BLI Language Schools

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чи є кращий спосіб вивчити мову, ніж жити? BLI не так думає. Ось чому всі наші курси англійської та французької мов були розроблені таким чином, щоб відповідати потребам та інтересам студентів, і вони базуються на динамічному та комунікативному підході, який допоможе студентам не тільки володіти мовою, але й надасть їм інструменти для досягнення успіху на глобальному рівні. BLI робить лінгвістичні знання, що стосуються вашого життя, у різних вигідних аспектах, які не входять у вашу уяву. Розширення можливостей та максимізація вашого успіху - це те, що ми прагнемо до BLI.

BLI бере участь у процесі вивчення мови за межами аудиторії, пропонуючи учням різноманітні веселі та цікаві заходи та якісну програму Homestay, яка дозволить студентам перейти на інший рівень, навчитися в реальному житті. Інший аспект вивчення досвіду BLI - пошиття та індивідуалізація програм, які допоможуть студентам навчатися навколо своїх особистих інтересів у дружній обстановці з можливістю спілкуватися зі своїми колегами зі студентами BLI з усього світу.

Протягом більше тридцяти шести років ми допомогли тисячам студентів з усього світу виконати свої мрії та стати світовими громадянами. Кожен з нас, педагог BLI, адміністратори та координатори, з нетерпінням чекаю вітати вас у одній зі своїх шкіл та бути на вашому боці в цьому великому життєвому досвіді: "вивчаючи мову за кордоном".

 • 40 років досвіду роботи
 • Досконалість в освіті
 • Індивідуальна увага студентів
 • Персоналізовані програми
 • Найкраща навчальна програма з якості
 • Широкий вибір програм
 • Гнучкі дати початку роботи
 • Гарантований успіх
 • Малі класи
 • Різноманітність
 • Кваліфіковані викладачі
 • Захоплююча програма активності
 • Два місця в Канаді
 • BLІлюнговні програми

BLI ІСТОРІЯ

Задоволені студенти з 1976 року

BLI (Bouchereau Lingua International) відкрила свою першу мовну школу в 1976 році в Монреалі, Квебек. Його мета полягала в тому, щоб запропонувати бізнес-тренінги старшим керівникам та адміністраторам у кількох галузях та сферах експертизи. Незабаром після цього BLI почав запрошувати студентів з усього світу до участі у програмах занурення у Францію та Англію.

Встановивши свою репутацію як компанії, яка втілює експертизу, інновації та зразкове обслуговування клієнтів, школа зрештою відповіла на зростаючий попит на мовні послуги та почала пропонувати високоякісні послуги з перекладу місцевим та міжнародним компаніям з її урядових акредитованих офісів .

Високопреосвященний і пристрасний викладацький колектив, а також дружня і позитивна атмосфера є підписом BLI, який успішно придбав ще один університетський містечко в столиці Квебеку.

Наш кампус міста Квебек відкриває шлях для навчання іноземних студентів французькою мовою.

З тих пір БЛІ оновлює свою методологію, щоб відповідати навчальним потребам та інтересам студентів. На сьогоднішній день BLI є однією з найбільш відомих мовних шкіл у світі та пропонує різні програми, призначені для студентів з різних культур та фонів.

У сфері корпоративних послуг BLI не тільки продовжує пропонувати індивідуальне мовне навчання, але також надає мовні послуги, такі як переклад, оцінка, семінари тощо. Наші корпоративні клієнти включають міжнародні компанії, такі як Deloitte, Coca-Cola, Hydro Quebec та ін.

BLI MONTREAL

Ідеальне місце для вивчення двох мов в той же час

Розташований на острові в річці Св. Лаврентія, Монреаль - це місто, наповнене контрастами та оригінальністю, місто, де чарівність Старого континенту припадає на вишуканість Північної Америки. Монреаль - це багатокультурне місто, де люди з різного походження живуть у гармонії.

Як місто, де зустрічаються французькі та англійські культури, це ідеальне місце для вивчення обох мов.

Готель BLI Montreal розташований у самому серці Старого Монреаля, площі життя, в безпосередній близькості від кожного головного сайту в Монреалі. Готель зручно розташований всього за дві хвилини від станції метро Place-d'Armes, у будівлі спадщини, неподалік від знаменитої базиліки Нотр-Дам. Наші сучасні зручності пропонують студентам комфортну і приємну атмосферу, що робить навчальний прогрес дуже приємним та веселим.

Акредитований мовами Канада, BLI є мовною школою з досвідом роботи в галузі мовної освіти більше 40 років та дуже успішними академічними та загальними програмами занурення для всіх рівнів.

Ми використовуємо динамічний та комунікативний підхід, який допоможе студентам не тільки володіти мовою, але й надасть їм інструменти для досягнення успіху на глобальному рівні.

BLI QUEBEC

ВЕЛИЧЕЗНА МІСТА КУЛЬТУРИ

Квебек - прекрасне місто в Канаді. Серце французької культури в Північній Америці. Шматок Європи на новому континенті. Розташований на величних берегах річки Сен-Лоуренс, місто Квебек - одне з мальовничих міст світу.

Найбільшим французькомовним містом Канади та столицею провінції Квебек, м. Квебек, є місце, де можна поринути на французьку мову, насолоджуючись все, що може запропонувати Квебек, від перегляду китів в Тадуссаці, до дегустації вин у східних містечках .

Готель BLI Quebec поширюється на двох поверхах сучасної будівлі в центрі міста Квебек, легко дістатися на громадському транспорті та за декілька хвилин ходьби від усіх зручностей та туристичних визначних пам'яток.

BLI Quebec не тільки забезпечує справжнє середовище занурення, щоб вивчати французьку мову, але також організовує різноманітні види діяльності, щоб допомогти учням вивчити місто та охопити унікальну французьку канадську культуру!

Розташування

Монреаль

Address
70, rue Notre-Dame O., suite 400
Montréal, QC, Canada, H2Y 1S6

H2Y 1S6 Монреаль, Квебек, Канада

Місто Квебек

Address
763, rue St-Joseph E., suite 104
Québec, QC, Canada, G1k 3C6

G1k 3C6 Місто Квебек, Квебек, Канада