Fleming College

Введення

Прочитайте офіційний опис

В Fleming коледжу, ви стаєте частиною навчального співтовариства. Ми до вас з персоналізованої навчання та забезпечити персональну підтримку. Встановити у вітальному громад, наші менші містечка створити сприятливі умови, де люди знають ваше ім'я.

Тісні відносини, високі очікування і практичний, уми-на досвід навчання допоможе вам розвинути знання та навички, установки і цінності, які приводять до успіху в роботі і в житті.

Звідси, ви можете йти куди завгодно, як ви почнете або змінити свою кар'єру. Або, через добре розвиненою освітньої шляхів, ви можете проводити подальші освітні можливості. Ви не з чуток нашу прихильність до інновацій в програмах і практиці і до створення стійких, здорових ф'ючерси на наших людей, громад і навколишнього середовища.

Для всіх цих причин, 99% Флемінг студентів згодні: вони зробили правильний вибір, щоб приходити Флемінг коледж.

Зір

Студенти наступні через персональну навчання. Інновації та досягнення живлення від людей.

Місія

Флемінг чемпіони особистісного та кар'єрного успіху за допомогою прикладних знань. Ми робимо свій внесок в успіх співтовариства і стійкості в рамках програм, послуг і прикладних досліджень.

Величини

Студент досвід навчання є нашою першочерговим завданням. Ми цінуємо людей і спільноти. Флемінг прагне до сталого майбутнього. Ми натхненні сера Сендфорд Флемінг до інновацій із зором і здійснювати з відзнакою.

Розташування

Пітерборо

Fleming College

Address
Sutherland Campus
599 Brealey Drive

K9J 7B1 Пітерборо, Онтаріо, Канада
Телефон
+1 905-372-6865

Ліндсей

Address
Frost Campus
200 Albert Street S. P.O. Box 8000

K9V 5E6 Ліндсей, Онтаріо, Канада

Minden

Address
Haliburton Campus
297 College Drive P.O. Box 839

K0M 1S0 Minden, Онтаріо, Канада

Cobourg

Address
Cobourg Campus
1005 Elgin Street

K9A 5J4 Cobourg, Онтаріо, Канада