Canadian College of English Language

Введення

Прочитайте офіційний опис

Канадський коледж розташований у центрі міста Ванкувер, на вулиці Альберні, поряд із роздрібними магазинами високої моди, найкращими ресторанами та відомими готелями. Наш кампус включає 28 навчальних кабінетів, так! ресторан, офіси та сонячний внутрішній дворик на даху. У нас також є студентська резиденція за межами кампусу, що знаходиться за декілька хвилин ходьби.

Будинок

Класні кімнати розташовані на 2-му, 3-му та 4-му поверхах, з кабінетами на 4-му поверсі та великим садом на даху на 5-му поверсі.

Класні кімнати

Наші сучасні навчальні кабінети, кожен з яких оснащений високошвидкісним Інтернетом, електростанціями для учнівських пристроїв та екраном високої чіткості, призначені для полегшення навчання, орієнтованого на студентів.

так! Ресторан

З чудовою їжею та доброзичливою атмосферою, Е! це ідеальне місце, щоб поїсти, випити та поспілкуватися після уроків. Ех! пропонує знижки на харчування для студентів, а також щотижня організовує безкоштовний клуб розмов.

Офіси

На четвертому поверсі, у нашому великому офісі відкритої концепції, наш привітний персонал допоможе вам під час вашого перебування.

Патіо на даху

Патіо на даху - це чудовий відкритий простір, де студенти можуть повечеряти обідом та взяти участь у кількох заходах, таких як літні барбекю, пінг-понг, уроки йоги та танців.

Студентська резиденція

Студентська резиденція розташована в центрі Ванкувера, за кілька кварталів від парку Стенлі, поруч із багатьма доступними ресторанами та барами та за декілька хвилин ходьби від Канадського коледжу.

Розташування

Ванкувер

Address
1050 Alberni St #450
BC V6E 1A3 Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія