Alexander College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Alexander College

Alexander College - приватний післявузовий заклад, який щорічно обслуговує близько 2000 студентів. Alexander College пропонує різноманітні програми для бакалавратів та трансфертів [див. Програми], включаючи університетський трансфер, ступінь доцента мистецтв та ступінь доцента наук.

Інтегрована програма «Англійська мова для академічних цілей» також доступна для надання допомоги іноземним носіям англійської мови з переходом на навчання на рівні англійської мови.

Alexander College визнаний та акредитований Міністерством вищої освіти БК, Радою з забезпечення якості (DQAB), програмою забезпечення якості освіти BC (EQA), і є гордим учасником системи передачі БК, організованої Радою БК з питань прийому та Передача (BCCAT).

Навчальний рік має чотири терміни: осінь (вересень-грудень), зима (січень-квітень), весна (травень-липень) та літній інтенсивний (липень-серпень).

130089_downtown_campusshot22.jpg

Місія

Alexander College прагне до досконалості у вищій освіті для студентів із багатьох культурних обставин та мовних здібностей, надаючи міжнародно визнані курси та програми з перекладу університету, індивідуальні служби підтримки та заходи на території університету для сприяння залученню місцевих та глобальних громад.

Основні теми

 • Забезпечити сприятливе навчальне середовище для студентів з багатьма культурними можливостями та мовними здібностями.
 • Пропонуйте міжнародно визнані університетські курси трансферу та дипломні програми.
 • Підтримуйте особистісне зростання та розвиток завдяки навчальним досягненням та залученню громади, підготовці студентів до майбутнього навчання та кар’єри.

130094_campus.jpg

Часті питання (FAQ)

Які документи мені потрібні, щоб подати заявку?

Для вступу необхідні такі документи:

 • Офіційний стенограф середньої школи, англійською мовою, або з офіційним або нотаріально засвідченим перекладом з англійської мови, де відображаються результати за останні три роки середньої школи. Студенти, які ще перебувають у 12 класі, можуть подати заявку до закінчення навчання, і після закінчення курсу вони повинні подати остаточну офіційну стенограму перед реєстрацією курсу.
 • Офіційний сертифікат про закінчення середньої школи англійською мовою або з офіційним або нотаріально засвідченим перекладом з англійської мови.
 • Результати тестів з англійської мови (TOEFL, IELTS або ін.), Якщо вони застосовуються.
 • Всі інші офіційні стенограми після другорядних служб інших канадських установ, якщо це застосовується.
 • Форма прийому з неофіційними документами, якщо це можливо
 • Фото та інформація про паспорт
 • Дозвіл на навчання / студентська віза / піар-карта / громадянство Канади
 • Медичне страхування

Я студент-міжнародник. Чи потрібно подавати якісь спеціальні документи?

Так. Міжнародним студентам потрібна пара додаткових документів.

 • До реєстрації курсу необхідний дозвіл на навчання.
 • Сертифікований переклад англійською мовою необхідний для будь-яких заявок, які не є англійською мовою.

Коли закінчується термін подання заявки?

Вступ залишається відкритим до кінця другого тижня занять у регулярний термін, а закінчення першого тижня занять у весняно-літній інтенсивний термін. Ця дата називається кінцевим терміном додавання / падіння / зміни. Деякі курси можна швидко заповнити, і ми рекомендуємо новим студентам подавати заявки якомога швидше, щоб мати найкращий вибір курсу.

Коли починаються заняття?

Навчальний рік поділяється на чотири терміни: осінь (вересень-грудень), зимовий (січень-квітень), весняний (травень-липень) та літній інтенсивний (липень-серпень).

Я закордонний студент-міжнародник, і мені потрібно подати заяву на дозвіл на навчання, щоб приїхати до Канади. Скільки потрібно грошей для сплати за навчання?

Депозит за навчання еквівалентний комісії за 15 кредитів (1 курс / 5 курсів). Ця сума становить 7 200,00 доларів

Як подати заявку на отримання фінансової допомоги?

Навчальні студентські позики доступні для вітчизняних студентів Alexander College від національного уряду Канади, а також з провінції Британська Колумбія.

130093_transfer-students.jpg

Університетський трансфер

Отримайте вступ до університету та програми на ваш вибір

Використовуючи Програму університетського трансферу, студенти можуть досліджувати свої інтереси через університетські курси першого та другого курсу, які можуть бути переведені до коледжу чи університету на другий чи третій програмний рік. Ступінь бакалавра зазвичай тривають чотири роки і пропонуються всіма великими державними та приватними університетами Канади.

У цих університетах використовується кредитна система з спеціальностями (спеціалізаціями) та ступенями, що вимагають заповнення встановленої кількості кредитних курсів. Стандартна програма бакалавра вимагає складання 120 кредитів загалом. Студенти можуть вступити до університету після складання певних залікових курсів у коледжі. У Британській Колумбії більшість акредитованих державних та приватних коледжів та університетів дозволяють студентам переводити свої післяспільні кредити на бакалавратську програму за власним вибором у системі Британської Колумбії з питань прийому та переведення (BCCAT).

130103_IMG_1407.jpg

Студенти, які вступають до університету через коледж (на відміну від вступу до університету безпосередньо після закінчення середньої школи), називаються студентами-перекладачами. Щоб отримати вступ до університету, студенти-перекладачі повинні відповідати цим вимогам щодо вступу до університету. Крім того, студентам, можливо, потрібно буде виконати програмні вимоги для вступу на певні факультети, кафедри чи школи. Alexander College пропонує широкий спектр університетських курсів першого та другого курсу, які передаються в системі BCCAT та за її межами.

Це дозволяє студентам отримувати заліки на курси, які проходять в Alexander College в університеті за власним вибором. Щоб допомогти студентам у виборі курсів, які дозволять їм успішно перейти до університету, Alexander College пропонує академічні консультаційні послуги для всіх своїх студентів. Академічні радники допомагають студентам зрозуміти вимоги до прийому в університети та викладачі та створити план навчання, який би поставив їх на шлях виконання вимог програми бакалавра.

Залежно від унікальної ситуації кожного студента, академічні консультанти допомагають студентам оцінювати їхні передумови та попередні курсові роботи в коледжі, щоб розробити план плавного переходу до університету за власним вибором.

Розташування

Бернабі

Address
#101 - 4603 Kingsway
Burnaby, BC, Canada V5H 4M4

Бернабі, Британська Колумбія, Канада

Ванкувер

Address
#100 - 602 West Hastings Street
Vancouver, BC, Canada V6B 1P2

Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія