Bow Valley College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ви підніметеся на носі Valley College

Ми досягли вищого рівня дворічних шкіл в Північній Америці, допомагаючи студентам внести свій внесок у повному діапазоні їх здібності, ставши кращим, що вони можуть бути.

Значне розширення в 2013 році змусив нас зверху всеосяжного коледжу Калгарі. Перетворення більше $ 290 млн створено одним із провідних навчальних закладів Західній Канаді, обслуговуючий over14,000 учнів на трьох кампусів і 20 регіональних центрів у провінції Альберта.

За 1000 іноземних студентів щороку 115 - Країни, представлені студентами BVC 93% - рівень зайнятості випускників протягом 6 місяців град

Студенти Тріумф Тут

У BVC, ви отримаєте прекрасну освіту, що відповідає вашому стилю навчання - в будь-який час, в будь-якому місці, будь-який шлях, і будь-який крок - забезпечення можна подолати будь-які перешкоди на шляху повноцінної кар'єри.

Ви випускник з роботою готовий освіти в один рік для сертифіката або двох років для отримання диплома, у життєво важливих сферах бізнесу, охорони здоров'я, юстиції, сфері послуг, або адміністрації.

Випускники Сертифікат матиме право звернутися за дозволом на роботу в аспірантурі 1 рік. Випускники Диплом матиме право звертатися за дозволом аспірант роботи 2 або 3 роки.

Навички ви отримуєте зробить Вам випускник затребуваних, саме те, що глобальні роботодавці шукають, даючи вам можливість почати свій шлях до успішного майбутнього.

Тому що ми робимо більше, ніж допомогти вам зробити життя - ми допомагаємо вам зробити життя.

Великий Місто вчитися в

Є безліч відмінних причин того, чому економіст журнал займає Калгарі, як номер п'ять на своєму списку кращих місць для життя на Землі.

Можливість - других висока концентрація головних офісів в Канаді. Сильний - процвітаюча економіка і низький рівень безробіття. Красива - Скелясті гори і Національний парк Банф утворюють прекрасний фон для життя в Калгарі. Сейф - очолює список як один з найбільш безпечних і здорових великих містах Канади. Молоді - наймолодше населення в Канаді тримає нас живий. Blue Skies - Більше сонячних годин, ніж будь-який інший велике місто в Канаді.

Великий країну, щоб дізнатися в

Канада є прекрасним місцем, щоб здобути освіту, відкриваючи двері для вас по всьому світу.

Доступне - Канада пропонує найнижчі ціни на навчання для іноземних студентів у порівнянні з Великобританією, Австралією, Новою Зеландією і США. Освіта світового класу - один з найбільш передових і найбільш шанованих, систем освіти в світі. Вітальне навколишнього середовища - Канада є країною іммігрантів і мультикультурного різноманітності, тому все тут вітаються. Високий рівень життя - всі переваги однією з найрозвиненіших країн світу; безпечної, надійної, обширна система охорони здоров'я та соціальною мережею безпеки.

Стипендії для іноземних студентів

У Bow Valley College, ми знімаємо всі можливі бар'єр для вашого успіху, в тому числі фінансові.

Як іноземний студент, ви маєте право на ряд іноземних студентів Стипендії Є також кілька нагород визнання для топ-виконавців протягом терміну школи.

Розташування

Калгарі

Bow Valley College

Address
International Education Department,

Bow Valley College
,
South Campus
,
2nd Floor, Office 2030,

345 - 6 Ave S.E
,
Calgary

Калгарі, Альберта, Канада
Телефон
1-403-410-3476