Прочитайте офіційний опис

Повідомлення AAPS Діна

Я радий вітати Вас на сайті AAPS. Ми, в ЕПД, прагнемо запропонувати нашим студентам можливість розширити свій досвід навчання за межами школи, забезпечуючи їх різними способами, щоб дослідити їх інтереси та захоплення. ГПД також підтримує своїх студентів з керівництвом та консультації з академічним і кар'єрного зростання.

ГПД є визнаним лідером у професійному розвитку та навчанні в області фармацевтичної, біофармацевтичної, медичних пристроїв, косметики, і продукти харчування. Через характеру цих галузей, ГПД спрямований поставити себе на передньому краї професійного розвитку та навчання, постійно розвивається і розширює свої програми в спробі ефективно реагувати на швидко мінливі технології і вимоги робочої сили. Саме з цього методу, що наші програми підготує вас для вашого майбутнього.

Тут студенти можуть скористатися інтелектуальними, особистих і професійних можливостей зростання. Студенти можуть формувати своє майбутнє з кожної програми, що вони беруть участь шляхом подальшого розширення їх знань і з нашою позачергової викладачів і співробітників, студенти можуть легко прокладати свій курс і створити дуже важливу мережу індустрії.

Ми пропонуємо надійну академічну програму консультування через орієнтованих один на один зустрічей з себе, декан. Крім того, ГПД пропонує програму факультету наставництва-щоб допомогти студентам спілкуватися з викладачами та членами професорсько-викладацького складу і досліджувати наукові інтереси та інтереси за межами класній кімнаті. У нас також є однолітків-наставництва програми, щоб допомогти студентам побудувати цінну мережу і сприятливою спільноті, а студенти відвідують ГПД.

В ГПД, студенти приєднаються виберіть групу однолітків. Ті, хто відвідують ГПД чоловіки і жінки з усього світу з різним досвідом і доведеною здатністю лідерства. Вони яскраві, що відбулися і амбітні люди, які прагнуть поліпшити свої вміння та навички і перспективи зайнятості. ГПД розташований в Торонто, фінансовий і культурний центр Канади і один з великих багатонаціональних міст світу. Це дає нам доступ до головних офісів багатьох організацій і дозволив нам побудувати міцні зв'язки у фармацевтичній і харчовій спільноти.

Якщо ви вже є частиною нашої спільноти, або зацікавлені у приєднанні до нас, ви дуже тепло вітали, і я сподіваюся, що ви відвідаєте нас. Я особливо запрошую Вас прийняти до відома наших здібностей, щоб допомогти студенту отримати розміщені з фармацевтичної, харчової промисловості та суміжних галузей. Для тих, хто розглядає можливість приєднання ЕПД, потрібен деякий час, щоб вивчити інформацію про програму на нашому сайті, відвідати наш кампус, і отримати консультацію кар'єри до початку терміну.

В ГПД ми завжди цікаво почути від наших перспективних студентів. Задайте нам питання, скажіть нам, як ми можемо допомогти вам, або прийти, щоб побачити нас. Ви можете зв'язатися з нами по info@aaps.ca, або зателефонуйте нам за 416-502-2277.

Я з нетерпінням чекаю, щоб дізнатися кожного з вас особисто, тому, будь ласка, зайдіть!

З повагою,

Laleh Bighash

Декан з наукових питань ЕПД

ЕПД Послуги

Повністю обладнана фармацевтична лабораторія

Просторий фармацевтична лабораторія дозволяє студентам отримати практичний досвід, необхідні в управлінні лабораторне обладнання і виконувати тести на фармацевтичному сировини, в процесі матеріал і готової продукції. Лабораторія оснащена сучасним аудіовізуальним обладнанням і повністю автоматизованих HPLCs працюють з Empower та програмного забезпечення Millenium, а також розчинення, ІК, УФ, автоматичний Титратори, Карл Фішер, крихкість і твердомери.

Лабораторія дозволяє достатньо місця для студентів, щоб максимізувати навчання та виконання тестів незалежно підготовці їх до оплачуваної зайнятості з фармацевтичної промисловості.

АНАЛІТИЧНА ХІМІЯ ЛАБОРАТОРІЯ

Нещодавно збудований аналітична лабораторія хімії включає в себе навчальний область, прилади площа, підтримка простір і зберігання підготовка номера. Передові технології заохочує руки про практичні експериментів і мотивує студентів, щоб включити те, що вони дізналися у своїй кар'єрі і житті.

Особливості модернізованого лабораторії буде включати в себе станції пробопідготовки, мокрий хімії випробувальної станції, фізичної хімії випробувальної станції, високоефективної рідинної хроматографії, УФ, ІЧ, Autotitrators, рН-метри, .. Студенти матимуть можливість використовувати це обладнання самостійно освоїти інструментальну і мокрого хімічного аналізу.

