Create Career College

Введення

Прочитайте офіційний опис

120978_pexels-photo-414462.jpeg

Create Career College - це призначений навчальний заклад (DLI), акредитований PTIB (відділення приватних навчальних закладів) та отримав присвоєння BCEQA (Британська Колумбія забезпечення якості освіти).

Create Career College пропонує студентам можливість здобувати, розвивати та практикувати навички на робочому місці, які користуються великим попитом. Більшість програм мають компонент практичного навчання / кооперативу, що забезпечує студентам можливість застосовувати свою академічну підготовку в реальних ситуаціях до закінчення навчання. Більше того, оскільки школа приваблює учнів з багатьох країн, вона має міжнародне навчальне середовище, яке також дозволяє учням вчитися один у одного.

"Кооперація коледж-підприємство, поєднання теорії та практики"

Create Career College встановив тісні стосунки з підприємствами різних галузей. Студенти в Create Career College матимуть практичний досвід для здобуття навичок безпосередньо відповідно до потреб на робочому місці.

"Малі розміри класів, допомога в кар'єрному шляху"

Create Career College низького співвідношення студентів та викладачів у Create Career College забезпечує, що студенти отримують максимум уваги та відгуків від викладача. Професійний радник надає допомогу в кар’єрі, щоб студенти могли максимально використовувати свій потенціал.

"Гнучкий графік роботи, терміни негайного початку"

Create Career College пропонує штатні програми, що відповідають будь-якому графіку. Більшість програм мають новий прийом кожні чотири тижні.

120979_priscilla-du-preez-623040-unsplash.jpg

100% розміщення практикуму

Після закінчення курсу досвідчені консультанти в Create Career College допомагають студентам знайти роботодавця, який може запропонувати їм можливість практикувати те, що вони дізналися. Протягом усього навчального курсу студенти:

Підсилити теоретичні знання та застосувати їх на практиці Отримайте практичну інформацію про професійну діяльність з перших рук Мережа всередині галузі для розвитку контактів Зміцніть чіткий план кар’єри

Щоб дізнатися більше про Create Career College , будь ласка, зв'яжіться з нами. Наші доброзичливі та обізнані представники прийому будуть раді відповісти на будь-які запитання.

Create Career College акредитований

120869_Acceditations.jpg120981_pexels-photo-1302991.jpeg

Розташування

Бернабі

Address
#650-4789 Kingsway
V5H 0A3 Бернабі, Британська Колумбія, Канада