Aveda Institute Canada

Введення

Прочитайте офіційний опис

банер

ВЧИТИСЯ. РОСТИ. СТАТИ

Ходімо зі сном. Залишити з кар'єрою.

Давайте розвивати свій природний талант ...

"Наша місія в Aveda є турбота про світ ми живемо, з продуктів , які ми робимо на шляху , в якому ми даємо назад в суспільство. У Aveda, ми прагнемо стати прикладом для екологічного лідерства та відповідальності, а не тільки в світі краси, але і у всьому світі ". - Хорст Rechelbacher, засновник

WT5

4 Окуляри різницю

Aveda Марка

Aveda є першою компанією з виробництва краси продукти з органічними, на рослинній основі альтернативи синтетичних хімічних речовин і упаковки зі 100% сертифікованої енергії вітру.

Ріжучакромка Біографічна

Aveda є єдиною світовою краси бренд, який має повну систему освіти з спеціальними програмами для професійного і розвитку салону, щоб переконатися, що ви завжди на вершині своєї гри у цій галузі.

нескінченні можливості

З нашим 95% ставки розміщення робочих місць і мережі Aveda більше 7000 салонів / спа, інститутів і магазинів по всьому світу, ви можете піти куди-небудь ваш талант приймає вас.

промисловості Новатори

Надихатися індустрії краси новаторів, які називають Aveda додому. Вчіться у цих всесвітньо відомих світових художників в спеціальних майстернях, галузевих заходів і класів Aveda Advanced Academy.

Ці глобальні художники називаємо Aveda додому і навчати спеціальні майстерні, доставити гостьові лекції та взяти тайм-аут в центрі уваги, щоб надихнути наших майбутніх професіоналів.

WT4

Наша Зелена місія

На Aveda, ми заохочуємо наших студентів бути зміни. Вони стали послами, ставши лідерами і навчати своїх громад про те, як жити екологічно чистий спосіб життя.

Салон промисловості, як очікується, зросте на 31% протягом наступного десятиліття, все більше стає одним з найнадійніших, творчих і вигідних міжнародної кар'єри.

З ім'ям Aveda позаду вас можливості необмежені. Aveda може привести шлях до можливості кар'єрного зростання і в середині, так і за її межами глобальної мережі Aveda.

Aveda є одним з найбільш швидко зростаючих у світі мереж салонів в галузі. Наші випускники продовжують бути частиною творчих колективів, які подорожують по світу надихають інших професіоналів індустрії краси.

banner2

Розташування

Калгарі

Address
225 - 8TH Avenue SW

T2P 1B7 Калгарі, Альберта, Канада

Вінніпег

Address
80 Rorie Street

R3B 3L6 Вінніпег, Манітоба, Канада

Торонто

Address
125 King Street East

M5C 1G6 Торонто, Онтаріо, Канада

Ванкувер

Address
101 - 111 Water Street

V6B 1A7 Ванкувер, Британська Колумбія, Канада