College Boreal

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дякуємо Вам за інтерес, проявлений до Колеж Boréal!

З 1995 року наш заклад готує наших майбутніх лідерів, культурних послів і підприємців. Дійсно, Collège Boréal працює над тим, щоб розвивати багатство і весь потенціал кожного. Наша мета полягає в тому, щоб зробити ваш досвід з нами виконання і успішним; ми прагнемо надати вам інструменти, необхідні для активно сприяти як спільноти і робочої сили і приступити до реалізації всіх ваших бажань.

Наші 36 центрів, розташованих в 27 громадах по всьому Онтаріо дозволили Collège Boréal стати лідером в області франкомовної вищу освіту. Певне місце відповідно до Закону про французьку мову Послуги, Collège Boréal веде шлях в громадах, які вона обслуговує, впливаючи на соціальну, культурну та економічну пейзаж. Справді, наше бачення "з метою сприяти підвищенню рівня знань і стимулювати культуру" виходить далеко за межі класної кімнати.

Якість установки і висококваліфікований персонал з досвідом роботи в обох офіційних мовах дозволяють Collège Boréal запропонувати Вам навчання і надання послуг на основі передового досвіду, підготовки випускників для міжнародної кар'єри.

Наша завидна репутація безпосередньо пов'язана з нашими винятковими результатами в задоволеності випускників серед 24 коледжів в Онтаріо. Ми також пишаємося тим, щоб знати, що роботодавці чітко вказали їх довіру до Колеж Boréal 96% з них рекомендував би найняти наших випускників.

З усіх цих причин, ми запрошуємо вас стати повноправним членом "сім'ї Boréal", так що ви можете повністю розкрити свій потенціал з нами. Ми можемо запевнити вас, що наше бачення, місія, пристрасть і традиції дійсно мотивувати всіх наших рішень і дій. Це зобов'язання є ключем до нашого успіху, як ми стаємо ближче до нашого 20-річчя!

Дякую за віру в Колеж Boréal!

Зір

Визнана якість, доступність і гнучкість її підготовки і послуг, Collège Boréal є першим вибором серед франкомовним коледжів.

Місія

Колеж Boréal забезпечує високий калібр персоналізований освіту різноманітної клієнтури і практики керівництва для сприяння сталому розвитку франкомовної громади Онтаріо.

Девіз

"Nourrir ле і ін вільної конкуренції ноу-ла-vibrer культури"

Величини

Досконалість
гуманізм
включення
Інновація
Повага

Розташування

Садбері

Address
21, boulevard Lasalle
P3A 6B1 Садбері, Онтаріо, Канада

Херст

Address
Херст, Онтаріо, Канада

Капускасінг

Address
Капускасінг, Онтаріо, Канада

Береги Temiskaming

Address
Береги Temiskaming, Онтаріо, Канада

Тіммінс

Address
Тіммінс, Онтаріо, Канада

Торонто

Address
Торонто, Онтаріо, Канада

Віндзор

Address
Віндзор, Онтаріо, Канада

Ніагарський водоспад

Address
Ніагарський водоспад, Онтаріо, Канада

Temiscaming

Address
Temiscaming, Квебек, Канада

Північна затока

Address
Північна затока, Онтаріо, Канада