Centre for Arts and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ви почнете вивчати Centre for Arts and Technology .

Саме тут вас оточують інші керовані, творчі люди, як і ви. Ви будете працювати самостійно, співпрацювати з командою і одночасно зробити один одного найкращим, яким ви можете бути. Ви відчуваєте, що ви належите тут.

Весь цей час ваші наставники та інструктори включатимуть експертів, які вже зарекомендували себе на своїх областях, і хто скаже вам всі правильні та неправильні речі, щоб ви могли досягти успіху.

У нас є два кампусу, які служать вам, Келоуна Британська Колумбія і Суррей до н. Наші два кампуса поділяють деякі функції, але зберігають власне почуття ідентичності. Келоуна - це наш флагманський кампус із двома студіями звукозапису, спеціалізованими анімаційними лабораторіями та арт-кімнатою, студією цифрової фотографії та цифрової кінематографії, лабораторією дизайну інтер'єру та багато іншого. Шумний центр творчості та навчання, відвідувачі будуть привітані на нашій стійці реєстрації та негайно побачити широкий спектр студентських робіт на стінах, стисну групу співробітників та студентів, а також відчуття молодості та винахідливості. Наш новий Самбірський університетський містечко є сучасним, гладким і тим, про що ми пишаємось.

Цей сучасний, нещодавно відремонтований простір розташований у центрі Суррея, менший, ніж наш кампус Келовна, але має свій власний удар. Завдяки підлогам до стелі, стильним обробкам та яскравим кольорам неможливо не відчути натхнення у цьому просторі.

Кампус у місті Суррі проводить анімаційну лабораторію та арт-зал, лабораторію макросів, студію фотографії та спеціальний персонал, який допоможе вам досягти ваших навчальних цілей.

Розташування

Келовна

Centre for Arts and Technology Kelowna

Address
Centre for Arts and Technology
100-1632 Dickson Avenue
Kelowna, BC

V1Y 7T2 Келовна, Британська Колумбія, Канада
Телефон
+1 250-860-2787

Суррей

Address
Суррей, Британська Колумбія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія