Centennial College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Centennial College - це перший державний коледж Онтаріо з п'ятьма кампусами в Торонто, Канада. Centennial пропонує високоякісну канадську освіту, яка зосереджена на практиці та роботі. Програми на Centennial сприяють експериментальному навчанню з лабораторним навчанням, кооперативним навчанням та галузевим розміщенням. Centennial послідовно займає перше місце в Торонто для задоволення студентів! (KPI: 2016, 2017, 2018).

З семи спеціалізованих академічних шкіл, Centennial пропонує понад 160 програм в області бізнесу, інженерних технологій і прикладних наук, комунікацій, медіа, мистецтв і дизайну, охорони здоров'я, гостинності, туризму і кулінарного мистецтва і транспорту. Centennial пропонує програми післядипломної та післядипломної освіти, а також програми навчання англійської мови та фондів для підготовки до коледжу та університету.

Навіщо навчатися в Centennial College ?

  • Доступне і економічно ефективне
  • Високий рівень освіти
  • Кооперативні та промислові зв'язки
  • Неймовірна різноманітність
  • Можливість працювати в Канаді
  • Безпечне місто та дружня громада
  • Високий рівень освіти

Ви належите тут! Centennial є # 1 коледж вибір для іноземних студентів в Канаді! Наші 25,000 студентів денної форми навчання включають понад 11 тисяч іноземних студентів з 126 країн!
Оскільки ви користуєтеся академічними перевагами канадської коледжної освіти, широкий спектр глобальних перспектив збагатить вашу освіту та досвід.

Канадська установа, удостоєна нагород
Centennial отримав золоту медаль за розвиток лідерства на Всесвітній федерації коледжів і політехнічних наук (WFCP) за 2018 рік. Centennial також отримала Золоту медаль за міжнародну майстерність у коледжах та інститутах у Канаді (CICan) 2016 року.

Ми є лідерами, новаторами та підприємцями
Ми працюємо з більш ніж 800 партнерами по галузі! Ви маєте доступ до найновішого обладнання та технологій, провідних фахівців і можливостей кооперативу, щоб ви готові працювати після закінчення навчання. Centennial посідає третє місце в Канаді за кількістю студентів, зайнятих та оплачуваних за прикладні дослідження (50 найбільших дослідницьких коледжів Канади)

Понад 1000 Pathways ! Centennial College програми пропонують 367 ступенів Pathways і 40 магістерських Pathways з університетами-партнерами в Канаді і за кордоном.

Ви шукаєте глобальний досвід? Centennial пропонує унікальні можливості для навчання студентів: міжнародні стажування, семестрові обміни, міжнародні програми факультетів, досвід глобального громадянства та рівності, вивчення мови та культури, конференції та конкурси за кордоном. Наш навчальний майданчик для Centennial College Сучжоу Centennial College пропонує канадську освіту в Китаї, Pathways передачі кредитів і обмін семестром з нашими кампусами в Торонто, Канада.

Навчання, робота та життя в Канаді

Centennial College вітає Вас у своєму прагненні до неймовірного міжнародного освітнього досвіду. Centennial має репутацію студентського та випускницького успіху та численних нагород за лідерство у міжнародній освіті. Міжнародні студенти досягають своїх цілей на Centennial і очолюють провінцію в умовах успішного закінчення навчання! 92,3% іноземних студентів, які починають наші випускні програми, успішно закінчили навчання.

Centennial College є затвердженим урядовим інститутом для навчальних і робочих програм Канади! Міжнародні студенти денної форми навчання, які навчаються за програмою «диплом», «диплом» або «сертифікат», можуть працювати неповний робочий день (20 годин на тиждень) під час навчання і повний робочий день протягом запланованих перерв.

Програма дозволу на навчання після закінчення навчання дозволяє іноземним студентам отримати цінні канадські досвід роботи після закінчення Centennial College . Випускники мають право подати заяву на отримання дозволу на навчання після закінчення навчання до трьох років!

114206_Programsbanner.png

Терміни подання заявки

Іноземні студенти повинні подати заявку щонайменше за 2-3 місяці до того, як очікується, що у вас буде достатньо часу для отримання дозволу на навчання у канадському візовому офісі, який обслуговує ваш регіон. Centennial College випускає листи на постійній основі. Подати зараз! Час обробки додатків становить близько 2 тижнів. Не встановлено кінцевого терміну для всіх програм, однак, термін буде виникати, оскільки вибір програми стає повним для передбачуваної дати початку.

Терміни подання заявки

Кандидатам пропонується подавати заявки достроково. Дозвольте приблизно від чотирьох до шести місяців до очікуваної дати початку, щоб забезпечити достатній час для прийому та отримання дозволу на навчання / обробки віз. Проте, заявки, отримані ближче до дати початку, будуть розглянуті, якщо в програмі є вільний простір. Centennial щорічно пропонує три прийоми:

Програма «Літо-2019» починається: 6 травня 2019 року
Осінь 2019 р. Програми починаються: 3 вересня 2019 року
Зимові програми 2019 року починаються: 6 січня 2019 року

Застосувати онлайн: www.centennialcollege.ca/International

Розташування

Торонто

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Торонто, Онтаріо, Канада
Телефон
+1 416-289-5300

Програми

Advanced Diploma
Diploma
Graduate Certificate