Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчатися в CES

У CES ми усвідомлюємо, що вивчення іншої мови успішно вимагає більше, ніж просто підручник і лекція. Наші класи ESL для дорослих цілеспрямовано використовують комунікативний підхід до вивчення мови. Ми збагачуємо студентське життя з реальними мовними та культурними можливостями. Ми виховуємо студентів, використовуючи сучасні методи, які поставили учня в першу чергу. Ми надихаємо студентів реалізувати свої цілі та розширювати свої горизонти.

Вивiть англійську мову в Торонто

Торонто є одним із самих безпечних міст Північної Америки, де люди можуть відчувати себе в безпеці та комфорті. Він послідовно проголосував одним із найкращих місць для проживання та відвідування. Це пов'язано з тим, як люди в Торонто святкують і охоплюють різноманітність. Це відмітний світовий клас, який святкує любов і повагу до багатьох культур, які процвітають тут.

Соціальна діяльність

CES надає багато можливостей випробувати визначні пам'ятки і звуки Торонто. Ознайомтеся з нашими найпопулярнішими заходами!

Лідери діяльності: більшість наших заходів організовується і керується нашим Координатором діяльності, який також допомагає студентам виконувати повсякденне життя на життя в Торонто. Окрім того, за винятком впровадження реальних практик та дослідницьких уроків у своїх класах, викладачі проводять позакласну діяльність двічі на місяць. Наші студентські консультанти також приєднуються до веселощів і допомагають учням адаптуватися до життя Торонто.

Завдяки великій кількості чудових визначних пам'яток міста, приголомшливою архітектурою, чудовими ресторанами та яскравою нічною життям, Торонто може запропонувати відвідувачам будь-який бюджет! Існує також безліч захоплюючих заходів та досвідів, щоб їх було безкоштовно.

Місцезнаходження

Готель Capital English Solutions, розташований у найбільшому та найрізноманітнішому місті Канади, є основним місцем для тих, хто бажає студентам поглинутись англійською мовою та канадською культурою. Наші класи ESL для дорослих зручно розташовані прямо в самому центрі Торонто на вулиці Йонг та вулиці Веллі, в оточенні багатьох місцевих магазинів, кафе, барів, ресторанів та спеціалізованих магазинів. Станція метро Wellesley розташована за декількома кроками та лише за декілька хвилин їзди, щоб дістатися до центральної частини цього прекрасного міста та озера Онтаріо.

Відгуки

"Одна з кращих шкіл Торонто! Персонал та студенти настільки добрі, і всі вчителі дуже досвідчені. Я прибув до Торонто, нічого не знаючи про англійську мову, але всі допомогли мені покращити. Я дуже рада вибору CES ".

- Надія, Мексика

"Коли я приїхав до КЄС, я перебував на перехресті в моєму житті. Але, допомагаючи школі, я не тільки покращив свою англійську мову, але і розвинув своє особисте життя. Я познайомився з багатьма людьми, які були та будуть мені дуже корисні, і я пишаюся моїм зростанням ".

- Сердар, Туреччина

"Я подружився і спілкувався з багатьма людьми з різних країн на CES, тому я міг покращити свої знання англійської мови за короткий час. Мені дуже сподобалося уроки, і тепер я впевнений англійський оратор. Це був цінний досвід для мене ».

- Казукі, Японія

"Я впевнений, що краща школа ESL в Торонто є CES! Вони дали мені освіту, життя в Торонто, і відчуття незалежності та розвитку. Школа порадників дивовижна, і кожен просто так дружній! "

- Джинпьо, Корея

Розташування

Торонто

Address
543 Yonge Street, Second Floor
M4Y 1Y5 Торонто, Онтаріо, Канада