Al Baher Arabic Language Training Center

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Аль-Бахер свій шлях успіху на арабську мову!

Арабська мова пропонує багато можливостей у житті і може призвести до успішного майбутнього. Якщо ви вирішите вивчати арабську мову для навчання, кар'єри або просто для неймовірного життєвого досвіду, Аль Бахер забезпечить вам досягнення ваших цілей. Вибирайте один із наших різноманітних курсів арабської мови, а наші дружні та професійні інструктори допоможуть вам вільно володіти. На вашому курсі ви зустрінете студентів різних національностей та матимете досвід, який ви ніколи не забудете. Наш прекрасний, сучасний мовний центр знаходиться в комплексі Аль Батул, розташованому в Абдоні, одному з найсучасніших районів Амману-Йорданії. Завдяки чудовому розташуванню наші студенти можуть легко дістатись до різних ресторанів, кав'ярень, спортивних клубів та парків. Ми також пропонуємо різноманітні варіанти розміщення, веселу соціальну діяльність, вивчення історії та культури Близького Сходу.

Чому вибирати Аль Бахер?

Арабський центр вивчення мов Аль Бахер надає всеосяжну, на основі доказової інформації арабську мову для учнів усіх рівнів та вікових категорій за допомогою безпечних та культурних умов. Місія Al Baher, створена в 2005 році та розташована в Аммані, Йорданія, полягає у підтримці навчальних курсів арабських мов у їх професійному, особистому та академічному розвитку шляхом різноманітних курсів занурення та навчання. "Аль Бахер" пропонує свої послуги своїми вчителями, освіченими інструкторами, які мають великий досвід у розвитку мови. Навчіться та вдосконалюйте свою арабську мову з унікальним і життєвим досвідом. Ми обіцяємо вам чудове навчальне середовище, веселі та цікаві уроки, професійні вчителі, гідне житло та можливість вивчити одне з найцікавіших міст світу.

Методологія викладання

Ми керуємося комунікативним підходом, щоб забезпечити комплексне, на основі фактичних даних арабською мовою навчання широкому колу студентів за допомогою різних програм (включаючи занурення, клас, дистанційне навчання), кожна з цих програм є прикладом нашої відданості забезпеченню найвищих стандартів на арабською мовою. мовна інструкція.

Щоб надати цікаву та відповідну основу для навчання, наші уроки зосереджуються на різних темах, які відрізняються від поточних подій до повсякденних проблем. За допомогою наших професійних і дружніх вчителів наші студенти зможуть вибирати теми, які створюють інтерес, обговорення та дебати у класі.

Кожен студент отримає можливість займатися мовою, беручи активну участь у дискусіях в класі, крім роботи над мовними навичками, окремо, попарно або в невеликих групах. Оскільки студенти дізнаються про інших однокласників та різних культур світу, вони також вивчать правильну арабську вимову, збільшать і розширюють свій словниковий запас, вивчають граматику, щоб мати змогу сформувати правильну конструкцію речення. Врешті-решт, наші студенти зможуть точно і правильно виразитись, все на арабською мовою!

Наша мета

Наша місія полягає в тому, щоб підтримувати навчання арабських мов у їх професійному, особистому та академічному розвитку за допомогою різноманітних курсів занурення та навчання. Перевищити очікування студентів, пропонуючи виняткові послуги, навчання через інновації та застосування сучасних стилів навчання. Прагнути до найкращих в арабських мовних програмах при збереженні конкурентних тарифів.

Кожен учень, незалежно від рівня 1 або 5, заохочується та очікується, що він активно візьме участь у класі, що сприяє наголосу нашої програми на розвитку спроможності учня спілкуватися арабською мовою.

Дизайн та оцінювання навчального плану

Наша навчальна програма розроблена нашими двомовними, професійними місцевими арабськими фахівцями. Їх інноваційний підхід та постійне дослідження сприяють збереженню Аль Бахер за провідними досягненнями у вивченні методів та технологій мови. Вони завжди контролюють потреби наших студентів, щоб гарантувати високу якість доставки наших курсів.

