Canadian College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Готель CCEL розміщений у центрі міста Ванкувер, на вулиці Альберні, поруч із роздрібними магазинами, кращими ресторанами та відомими готелями. Наш кампус включає в себе класи, ага! ресторан, офіс та сонячний патіо на даху. У нас також є студентська резиденція за межами кампуса на відстані пішої прогулянки.

Будівля

Кабінети розташовані на 2-му, 3-му і 4-му поверсі, з офісами на 4-му поверсі і великий сад на даху на 5 поверсі.

кабінети

Наші сучасні кабінети, кожен з яких обладнані високошвидкісним Інтернетом, електростанціями для пристроїв для студентів та екраном високої чіткості, призначені для полегшення навчань, орієнтованих на студентів.

ах! Ресторан

З великою їжею і дружньою атмосферою, Ех! є ідеальним місцем для їжі, напою та спілкування після уроків. Ех! пропонує студенти з дисконтуванням харчування, а також проводить безкоштовний клуб спілкування щотижня.

офіси

На четвертому поверсі, у нашому великому офісі відкритого контексту, наш вітальний персонал готовий допомогти вам під час вашого перебування.

Патіо на даху

На внутрішньому дворику на даху відкривається чудовий простір, де студенти можуть пообідати і брати участь у кількох заходах, таких як літні барбекю, настільний теніс, уроки йоги та танцю.

Студентський гуртожиток

Готель розташований у центрі Ванкувера, за кілька кварталів від парку Стенлі, неподалік багатьох доступних ресторанів і барів, а також за декілька хвилин ходьби від готелю CCEL.

Розташування

Ванкувер

Address
1050 Alberni St #450
BC V6E 1A3 Ванкувер, Британська Колумбія, Канада