Camber College

Введення

Прочитайте офіційний опис

розвал коледж є одним з найбільш інноваційних і динамічних мовних центрів Канади. Заснована в 2003 році, Камбер Коледж надає студентам з високою якістю навчання англійської мови протягом 12 років.

У Camber коледжі, ми вчимо англійську мову по-різному, тому що ми знаємо, що всі студенти є унікальними, вчаться по-різному і мають різні цілі. Наші унікальні програми, як в і з класу, максимально освітнього пригоди кожного студента.

Багаторічний досвід навчив нас, що оптимальне навчання відбувається, коли студенти знають, що їх цінності та думки дійсно мають значення, і що вони не просто ще один номер в списку класу.

Кожен день ми вчимо вам практичні навички спілкування з великою кількістю докладної зворотного зв'язку від свого вчителя, так що ви впевненіше готові управляти і контролювати ситуації реальному житті, які кидають виклик вам.

Чому обирають нас Є багато різних способів, щоб вивчити англійську мову, але ми твердо переконані, що немає кращого способу, ніж навчання лицем до лиця. Ми вважаємо, що найкращий спосіб оточити себе своєю рідною культурою і людьми.

У нас є 12-річний досвід викладання англійської мови та надаючи студентам мови світового класу освіти.

Ми відзначаємо всі культури і витягти уроки з різноманітності. Ми знаходимо способи спілкування нашої культурної спадщини. Ми відкритими, що відображають і турботи про всі культурах. Інноваційні класи і доброзичлива, сімейна атмосфера.

Розвал коледжу програма Громадська діяльність: брати участь в програмах діяльності організованих нами, щоб поліпшити свою англійську за межами середовища класної кімнати. Всеосяжні та ефективні програми підготовки експертизи.

Всі викладачі коледжу Камбер високо освічені, досвідчені і сертифіковані викладати англійську мову як другу мову (ESL).

Розвал Коледж надає повний спектр послуг, високоякісне програму HomeStay з трансфер з аеропорту за запитом.

Пауелл Рівер володіє помірним кліматом західного узбережжя. Це рідко буває занадто спекотно або занадто холодно. Сніг вкрай рідко.

розвал коледж акредитована і афільованим з усіма рівнями державного управління і промисловості. Наступні визнають Camber коледж своїм високим промисловим стандартам.

Розташування

Пауелл-Рівер

Address
4750 Joyce Avenue, Powell River British Columbia PC: V8A 3B6 Canada

Пауелл-Рівер, Британська Колумбія, Канада