На початку навчального курсу студенти Аль-Бахер проводять іспит на визначення рівня їхньої арабської мови, а потім приєднуються до класу з іншими студентами того ж рівня, через який вони отримують постійну оцінку за допомогою підручників у класі, домашніх завдань та регулярного рівня тести

Створюються звіти, що містять детальний відгук про сильні та слабкі сторони, а також загальний прогрес для кожного учня.

Наша команда

У центрі вивчення арабської мови Al Baher працює 14 вищих навчальних закладів з високим рівнем кваліфікації, які надають дружні, ввічливі, ефективні, своєчасні та пунктуальні послуги. Надійні та професійні стандарти центру підтримуються нашими мотивованими двомовними, добре навченими натуралістичними інструкторами з арабською мовою, які мають більше 10-річного досвіду роботи у своїх сферах. Вони є ентузіастичними, дружніми та, що найголовніше, - кожна з них повністю сертифікована та акредитована Міністерством вищої освіти, щоб підтримувати наші структурні та всеосяжні заняття. Вони вибираються з високим ступенем перегляду, оскільки вони є ключовими елементами арабської веселості та ефективності.

Наші інструктори надають аплікантам документацію своєчасно (наприклад, інформацію про тест / інтерв'ю), після чого належне повідомлення заявникам про відвідування тестів та інтерв'ю. Інструктори надають результати і значущі відгуки про тести та інтерв'ю заявникам якомога раніше, і продовжують стежити за відібраними методами та їх ефективністю та ефективністю.

З нашою енергією, досвідом та пристрастю до навчання арабською мовою наша мета - допомогти учням досягти успіху у світовій спільноті, в Аль Бахер у нас є команда людей, які вітають вас і дозволяють вам почувати себе як вдома. Запитайте їх про академічні питання, соціальні заходи або найкраще місце, щоб отримати хорошу каву! Вони там для вас, вони можуть супроводжувати вас за багатьма соціальними заходами, які ми організовуємо. Вони будуть вашими провідниками, як ви та ваші нові міжнародні друзі досліджують.

Кампус

Наш центр розташований в (Абдун), одному з найсучасніших районів Аммана, Йорданія.

Він знаходиться в комплексі Al Batoul, новому розкішному корпусі, в якому є безліч хороших магазинів та безліч інших об'єктів, крім чудового місця, яке може легко з'єднати студентів з різними ресторанами, спортивними клубами, парками, а також в декількох хвилинах ходьби від готелю. Taj Mall, один з найновіших торгових центрів в Аммані. У п'ятиповерховому торговому центрі розташовані численні спеціалізовані магазини, продуктовий магазин (Cozmo), десятки закусочних і кафе, а також простори кінотеатри. Ідеальне розташування готелю Al Baher та спокійний зовнішній спосіб життя надає студентам унікальну можливість навчання.

Заняття проводяться в затишному інституті, де студенти користуються уроками у центральних класах з кондиціонерами, оснащені зручними столиками та стільцями, встановленими таким чином, що дозволяє студентам вільно взаємодіяти один з одним. Кожна кімната класу постачається з великим екраном високих технологій для того, щоб наші студенти були пов'язані із зовнішнім світом і отримати привілеї, щоб отримати вигоду від останніх методів навчання наших інструкторів, використовуючи навчальні посібники для аудіо / відео. Студенти насолоджуються безкоштовним використанням бездротової, інтернет-мережі Wi-Fi та терміналів, їм пропонують відпочити, навчатися або робити домашнє завдання в нашому навчальному залі, оснащеному доступними для них комп'ютерами.

Розташування

Амман

Address
Al Masarrah street 5 ,Zahran, Amman , Jordan
Амман, Губернаторство Аммана, Йорданія