International Montreal Butler Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

МІЖНАРОДНА МОНРЕАЛЬНА БУТЛЕРНА АКАДЕМІЯ

Освоюйте найвищі стандарти обслуговування в світі та станьте найвищим сервісним професіоналом XXI століття в Міжнародній Академії Монреаля Батлера

Ласкаво просимо до IMBA, першої школи в Батлера-Сома (Батлер та Сомельє) у світі.

В Міжнародній Академії Монреальського Батлера (IMBA) ми створили навчальний центр світового класу, спрямований на керованих людей, які хочуть досягти успіху у дворецькому світі та накопичити досвід у сфері управління вишуканими винами погребів.

Кар'єра дворецького є вимогливою, але компенсація може бути дуже високою та відображає досвід, який має запропонувати. Підніміть нагоду і зустрінетесь із завданням IMBA, те, що ви навчитеся з нами, просуне вашу кар'єру до нових висот.

БУТЛЕР-СОМ: СТВОРИЙ ЕЛІТ БУТЛЕР І ПЕРШИЙ КЛАС "BOUTEILLER" (СОММЕЛЬЕР)

Чи знаєте ви, що слово "дворецький" походить від французького слова "бутійлер", що означало, що особа, відповідальна за передачу барельєвого вина з контейнери в підвалі до контейнера перед службою (пляшка або "бутіль" по-французьки)? Дворець був майстром погребу.

Ця історія, пов'язана з вином, викликає два запитання:

1- Чи знаєте ви, як заповнити та скласти винний льох, який має додану вартість, відповідно до смаку роботодавця?

2- Чи зможете ви працювати з шеф-кухарем і підбирати оптимальні вина до пропонованих страв та відповідно до тону функції?

Студенти IMBA отримають передові навчальні програми з вина та духов.

Відкрийте для себе CEWECM-IMBA, Центр Відмінної Винної Освіти та Управління Підвалами Міжнародної Академії Монреаля Батлера.

ДИТЯЧИЙ КІМНЕТ: ЗЕМЛЯ НИЖЧЕ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ НАВИЧКИ

Це було б для простої сімейної їжі, важливої ​​соціальної події або планування офіційної функції за участю Протоколу, у їдальні, де дворецький повинен природно блищати і вирішувати поставлені завдання.

Для дворецького, їжа - це можливість насолодитися та породжувати той досвід, який буде пам'ятати роботодавцем та його гостями. Це для дворецького та його співробітників, щоб за час, витрачений на столі моменти задоволення та втілення ввічливості.

Для цього дворецькому потрібно буде освоїти всі аспекти етикету, а також аркани протоколу.

ПОВИНЕН БУТИ ДО ПРОСТОЇ ДУЖНОСТІ

Одне додано корисну компетентність, яку можна придбати до XXI століття. дворецький повинен був освоїти основи приготування їжі.

Є ситуації, коли шеф-кухар відключений або роботодавець подорожує. У цих умовах роботодавець сподівається, що дворецький прийме певні задачі вдало, навіть якщо вони не є частиною його звичайного робочого опису.

Імпровізація простої, але смачної їжі та служити їй з елегантністю, безумовно, одна з них!

У IMBA ми будемо впевнені, що ви відповістите на запитання під час співбесіди: "чи володієте ви основними навичками приготування їжі?", І що це запитання не буде вирішальним завданням, а в іншому випадку можлива велика можливість працевлаштування ...

Станьте менеджером по нерухомості

Універсальність та майстерність підвищення навичок збільшують профіль учасників та підвищують можливості для працевлаштування (і компенсаційний пакет).

Можливість керувати відмінною нерухомістю, яка потребує належного технічного обслуговування, а також нагляд за вдосконаленням та ремонтом, є дуже корисними навичками, які можуть ще більше відрізнити кандидата.

Наприклад, треба вміти співпрацювати з дизайнерами та архітекторами, вести переговори з майстрами, продавцями, а також вміти підтримувати складні системи додотек, присутні в прекрасному сучасному будинку. Навчання цим навичкам є частиною програми IMBA.

МАЙСТЕРНІ НАВИЧКИ ЧАУФЕ

... і навчитися у сертифікованого шофера Bentley / Rolls-Royce.

Як уже згадувалося, в наші дні роботодавці цінують універсальність. Це означає, що треба вміти освоїти більше інструментів, ніж це було потрібно раніше від класичного дворецького. Це не є незвичайним для дворецького бути прохання управляти, частково його роботодавцем або його родиною.

IMBA LOGO DESIGN

Дизайнер логотипу IMBA отримав натхнення від накидки лицаря та чистих ліній розрізаного каменю.

Дизайн був обраний завдяки своїй здатності запропонувати шляхетне мистецтво обслуговування, а чисті лінії говорять про цінність, яку дорогоцінний камінь набуває при правильному вирізанні та полірованні.

БУДЬ ЛАСКА ВАС

Під час тренінгу вам буде запропоновано персоналізовані сеанси орієнтації на професійну діяльність. Столяри, як і організація IMBA, відрізняються персоналізованими послугами.

Наша заява: кожен з наших студентів отримає персональну індивідуальну увагу.

Розташування

Монреаль

Address
6810 Somerled
H4V 1T8 Монреаль, Квебек, Канада