Про AAPS фармацевтичної навчальний центр

ГПД зареєстрований як приватний кар'єри коледжу при приватному акті кар'єри коледжів 2005 Якщо ви шукаєте коледжі, який пропонує складні програми у високих полях попиту, таких як Pharmal, Біофарма, охорони здоров'я, продовольства, медичних приладів, косметики та довкілля AAPS це місце для вас. Не чекайте нагороди житті, щоб прийти - Зробити це відбудеться, отримуючи освіту потрібно.

ГПД є канадський прем'єр науки про життя і фармацевтичну підготовку коледжу. Школа була заснована в 2003 році для задоволення зростаючих потреб від виробників медичних для більш підготовлених і навчених більш практично заявників. У відповідь з урахуванням, ГПД був розроблений і в дію за допомогою команди висококваліфікованих досвідчених фахівців галузі з однієї місії на увазі; для створення професійних програм розвитку навичок, які перевищують стандарти галузі підготовки ".

Використовуючи тільки провідних фахівців галузі з багаторічним досвідом, ГПД встановлює стандарт для фармацевтичної, харчової та навчання медичних та кар'єрного зростання. Ці експерти постійно розвивати і оновлювати програми диплом і сертифікат курси в ЕПД, щоб відповідати жорстким вимогам індустрії.

Три державою в найсучасніших лабораторіях і сучасні зручності класі, в поєднанні з поточних партнерських відносин і консультацій з розвитку Звичайно з роботодавцями та регулюючих органів, допомогли досягти ГПД свій унікальний і високо цінується місце в галузі освіти та професійної підготовки.

ГПД є одним з найпопулярніших і найбільш шанованих коледжі в Північній Америці. Тісні відносини промисловості, добре обладнані лабораторії та професійні можливості дозволяють ГПД для проектування і доручити програми, які виробляють добре кваліфікованих випускників, яких з нетерпінням завербованих для професійної зайнятості на вході і на просунутих рівнях.

Випускники AAPS найвищий рівень зайнятості в промисловості. Приїжджайте до нас сьогодні!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

Ця інноваційна програма розкриває студенти для реалій в галузі харчової, косметичної та фармацевтичної промисловості. ... [+]

Ця інноваційна програма розкриває студенти для реалій в галузі харчової, косметичної та фармацевтичної промисловості . Кваліфіковані навчальні заклади / навчальні заклади отримують практичне розуміння систем якості, таких як GMP, HACCP, BRC та SQF, а також різні стратегії регулювання та процес подання.

Завдяки факультету, залученому з галузі, можливості для співпраці є величезними. Кожен семестр досвіду об'єднує досвід окремих людей з різних аспектів галузі, у тому числі забезпечення якості та контролю, регуляторна наука, НДДКР, виробництво та валідація, розробка продуктів, безпека, санітарія, клінічні дослідження, медичні питання та фармакологічні наслідки, біотехнології та генеричні препарати, медичні пристрої та комбіновані продукти, а також маркетинг та продаж.... [-]

Канада Toronto
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
46 тижні
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

Технології виробництва продуктів харчування, безпеки і диплом програми якості розроблений, щоб допомогти студентам розвинути руки-на підхід до безпеки і якості харчових п ... [+]

Технології виробництва продуктів харчування, безпеки та якості Диплом

Технології виробництва продуктів харчування, безпеки і диплом програми якості розроблений, щоб допомогти студентам розвинути руки-на підхід до безпеки і якості харчових продуктів, дозволяючи їм можливість заробити сертифікації безпеки харчових продуктів. Програма включає в себе спеціалізовані знання та навички, необхідні для реалізації основних принципів забезпечення якості. Крім того, програма розроблена, щоб бути однаково корисні для початкового рівня або постійного розвитку кар'єри в харчовій промисловості й виробництва напоїв Ця програма однаково корисні для тих, хто хоче доповнити свої вже існуючі навички і знання з модернізації. Комплексний підхід ГПД в надає студентам основи і знання для розробки, впровадження, підтримки і програми продовольчої безпеки за допомогою таких інструментів, як ГІП та HACCP, щоб гарантувати, що продукція відповідає національним та міжнародним стандартам безпеки і якості.... [-]

Канада Toronto
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
46 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

AAPS Students Conducting Experiments in the GLP Laboratory

Academy Of Applied Pharmaceuticals Sciences (AAPS)
Address
200 Consumers Road, Suite 200 North York,
M2J 4R4 Toronto, Ontario, Канада
Веб-сайт
Телефон
+1 416-502-2277