Прочитайте офіційний опис

Кембридж МІЖНАРОДНИЙ КОЛЕДЖ НАДАЄ акредитовані, професійної освіти, підготовки і навчання з Великобританії, для чоловіків і жінок по всьому світу амбітні для успішної кар'єри

Cambridge International College є вельми шанованою, досвідчений, ефективний і професійний інститут в галузі вивчення, навчання і виховання. Основна увага в коледжі, і наш пріоритет номер один, дуже простий; Це є:

"Для того, щоб забезпечити професійні, доступні, високоякісні курси, які забезпечують нашим членам знання, розуміння, вміння і компетентність, і які дозволять нашим країнам-членам отримати хорошу роботу і досягти успіху в кар'єрі."

Ось ще 10 частин інформації для вас, щоб знати про Cambridge International College, який ми сподіваємося, що ви знайдете доречним, цікавим і втішне:

 • Витоки Cambridge International College сходить до 1935 року (2015 був 80-річний ювілей). У 1935 році чотири джентльменів - підприємницький JJ Клівер, академік д-р Джозеф Лі, викладач Девід Юм і адміністратор Леслі Cowham - зібралися в Кембриджі і Лондоні, щоб створити установу, яка позитивно позначилося на житті мільйонів чоловіків і жінок в країнах в усьому світ - і як і раніше робити це через 80 років.
 • Основні види діяльності та галузі знань Коледжу включають професійне написання, розробку і виробництво дослідних і навчальних матеріалів з концентрацією з питань комерційної діяльності, управління і адміністрування, а також широкий спектр супутніх предметних областях, таких як бухгалтерський облік, маркетинг та HR. Ці навчальні матеріали є невід'ємною частиною (входить у вартість) затвердженого, схвалив і акредитованої професійної кар'єри-розробки Дослідження і розробка навчальних програм і програм, пропонованих Вищі, що призводить до Дипломами та вищі нагороди.
 • Коледж акредитований, затверджений, схвалений і визнаний у Великобританії і по всьому світу в тому числі Британського інституту навчання і розвитку, EDI (розвитку освіти International), Міжнародна асоціація з дистанційного навчання (МАЮД), Інститут лідерства та управління (ILM) , за оцінкою і акредитації постачальників навчання (EALP), Національна Рада з акредитації, TEVETA і інші. Коледж також досяг престижної BILD Знак якості, є зареєстрованою в Великобританії Learning послуг (UKRLP), а також реєструється з такими органами, як Департамент з міжнародного розвитку.
 • Коледж в даний час пропонує більш 100 різних найменувань страв, і регулярно додає нові курси, які відповідають вимогам амбітних чоловіків і жінок, які шукають успіху в кар'єрі, з усього світу. Крім того, коледж іноді може запропонувати - за спеціальним замовленням - з урахуванням і спеціально підготовлені назви курсу, зокрема, різні спеціалізації для програм бакалаврату та EBA пропонуються.
 • У будь-який конкретний момент часу коледж зазвичай має члени від від 100 до 125 країн і країн по всьому світу, що робить коледж воістину міжнародним установою. В даний час друкуються Проспектом особливості коледжу користувачів і випускників з більш ніж 65 з цих країн. У багатьох випадках поколінь однієї родини - батьків / матерів і їхніх синів / дочок - вивчали з і досягли своїх нагород від коледжу.
 • В даний час головний Кембриджського Міжнародного коледжу д-р Стівен Лоусон М, дуже шанований, великий досвід, відомий просвітитель. Д-р Стівен Лоусон побував на всіх континентах світу, і разом зі співробітниками коледжу і керівників має великі знання і досвід вивчення і кар'єрних потреб амбітних чоловіків і жінок у всьому світі. Д-р Стівен Лоусон є племінником одного із засновників коледжу д-р Jospeh Лі, а також брав участь в поліпшенні життя сотень тисяч членів (студентів і учнів) і членів їх сімей по всій земній кулі.
 • У той час як більшість членів, які навчаються з - або хто вчився з - Коледж зробити це за допомогою професійного методу дистанційного навчання коледжу, Коледж також має понад 50 Приєднані організацій по всьому світу, які надають широкий спектр послуг, в тому числі: сприяння заявники зареєструватися в коледжі і, будучи місцевою точкою контакту; Деякі філії також надають лекції в класі або підтримку підручник, який міг би бути на неповний робочий день або повний робочий день, або у вечірній час або у вихідні дні; і служба стеження / нагляду експертизи.
 • В середньому від 30% до 60% членства Коледжу - спонсорувати (які навчаються або студентів) - складається з чоловіків і жінок, які були рекомендовані або введені в коледж на минулих або поточних членів, або які знову зарахованих для подальших досліджень з коледж після завершення попереднього курсу з коледжу.
 • Мінімальний вік навчання з CIC становить 18; немає максимальний вік, хоча ми вважаємо, що найстаріша людина, щоб вступити було 84 років; це був джентльмен - лікар - з Тринідад і Тобаго у Вест-Індії, який відкривав новий медичний бізнес і який необхідно знати, як ефективно і успішно запустити його. В даний час проректор Кембріджського Міжнародного Коледжу, який був в турне по Вест-Індії в той час, був в стані уявити доктора з його диплом в галузі управління бізнесом і адміністрацією, за участю дружини і друзів доктора, і групою інших члени, які також недавно завершили свої дослідження CIC; це залишається однією з улюблених історій завуч від його 20+ років з коледжем.
 • Коледж займає дуже серйозно ставиться до свого акредитований і схвалений статус, його авторитет і схвалення, і його високу репутацію і стандарти (і коледж радий повідомити успіхи користувача * свідчать про якість і статус коледжу - на цей веб-сайт, регулярні інформаційні бюлетені та інші коледжу публікації дають приклади новин, звітів та історій успіху країн-членів). В рамках затвердженого та акредитованого статусу коледжу регулярно перевіряється професійними і уповноваженими органами, який включає в себе строгий аудит: процеси забезпечення якості; зміст, структура та оцінка стандартів для надання навчальних програм; якості навчання і умов; забезпечення відповідних цілей і умов їх досягнення; забезпечуючи високу якість навчання і розвитку.

ІСТОРІЇ УСПІХУ

"Спасибі, що допомогли мені оновити мій навчання, який також допоміг мені отримати допуск до інституту підготовки фахівців для мого поштового Випускник Сертифікат в області управління проектами. З мого навчання в вашому коледжі моя нова компанія висувала мені кредит для мене, щоб оплатити мої збори ".

Даніал Кардинал Ленгтон писав з Гани

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Cambridge International College

Метою даної програми є підготовка компетентних, які знають, ефективних і шанованих керівників, бізнесменів, адміністраторів і менеджерів. ... [+]

Виконавчий бізнес-адміністрування ГНУЧКЕ, приємному і ВИСОКОЯКІСНИЙ МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ЗАПРОПОНУВАВ амбітні ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК З МЕТОЮ СТАТИ успішного і ефективного лідерів, адміністраторів і керівників вищої ланки.

Метою даної програми є підготовка компетентних, які знають, ефективних і шанованих керівників, бізнесменів, адміністраторів і менеджерів. На цій програмі ви будете вивчати широке коло важливих, цікавих, технічних, практичних і спеціальних предметів, і буде мати можливість швидко і приємно вчитися з професійно зроблених освіти і професійної підготовки матеріалів, підготовлених провідними фахівцями. У вас також є можливість підготувати бізнес-проект, щоб змішати практичні і теоретичні знання, отримані, а також для поліпшення аналітичні здібності. Програма дозволить значно поліпшити свої навички та компетенції, і приймати свої знання і впевненість у собі на більш високі рівні. Ця програма є ваш шлях до успішної кар'єри рівні виконавчої влади, і ваша можливість спеціалізуватися в області бізнесу, управління та адміністрування.... [-]

Джерсі Saint Peter
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge International College

Популярна програма, яка надає спеціальні знання в області банківського та фінансового управління, з твердим розумінням або багатьох важливих аспектів бізнесу і розширені ... [+]

Диплом з відзнакою за банківським, фінансів та управління ПРОГРАМА, ЯКА ЗАБЕЗПЕЧУЄ докладних і цікавих знань і поглибленню розуміння на важливих областях кар'єри банківської справи, фінансів, бізнесу та управління.

Популярна програма, яка надає спеціальні знання в області банківського та фінансового управління, з твердим розумінням або багатьох важливих аспектів бізнесу і розширені можливості управління і адміністрування. Володіння відмінністю Group Диплом демонструє знання і здібності, і вказує на те, що власник має компетентність, розуміння і потенціал, щоб стати успішним старший менеджер, адміністратор або виконавчої влади в своїй обраній галузі дослідження, а також в інших галузях промисловості, управління, бізнес , банківська справа, фінанси та інші кар'єри покликань.... [-]

Джерсі Saint Peter
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
21 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge International College

Ця програма пояснює про сучасному менеджменті та управлінні - як планувати, координувати, контролювати, мотивувати і свинець - і як розуміти і контролювати практичні, тео ... [+]

Диплом з відзнакою з управління та безпеки на робочому місці ЦЕ ИДЕАЛЬНОЕ ПРОГРАМА ДЛЯ СУЧАСНИХ годівниці, супервайзерів, бізнес-власників і працівників з персоналом та / або здоров'я і безпеки - РОЛЬ І НІКОМУ БАЖАЮЧИХ СТАТИ ОДНИМ ІЗ перерахованого вище. ФОКУСУВАННЯ НА СТАТИ ОТЛИЧНО МЕНЕДЖЕР, ТАКОЖ чохли життєво важливій галузі здоров'я і безпеки, а також різні юридичні зобов'язання Організацій працівникам, персоналом та іншими особами. ... [-]
Джерсі Saint Peter
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
21 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge International College

Програма спрямована на планування, організацію і контроль логістики, діяльність з управління ланцюгами постачання й матеріали - ключові елементи для успішного управління ... [+]

Диплом з логістики, матеріалів та управління ланцюгами поставок ЦЕ ВЕЛИКИЙ ПРОГРАМА ЗАБЕЗПЕЧУЄ Tuition на широкий спектр діяльності, БЕРУТЬ УЧАСТЬ У сучасній логістики, навантаження-розвантаження матеріалів і управління ланцюгом поставок, включаючи: фізичний розподіл, управління матеріальними потоками, транспортування, Полегшення, обслуговування клієнтів, закупівлі, порядок обробки, закуповуючи, складування, Управління запасами, комміссіонірованія і сортувальні, УПАКОВКА і ВІДПРАВКА, логістичне управління проектом. ... [-]
Джерсі Saint Peter
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge International College

Для того, щоб домогтися успіху на глобальному рівні власники бізнесу, співробітники, службовці і менеджери повинні бути навчені, щоб зрозуміти міжнародну торгівлю - ця пр ... [+]

Диплом з міжнародного бізнесу та торгівлі Практичний і ДОСТУПНЕ ВСТУП УСПІШНОГО БІЗНЕСУ, що імпортують і експортують; Програма також визначає і пояснює фактори, які повинні бути розглянуті з метою розробки ефективного плану експортного маркетингу.

Для того, щоб домогтися успіху на глобальному рівні власники бізнесу, співробітники, службовці і менеджери повинні бути навчені, щоб зрозуміти міжнародну торгівлю - ця програма буде виробляти менеджерів і персоналу, які мають хороше розуміння міжнародної торгівлі, оснащені знаннями і навичками, щоб допомогти бізнес для досягнення успіху на міжнародному рівні. Експорт не є діяльністю, для непідготовлених менеджерів з продажу; експорт може бути корисним і вигідним, якщо вона проводиться на високому професійному рівні, і якщо ефективна міжнародна маркетингова стратегія розробляється; так що ця програма вчить, як оцінити потенціал експорту та "продукту" підгонку і важливість продукції, що відповідає стандартам і культурних потреб цільових країн. Йдеться про маркетингових концепцій і інструментів, а також пояснює, ефективні маркетингові концепції та стратегії, щоб використовувати для введення цільових ринків. Вона вивчає ціноутворення, транспорт і логістика, валюта, документація і страхування, а також міжнародні договори щодо права; і це дає практичну, корисну і всеосяжну основу в вимогах успішного імпорту і експорту.... [-]

Джерсі Saint Peter
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Graduate Diploma

Cambridge International College

Ця програма дивиться на концепції маркетингу зі стратегічної точки зору, а також забезпечує основу для маркетингу і управлінського мислення; він вважає, як здійснювати ст ... [+]

Майстерність управління Диплом з маркетинговою стратегією Програма, яка становить практичний, стратегічний, управлінський підхід до маркетингу, до бухгалтерського ОРГАНІЗУЄМО ЦІЛІ І ЗАСОБИ ПРОТИ потреб і можливостей на ринку.

Ця програма дивиться на концепції маркетингу зі стратегічної точки зору, а також забезпечує основу для маркетингу і управлінського мислення; він вважає, як здійснювати стратегічне планування ринку та розробки стратегії основний; визначити і ринки сегмент, будувати відносини через задоволеність клієнтів, якість, вартість і обслуговування; і досягти зростання. Маркетинг відіграє вирішальну роль бізнес - це допомагає визначити потреби клієнтів і хоче, і визначає, які цільові ринки компанія може служити і як найкраще зробити це; маркетинг потім допомагає направляти розробку відповідних продуктів, послуг і програм для обслуговування цих ринків. Ця програма охоплює ці ключові поняття і як застосовувати сучасні стратегічний маркетинг, в тому числі продуктів і послуг фірм, споживчі та бізнес-ринки, прибутку і некомерційних організацій, вітчизняних і міжнародних компаній, а також малих і великих підприємств.... [-]

Джерсі Saint Peter
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою