Centennial College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Centennial College - перший державний коледж Онтаріо з п'ятьма містечками в Торонто, Канада. Centennial пропонує високоякісну канадську освіту, орієнтовану на практику та працевлаштування. Програми на Centennial сприяють досвіду навчання за допомогою лабораторних інструктажів, кооперативної освіти та розміщення в галузі. Сторіччя постійно займає №1 в Торонто за задоволення студентів! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Завдяки семи спеціалізованим академічним школам, Centennial пропонує понад 160 програм у галузі бізнесу, інженерних технологій та прикладних наук, комунікацій, засобів масової інформації, мистецтва та дизайну, охорони здоров'я, гостинності, туризму, кулінарного мистецтва та транспорту. Centennial пропонує програми післядипломної та аспірантури, а також програми вивчення англійської мови та фондів для підготовки коледжів та університетів.

Навіщо навчатися в Centennial College ?

  • Доступне і економічно ефективне
  • Високий рівень освіти
  • Кооперативні та промислові зв'язки
  • Неймовірна різноманітність
  • Можливість працювати в Канаді
  • Безпечне місто та дружня громада
  • Високий рівень освіти

Ви належите тут! Сторіччя - це вибір №1 коледжу для студентів-іноземців Канади! Наші 25 000 студентів денної форми навчання включають понад 11 000 студентів-міжнародників із 126 країн!
Коли ви користуєтеся академічними перевагами канадської освіти в коледжі, широкий спектр глобальних перспектив збагатить вашу освіту та досвід.

Канадська установа, удостоєна нагород
Centennial отримав золоту медаль за розвиток лідерства на Всесвітній федерації коледжів і політехнічних наук (WFCP) за 2018 рік. Centennial також отримала Золоту медаль за міжнародну майстерність у коледжах та інститутах у Канаді (CICan) 2016 року.

Ми лідери, інноватори та підприємці
Ми працюємо з понад 800 партнерами в галузі! У вас є доступ до найновішого обладнання та технологій, провідних у галузі факультетів та можливостей кооперативу, щоб ви готові працювати після закінчення навчання. Сторіччя займає третє місце в Канаді за кількістю зайнятих студентів та оплачуваних прикладних досліджень (Топ-50 наукових коледжів Канади)

Понад 1000 Pathways ! Centennial College програми пропонують 367 ступенів Pathways і 40 магістерських Pathways з університетами-партнерами в Канаді і за кордоном.

Ви шукаєте глобального досвіду? Centennial пропонує унікальні можливості глобального навчання для студентів: міжнародні стажування, семестрові обміни, міжнародні програми, які ведуть викладачі, глобальний досвід громадянського та рівного навчання, вивчення мови та культури, конференції та змагання за кордоном. Наш навчальний сайт для Сторічного Centennial College Сучжоу пропонує канадську освіту в Китаї, Pathways переказу кредитів та обмін семестрами з нашими кампусами в Торонто, Канада.

Навчання, робота та життя в Канаді

Centennial College вітає вас у здійсненні неймовірного міжнародного досвіду освіти. Centennial має репутацію успіху студентів та випускників та численні нагороди Міжнародного освітнього лідерства. Міжнародні студенти досягають своїх цілей на Centennial і лідирують у провінції в показниках успішного закінчення навчання! 92,3% іноземних студентів, які починають успішно закінчувати наші магістратури.

Centennial College - це затверджена державна установа для навчальних та робочих програм Канади! Студенти, які навчаються на денному рівні, здобуваючи ступінь, диплом чи сертифікат, можуть працювати неповний робочий день (20 годин на тиждень) під час навчання та денний робочий день під час запланованих перерв.

Програма дозволу на навчання після закінчення навчання дозволяє іноземним студентам отримати цінні канадські досвід роботи після закінчення Centennial College . Випускники мають право подати заяву на отримання дозволу на навчання після закінчення навчання до трьох років!

114206_Programsbanner.png

Терміни подання заявки

Міжнародні студенти повинні подати заявку щонайменше за 2-3 місяці до їх очікуваного початку, щоб переконатися, що у канадського візового офісу, який обслуговує ваш регіон, у вас є достатньо часу для отримання дозволу на навчання. Centennial College Issues пропонує листи постійно. Подати зараз! Час обробки заявки - близько 2 тижнів. Для всіх програм не встановлено граничного строку, однак настане термін, коли вибір програми буде повноцінним для передбачуваної дати початку.

Терміни подання заявки

Кандидатам пропонується подавати заявки достроково. Дозвольте приблизно від чотирьох до шести місяців до очікуваної дати початку, щоб забезпечити достатній час для прийому та отримання дозволу на навчання / обробки віз. Проте, заявки, отримані ближче до дати початку, будуть розглянуті, якщо в програмі є вільний простір. Centennial щорічно пропонує три прийоми:

Літні програми 2020 року починаються: 6 травня 2020 року
Програми осені 2020 року розпочинаються: 3 вересня 2020 року
Зимові програми 2021 року починаються: 6 січня 2021 року

Застосувати онлайн: www.centennialcollege.ca/International

Розташування

Торонто

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Торонто, Онтаріо, Канада
Телефон
+1 416-289-5300

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Advanced Diploma
Diploma
Graduate Certificate