Focus College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше бачення

Focus College є першопрохідцем у канадській вищій освіті. Ми ставимо успіх наших студентів у серце кожного рішення, яке ми приймаємо.

Наше завдання

Сприяти людям через освіту шляхом розвитку їх особистих, міжособистісних, соціальних, економічних, технічних та підприємницьких навичок.

На Focus College ми виконаємо свою місію, забезпечуючи безпечне та комфортне середовище навчання. Наші курси завжди мають найрелевантніший та найсучасніший контент, і їх викладають експерти галузі, щоб наші студенти мали найкращий досвід.

Наш успіх виходить з розуміння того, що люди унікальні. Ми усуваємо бар'єри для навчання та гарантуємо найвищий рівень цілісності та чесності у будь-який час.

Наша історія

У 1992 році народився навчальний інститут фокуса. Цей інститут пропонував програму громади Оканагана, яка навчатиме різноманітних життєвих та професійних навичок. Навчальний навчальний інститут Focus допоміг багатьом членам громади вдосконалювати свої навички, розпочинати свою кар'єру та навіть змінювати свої кар'єрні шляхи.

Двадцять років потому, в 2012 році, ми побачили проблему та можливість: студенти підписуються на програми вищої освіти, і їхній досвід дуже не відповідає їхнім очікуванням.

У відповідь ми перейшли від навчального інституту до коледжу, змінили наше ім'я на Focus College , і почали розробляти та пропонувати програми на рівні коледжів у сфері бізнесу та інформаційних технологій (ІТ), які відповідали потребам галузі.

Сьогодні Focus College продовжує наполягати на своєму житті завдяки наполегливій праці, зв'язкам з громадою та співпраці з SQA - міжнародно визнаною акредитацією вищої освіти.

Позначення

PTA - Закон про приватну підготовку

Закон про приватне навчання управляється відділенням приватних навчальних закладів (PTIB) Міністерства вищої освіти. Ця сертифікація є обов'язковою для більшості приватних інститутів, які пропонують навчання в провінції Британська Колумбія. Це гарантує, що студенти захищені, підтримуючи різні стандарти та керівні принципи. Приватні інститути можуть бути просто сертифіковані або відповідати вищим критеріям для призначення. Focus College - це спеціальна школа.

EQA - забезпечення якості освіти

Позначення якості забезпечення освіти доступне державним та приватним установам у Британській Колумбії, які відповідають або перевищують стандарти якості, встановлені провінцією Британська Колумбія.

SQA - шотландська кваліфікаційна адміністрація

Шотландська кваліфікаційна адміністрація - відома міжнародна акредитація вищої освіти, яка дозволяє уповноваженим установам пропонувати свої програми. Критерії SQA вимагають суворої перевірки. Програми дотримуються міжнародних стандартів, і студенти, які закінчують навчання, можуть безперешкодно передати інститутам-партнерам по всьому світу продовжувати навчання. Це забезпечує дійсно глобальний рівень стандартизованої якісної освіти.

Розташування

Келовна

Kelowna Campus

Address
1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Келовна, Британська Колумбія, Канада
Телефон
+1-250-861-5808

Суррей

Surrey Campus

Address
104 Avenue,13655
V3T 1W3 Суррей, Британська Колумбія, Канада
Телефон
+1-250-861-5808 ext. 203