими університетами Альберти Високий студент задоволення в порівнянні з іншою частиною провінції Альберта Широкий спектр послуг підтримки студентів, які сприяють академічній, соціальної та особистісного розвитку

Послуги Підтримка MHC

академічне консультування Центр Academic ресурсів Відкритий навчальний центр Центр Асоціації і Peer підтримки студентів Студент Робота і Кар'єра Студент Фінансова допомога особисті консультації інвалідність Послуги Бібліотечні послуги та фахівець Письменного Придатний для життя центру коледж Daycare Центр розвитку підприємництва

Міжнародні студентські послуги

До прибуття Підтримка і консультування Зустріч в аеропорту Medicine Hat або автобусної станції Грейхаунд Медична страховка 24 годину Екстрена допомога Розміщення в сім'ї Корисна інформація Відкриття банківського рахунку Новий студент Орієнтація

Розташування

Капелюх медицини

Medicine Hat College

Address
Medicine Hat Campus
299 College Drive SE

T1A 3Y6 Капелюх медицини, Альберта, Канада
Веб-сайт
Телефон
+1 866-282-8394

Брукс

Address
Brooks Campus
200 Horticultural Station Road East

T1R 1E5 Брукс, Альберта, Канада