Прочитайте офіційний опис

Вибір LAB як англійської школи

Покращити свої навички спілкування англійською мовою

LAB спеціалізується на заняттях розмовної англійської мови. Ми надаємо активну та привабливу середу, де студенти зможуть комфортно говорити по-англійськи і навчитися ефективно спілкуватися і з легкістю.

З орієнтацією LAB на розмову та політику «тільки англійською», студенти мають багато можливостей для занять англійською мовою та продовжують вдосконалюватися навіть поза класами, спілкуючись з іншими іноземними студентами.

Активне, дружелюбне та міжнародне середовище

Студенти з більш ніж 100 різних країн вирішили навчатися в англійській школі LAB в прекрасному Ванкувері, Канада. У нашій школі люди з усього світу зустрічаються і стають друзями на все життя, насолоджуючись найкращим часом свого життя!

Завдяки розважаючим іграм, вечіркам, спеціальним заходам та міжнародним тематичним вечорам ми стимулюємо культурний, соціальний та освітній обмін англійською мовою, а також дуже весело провести час.

Професійні та корисні вчителі

Всі викладачі LAB є носіями англійської мови з професійною підготовкою вчителів англійської мови та сертифікатами TESOL. Наші компетентні та дружні вчителі створюють веселу та привабливу атмосферу класу, що допомагає студентам продовжувати вдосконалювати та розвивати свої знання англійської мови. Ми пишаємося тим, що в нашій англійській школі так багато досвідчених висококласних викладачів!

Англійські програми з різноманітністю та гнучкістю

Широкий вибір курсів і програм англійської мови дає змогу студентам зосередитися на своїх сферах та подолати свої слабкі сторони. У нашій англійській школі студенти мають можливість змінювати свої програми щотижня.

Гнучкі класи п'ятниці, цікаві та цікаві заходи

Відомі безкоштовні заходи п'ятниці LAB Vancouver дають студентам можливість використовувати англійську мову в повсякденних ситуаціях. Програма на відкритому повітрі допомагає студентам використовувати англійську мову поза шкільним середовищем та у своєму повсякденному житті. Цей практичний підхід покращує процес навчання та зміцнює довіру. Щотижня (крім місячних випускних днів) студенти можуть вибрати від шести до восьми різних заходів, запланованих на тиждень, і приєднатися без додаткової оплати. Ці заходи включають екскурсії по Ванкуверу, походи в природу, культурний досвід і спортивні заходи.

Серед численних варіантів - екскурсії, спорт, кулінарія та культурний досвід! Є додаткові витрати, щоб приєднатися до цих заходів!

LAB Campus

LAB - англійська школа, спеціально розроблена для створення унікальної, дружньої атмосфери, яка підтримує навчання та розваги. Класи використовують сучасне аудіовізуальне обладнання, таке як телевізори з плоским екраном, MP3-плеєри, портативні комп'ютери та проектори. Доброзичливий персональний персонал завжди доступний для консультування, інформації про школу та місто, а також для надання візи.

Наші студенти можуть скористатися

 • Просторий студентський лаунж
 • Кухня (мікрохвильові печі
 • Безкоштовна кава та чай
 • Машини для снек і напоїв
 • Безкоштовний високошвидкісний доступ до Інтернету (WiFi)
 • Студентські комп'ютери
 • Ігри (фосбол
 • Доступ для інвалідних крісел

Місцезнаходження

LAB розташований в динамічному районі Ялетауна, найновішому і наймоднішому районі міста Ванкувер. Окрім того, що поруч із публічною бібліотекою Ванкувера, зупинками автобусів та іншими центральними зручностями, наша англійська школа розташована всього за декілька хвилин ходьби від станції Yaletown, яка забезпечує прямий доступ до міжнародного аеропорту Ванкувера.

Ми розташовані на розі вулиць Нельсон та вулиці Камбі в центрі Ванкувера.

В межах двох блоків нашого розташування ви знайдете:

 • різноманітні кав'ярні та ресторани в Ялтауні
 • Публічна бібліотека Ванкувера
 • Аквабус на острів Гранвілл
 • Спортивні стадіони
 • Станції Skytrain (станція стадіону та станція Ялтаун / Раундхаус)
 • False Creek Seawall
 • Roundhouse Community Center
 • Театри
 • Фітнес-центри
 • Супермаркети
 • Незліченні інші пам'ятки та об'єкти

Вивчайте англійську мову в красивому Ванкувері

Ласкаво просимо в Ванкувер! Це місто було обрано одним з найбільш бажаних місць для проживання. У Ванкувері багато чого запропонувати, розташований між океаном і горами!

Ванкувер - це мультикультурний місто з магазинами, ресторанами та соціальними та культурними заходами, щоб задовольнити будь-який смак. Парки та громадські пляжі оточують гавань міста, пропонуючи безліч можливостей для активного відпочинку протягом усього року.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Preparatory Year

Languages Across Borders | Vancouver

Підготовчий курс IELTS у LAB Vancouver розроблений для того, щоб допомогти вам отримати методи та стратегії для максимізації здібностей до іспиту. Програма допоможе вам о ... [+]

Підготовка до IELTSОпис класу

Підготовчий курс IELTS у LAB Vancouver розроблений для того, щоб допомогти вам отримати методи та стратегії для максимізації здібностей до іспиту. Програма допоможе вам ознайомитися з чотирма компонентами іспиту IELTS.

Різноманітні рольові ігри, тематичні дослідження, групові обговорення та інтерактивні презентації допоможуть студентам отримати уявлення про найкращі способи аналізу, розуміння та взаємодії з іншими.... [-]

Канада Vancouver
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Languages Across Borders | Vancouver

Цей курс дозволяє студентам покращувати свої навички читання та точність граматики як на розмовній, так і на письмовій англійській мові. У цьому класі докладно вивчаються ... [+]

Академічний англійськийОпис класу

Академічний курс англійської мови на LAB Vancouver розрахований на те, щоб зосередитися

Граматичні структуриАкадемічний словниковий корпусРозуміння прочитаногоАкадемічні навички письма

Цей курс дозволяє студентам покращувати свої навички читання та точність граматики як на розмовній, так і на письмовій англійській мові.

У цьому класі докладно вивчаються різноманітні тексти читання. Різноманітність вмісту надає студентам широкий спектр лексики та граматики, а також літературні форми.... [-]

Канада Vancouver
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Languages Across Borders | Vancouver

Цей курс призначений для поліпшення ділової англійської лексики студентів і допоможе їм отримати довіру до ефективного спілкування англійською мовою в різних бізнес-ситуа ... [+]

Ділова англійськаОпис класу

Навчальний план покликаний покращити технічну граматику, ділову лексику та надати студентам знання англійської мови, необхідні для спілкування з командами та діловими партнерами на роботі, та володіти англійською мовою з упевненістю у професійній обстановці.

Під час курсу ви дізнаєтеся:

Тиждень 1 | Супровідні листи та резюме

Тиждень 2 | Комунікації / зустрічі... [-]

Канада Vancouver
інформація
англійська
Заочне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

LAB Montréal to LAB Vancouver - our student's journey from East to West, from French to English

LAB Vancouver - Returning student continues her adventures... as a volunteer!

LAB Vancouver Student Film Festival 2019 - DAMIAN'S CLASS

Address
188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Канада