Alexander College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Олександр коледж

Про Олександра коледжі

Місія та цілі

Олександр Коледж допомагає молодим людям вигоду від участі у вищій освіті спільноти. Ми пропонуємо перші два роки навчання в університеті, що ведуть до диплом про закінчення коледжу і передачі університету в особистісно-орієнтованому і сприятливому середовищі.

Голи:

 • Забезпечити серйозну і сприятливе середовище навчання, де студенти з різними культурними традиціями і мовних здібностей можуть почати університетської освіти, одночасно покращуючи свої навички англійської мови.
 • Забезпечення академічної підготовки, який визнається іншими науковими установами по всій Північній Америці і за її межами, і це створює основу для успішного просування на основі більш поглибленого вивчення.
 • Фостер індивідуального зростання і розвитку за рахунок підтримки успішності кожного студента і участь в громадському житті коледжу.
 • Створити і підтримувати репутацію передового досвіду в області академічної спільноти у всіх аспектах програм коледжу, діяльності та послуг.

Часті питання (FAQ)

Олександр коледж

Які документи мені потрібно подавати з моїм додатком?

Наступні документи необхідні для вступу:

 • Офіційна середня школа транскрипт англійською мовою або з офіційним або нотаріально завірений переклад на англійську мову, який показує результати за останні три роки середньої школи. Студенти досі в 12-го класу можуть застосовуватися до закінчення, і після закінчення повинні представити остаточний офіційний транскрипт перед реєстрацією курсу.
 • Офіційний атестат про закінчення середньої школи, англійською мовою або з офіційним або нотаріально завірений переклад на англійську мову.
 • Англійська Результати тестів (TOEFL, IELTS, або еквівалент), якщо це може бути застосовано.
 • Всі інші офіційний пост вторинні транскрипти з інших канадських установ, якщо це може бути застосовано.
 • Прийом з Неофіційний формі документи, якщо це є доцільним
 • Фотографія для паспорта та інформаційна сторінка
 • дозвіл на навчання / студентська віза / PR карта / громадянство Канади
 • медична страховка

Я іноземний студент. Чи потрібно мені подавати будь-які спеціальні документи?

Так. Іноземні студенти вимагають кілька додаткових документів.

 • Дозвіл на дослідження потрібно до реєстрації курсу.
 • Завірена англійський переклад потрібно для будь-яких документів, додатків, які не англійською мовою.

Коли останній термін подачі документів?

Прийом залишається відкритим до кінця другого тижня занять в регулярному перспективі, і кінець першого тижня занять у весняно-літній період інтенсивного терміну. Ця дата називається введення / виведення / змінити термін. На деякі курси передбачено заповнити швидко, і ми закликаємо нових студентів, щоб якомога швидше подати заявки, щоб мати найбільший вибір страв.

Коли заняття починаються?

Навчальний рік ділиться на чотири чверті: Осінь (вересень-грудень), Зима (січень-квітень), весна (травень-липень) і літнього інтенсивного (липень-серпень).

Я за кордоном іноземний студент, і мені потрібно подати заяву на дозвіл на навчання, щоб прибути в Канаду. Скільки грошей мені потрібно заплатити в якості застави за навчання?

Депозит навчання еквівалентно плати за 15 кредитів (1 семестр / 5 курсів). Ця сума становить $ 7,200.00

Як подати заяву на отримання фінансової допомоги?

Навчальні студентські кредити доступні для вітчизняних студентів коледжу Олександра з національного уряду Канади, а також з провінції Британська Колумбія.

університет Трансфер

Олександр коледж

Отримати допуск до університету і програму обраного

За допомогою програми передачі університету, студенти мають можливість вивчити свої інтереси через першого і другого курсу університетських курсів, які можуть бути передані в коледжі чи університеті в другому або третьому програмному році.

отримали ступінь бакалавра, як правило, чотири роки в тривалості, і пропонуються всіма великими державними і приватними університетами в Канаді. Ці університети використовують систему кредитній основі, зі спеціалізацією (спеціалізації) та освітніх програм, що вимагають завершення певної кількості кредитів, звичайно. Програма Ступінь бакалавра стандартного вимагає завершення 120 кредитів в цілому.

Цілком можливо, для студентів, щоб вступити до університету після завершення курсу кілька кредитів в коледжі. У Британській Колумбії, більшість акредитованих державних і приватних коледжів та університетів дозволяють студентам передати свої післяшкільного кредити до програми ступеня бакалавра за своїм вибором в Британській Колумбії Ради з прийому і передачі системи (BCCAT). Студенти, які входять до університету через коледж (на відміну від вступу до вузу відразу після закінчення середньої школи) називають студентів передачі.

Для того, щоб отримати допуск до університету, переклад студенти повинні виконати вимоги визнання того, що університету. Крім того, студенти, можливо, буде потрібно виконати вимоги програми для прийому на певні факультети, відділення або школи.

Alexander College пропонує широкий вибір першого і другого курсу університетських курсів, які передані в рамках системи BCCAT і за її межами. Це дозволяє студентам отримати кредити на курсах, прийнятих в Олександрівському коледжі при університеті за своїм вибором.

Для того, щоб допомогти студентам у виборі курсів, які дозволять їм успішно передати в університет, Олександр Коледж пропонує академічні консультації послуги для всіх своїх студентів. Академічні консультанти допомагають студентам зрозуміти вимоги університету та факультету прийому і створити навчальний план, який поклав би їх на шляху виконання вимог навчальної програми бакалавра. Залежно від конкретної ситуації кожного студента, Академічні консультанти допомагають студентам в оцінці їх передумови і попередніх курсових робіт в коледжі, щоб розробити план для плавного переходу до університету за власним вибором.

Розташування

Бернабі

Address
#101 - 4603 Kingsway Burnaby, BC, Canada V5H 4M4
Бернабі, Британська Колумбія, Канада

Ванкувер

Address
#100 - 602 West Hastings Street Vancouver, BC, Canada V6B 1P2
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада