Institute of Technology Development of Canada

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до ITD

Заснований у 1999 році, коледж розташований у центрі міста Ванкувер. Ми надаємо повний комплексний досвід навчання як вітчизняним, так і іноземним студентам. Ми віримо у можливості навчання протягом усього життя, як " Pathways для людей", щоб вони залишалися конкурентоспроможними, надаючи програми з досвідом на навколишнє середовище, які готують учнів до змін у світі та надають їм змогу покращувати їх.

ITD Canada

ITD Canada прагне запропонувати освіту, яка дозволить нашим випускникам відповісти на поточні та майбутні виклики та досягти своїх цілей. Фізичні особи можуть вибрати будь-який з наших сучасних дипломів в галузі мистецтва , бізнесу , гостинності та інформаційних технологій, щоб почати продовжувати своє особисте зростання та професійний розвиток. Практичний досвід заохочує студентів розвивати відносини, які підтримують їх під час коледжів і в майбутньому.

Чому ми прагнемо

ITD Canada постійно впроваджує інновації та пропонує професійні навчальні програми, розроблені фахівцями з вручами, що стосуються їх компетенції. Наші малі класні розміри дозволяють тісніше взаємодію та індивідуальну увагу, зберігаючи високий рівень якості, який наші студенти повинні добитися успіху у своїх майбутніх спробах. Крім того, наші програми професійної підготовки постійно оновлюються, щоб відповідати вимогам ринку.

Акредитація

ITD Canada прагне забезпечити найвищу якість навчання. Наші дипломи та курси акредитовані та визнані провінційними та професійними асоціаціями, що забезпечують міжнародне визнання наших випускників.

 • Відділ приватного навчального закладу відповідає за встановлення стандартів освітньої та операційної якості, які повинні відповідати установи, які прагнуть досягти або підтримувати акредитацію. Стандарти встановлюються Міністерством підвищення кваліфікації та розвитком ринку праці.
 • Визначення якості освіти в Британській Колумбії (EQA) визначає державні та приватні навчальні заклади, які відповідають або перевищують визнані урядом державні стандарти забезпечення якості та захисту прав споживачів. EQA надає одну стандартну пломбу, яку можна визнати глобальним як символ якості. Прапор EQA дозволяє студентам легко визначити, які провінційні установи, визнані урядом як такі, що відповідають стандартам забезпечення якості, і що пропонують захист прав споживачів.
 • Створена в 1953 році американський готель
 • Громадянство та імміграція Канада Institute of Technology Development of Canada (ITD) зареєстрований та визнаний визначеним навчальним закладом згідно DLI: O19279542632

Чому ITD Канада

Більше 16 років ми спостерігали, як наші випускники починають кар'єру, багаті на можливості. Наші програми призначені для підготовки студентів до своєї нової кар'єри з практичним навчальним досвідом, який надає практичні вчителі, які об'єднують багаторічний досвід роботи в галузі з винятковими навчальними здібностями. Ми пропонуємо тверді, ринкові програми, які допомагають нашим студентам розвинути навички, які найбільше затребувані роботодавцями в різних галузях.

 • Акредитовані програми
 • Промисловий внесок
 • Кооперативний досвід роботи
 • Менші розміри класів і навчально-орієнтоване середовище
 • Дізнайтеся у професіоналів галузі
 • Кар'єра та кооперативна допомога
 • Доступні платні платежі доступні
 • Студенти можуть отримати до трьох місяців безкоштовну програму ESL
 • Стипендіальні програми доступні

Життя в університеті міста Ванкувер

Наш кампус у Ванкувері знаходиться на вулиці 474 Granville Street у самому серці центральної частини міста Ванкувер. Серед суєти в торгових, торгових і розважальних районах міста - невеликий, інтимний та безпечний кампус ITD Canada. Навчаючись у центрі міста, студенти мають можливість ознайомитись з бізнес-центром міста в рамках дружнього, навчального середовища ITD Канади.

Цей університетський містечко, зручно розташований біля основних автобусних маршрутів та за декілька кроків від готелю Skytrain, дозволяє студентам з околиць легко пересуватися на кампусі.

Спільноти відносин

Наша приналежність та стосунки з випускниками, бізнесом та промисловістю, батьки та шкільні консультанти є частиною великої громади ІТД Канади. Ми надаємо студентам можливості розвивати ресурси мережі, щоб надалі сприяти їх професійному зростанню.

Підприємства та галузі, зокрема, допомагають підтримувати наші академічні цілі та надати керівництво нашим студентам. Вони служать ресурсами промисловості та надають цінний внесок у наші програми. Вони служать господарями кооперативів, коли наші студенти виходять на поле, щоб отримати практичний досвід роботи. Найголовніше, вони наймають наших град; іноді навіть до того, як студент закінчив кооперативний компонент.

Щоб дізнатись більше про спільноту ITD Канади, зв'яжіться з представником прийому сьогодні.

Розташування

Ванкувер

Institute of Technology Development of Canada