CampusCanada

Введення

Прочитайте офіційний опис

Програма орієнтації для іноземних студентів

CampusCanada забезпечує входять іноземних студентів з введенням в Канаді і основою для академічного успіху в канадському університеті або коледжі. Цей інтегрований онлайн і на кампусі Програма курсу передбачає міждисциплінарний навчальний план спрямовані на розуміння канадської культури і суспільства, адаптації до нового середовища, а також розвиток навичок, які ведуть до академічної успішності;

Доступ до персоналізованих засобів, призначених для підтримки іноземних студентів (наприклад, академічної підтримки, бібліотечних ресурсів, мовної підготовки, професійної орієнтації); Практичний ", як" поради про повсякденне життя в Канаді (безпека, банківська справа, транспорт і т.д.) Швидкі дружні стосунки, побудовані на великій мережі програми та соціальної діяльності. Найголовніше, що CampusCanada надає іноземним студентам конкурентну перевагу в досягненні успіху в своїх академічних починаннях в Канаді гарантуючи , що вони готові реалізувати повну потенціал свого університету або коледжу досвід.

Capital Advantage

Оттава є четвертим за величиною містом Канади та політичним і технологічним центром країни. Місто красиве і чисте, має високий рівень життя, і визнається за його численних національних музеїв, галерей, парків і центрів виконавських мистецтв. Оттава є одним з найбезпечніших міст в Канаді. Жителі Оттави високо освічені, більше половини населення, що має університет або коледж градусів і високий дохід на душу концентрацію інженерів, вчених і докторів наук в Канаді. Карлтон університет, господар CampusCanada, Є високий рейтинг всеосяжного університет, розташований в Оттаві.

З 1 серпня - 13, 2016 р ви отримаєте шанс випробувати столицю Канади в найкрасивіше пору року. Саммерс в Оттаві мають щедре кількість гарячих і сонячних днів з середньою температурою 26 ° C (80 ° F). У цей період, ви знайдете безліч заходів для любителів музики, на відкритому повітрі, музеїв, художніх і культурних. Місто є яскравим і відмінним місцем для вашого введення в Канаді.

Оттава розташована на південному сході країни, поруч з Гатіно, Квебек, який формує Національний столичний регіон країни. Подається великих авіакомпаній, залізницею, і собачі автобусів, ви зможете відвідати і інші великі міста, такі як Монреаль, Торонто та Квебеку досить легко.

Чому приєднатися до CampusCanada

Адаптація до університету або студентського життя в незнайомій країні може бути переважною проблемою. CampusCanada забезпечує "м'яку посадку" для іноземних студентів для надання задоволення, спільної роботи і інтерактивну можливість випробувати життя кампуса і відкрити для себе Канаду в самому центрі столиці країни. Причини для приєднання CampusCanada:

Ви можете бути впевнені в перший день занять. Ми будемо вчити вас, що ресурси, які ви повинні будете переміщатися по будь-канадському університеті або коледжі. Досліджуйте столицю Канади. Оттава відомий своїми численними національних музеїв, галерей, парків і центрів виконавських мистецтв. Отримати комфортно в канадському класі. Дізнайтеся про канадському стилі викладання і академічної структури. У прямому ефірі на території кампуса. Через два тижні, ви будете Магистрант життя і умови життя в кампусі на проживання. Зрозуміти Канадські культурні особливості. Дізнайтеся про унікальні традиції та звичаї Канади. Завести нових друзів. Ви будете зустрічати інших іноземних студентів, які є новими в Канаду. Уявіть собі, ви можете мати одного в кожній провінції до кінця програми!

Збори

Вартість програми CAD $ 4500 (+ HST) включає в себе:

Канада 101: онлайновий курс введення іноземних студентів в Канаду; Campus 101: десять днів інтерактивного програмування на кампусі і у всій Оттаві і національного столичного регіону; Інструкція кваліфікованим Карлтон університету факультету з досвідом роботи в канадських досліджень; Житло в університетському містечку в Університеті Карлтон з 1 серпня - 13; Сніданок, обід і вечеря надаються Fresh Food Company Доступ до широкого спектру наукових і рекреаційних об'єктів; Поза кампусу екскурсії в національні установи, а також спортивні, культурні та відпочинку на відкритому повітрі сайти

як зареєструватися

Ви можете зареєструватися CampusCanada заповнивши реєстраційну форму знайти на https://forms.carleton.ca/globalacademy/CampusCanada/ Ми будемо вимагати ваші контактні дані, інформацію про університет або коледжі ви були прийняті на англійській, і оцінки мовних тестів. Ми не вимагаємо від вас надати будь-які документи на даний момент.

Після того як ви заповнили форму реєстрації, ви будете направлені на забезпеченого сторонній сайт, де ви завершити вашу компенсацію. Після того, як ваш платіж буде оброблено, ви зареєстровані CampusCanada.

Розташування

Оттава

Global Academy (Carleton University)

Address
1125 Colonel By Drive
K1S 5B6 Оттава, Онтаріо, Канада
Телефон
+1 613-520-2600