Cambridge International College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кембридж МІЖНАРОДНИЙ КОЛЕДЖ НАДАЄ акредитовані, професійної освіти, підготовки і навчання з Великобританії, для чоловіків і жінок по всьому світу амбітні для успішної кар'єри

Cambridge International College є вельми шанованою, досвідчений, ефективний і професійний інститут в галузі вивчення, навчання і виховання. Основна увага в коледжі, і наш пріоритет номер один, дуже простий; Це є:

"Для того, щоб забезпечити професійні, доступні, високоякісні курси, які забезпечують нашим членам знання, розуміння, вміння і компетентність, і які дозволять нашим країнам-членам отримати хорошу роботу і досягти успіху в кар'єрі."

Ось ще 10 частин інформації для вас, щоб знати про Cambridge International College, який ми сподіваємося, що ви знайдете доречним, цікавим і втішне:

  • Витоки Cambridge International College сходить до 1935 року (2015 був 80-річний ювілей). У 1935 році чотири джентльменів - підприємницький JJ Клівер, академік д-р Джозеф Лі, викладач Девід Юм і адміністратор Леслі Cowham - зібралися в Кембриджі і Лондоні, щоб створити установу, яка позитивно позначилося на житті мільйонів чоловіків і жінок в країнах в усьому світ - і як і раніше робити це через 80 років.
  • Основні види діяльності та галузі знань Коледжу включають професійне написання, розробку і виробництво дослідних і навчальних матеріалів з концентрацією з питань комерційної діяльності, управління і адміністрування, а також широкий спектр супутніх предметних областях, таких як бухгалтерський облік, маркетинг та HR. Ці навчальні матеріали є невід'ємною частиною (входить у вартість) затвердженого, схвалив і акредитованої професійної кар'єри-розробки Дослідження і розробка навчальних програм і програм, пропонованих Вищі, що призводить до Дипломами та вищі нагороди.
  • Коледж акредитований, затверджений, схвалений і визнаний у Великобританії і по всьому світу в тому числі Британського інституту навчання і розвитку, EDI (розвитку освіти International), Міжнародна асоціація з дистанційного навчання (МАЮД), Інститут лідерства та управління (ILM) , за оцінкою і акредитації постачальників навчання (EALP), Національна Рада з акредитації, TEVETA і інші. Коледж також досяг престижної BILD Знак якості, є зареєстрованою в Великобританії Learning послуг (UKRLP), а також реєструється з такими органами, як Департамент з міжнародного розвитку.
  • Коледж в даний час пропонує більш 100 різних найменувань страв, і регулярно додає нові курси, які відповідають вимогам амбітних чоловіків і жінок, які шукають успіху в кар'єрі, з усього світу. Крім того, коледж іноді може запропонувати - за спеціальним замовленням - з урахуванням і спеціально підготовлені назви курсу, зокрема, різні спеціалізації для програм бакалаврату та EBA пропонуються.
  • У будь-який конкретний момент часу коледж зазвичай має члени від від 100 до 125 країн і країн по всьому світу, що робить коледж воістину міжнародним установою. В даний час друкуються Проспектом особливості коледжу користувачів і випускників з більш ніж 65 з цих країн. У багатьох випадках поколінь однієї родини - батьків / матерів і їхніх синів / дочок - вивчали з і досягли своїх нагород від коледжу.
  • В даний час головний Кембриджського Міжнародного коледжу д-р Стівен Лоусон М, дуже шанований, великий досвід, відомий просвітитель. Д-р Стівен Лоусон побував на всіх континентах світу, і разом зі співробітниками коледжу і керівників має великі знання і досвід вивчення і кар'єрних потреб амбітних чоловіків і жінок у всьому світі. Д-р Стівен Лоусон є племінником одного із засновників коледжу д-р Jospeh Лі, а також брав участь в поліпшенні життя сотень тисяч членів (студентів і учнів) і членів їх сімей по всій земній кулі.
  • У той час як більшість членів, які навчаються з - або хто вчився з - Коледж зробити це за допомогою професійного методу дистанційного навчання коледжу, Коледж також має понад 50 Приєднані організацій по всьому світу, які надають широкий спектр послуг, в тому числі: сприяння заявники зареєструватися в коледжі і, будучи місцевою точкою контакту; Деякі філії також надають лекції в класі або підтримку підручник, який міг би бути на неповний робочий день або повний робочий день, або у вечірній час або у вихідні дні; і служба стеження / нагляду експертизи.
  • В середньому від 30% до 60% членства Коледжу - спонсорувати (які навчаються або студентів) - складається з чоловіків і жінок, які були рекомендовані або введені в коледж на минулих або поточних членів, або які знову зарахованих для подальших досліджень з коледж після завершення попереднього курсу з коледжу.
  • Мінімальний вік навчання з CIC становить 18; немає максимальний вік, хоча ми вважаємо, що найстаріша людина, щоб вступити було 84 років; це був джентльмен - лікар - з Тринідад і Тобаго у Вест-Індії, який відкривав новий медичний бізнес і який необхідно знати, як ефективно і успішно запустити його. В даний час проректор Кембріджського Міжнародного Коледжу, який був в турне по Вест-Індії в той час, був в стані уявити доктора з його диплом в галузі управління бізнесом і адміністрацією, за участю дружини і друзів доктора, і групою інших члени, які також недавно завершили свої дослідження CIC; це залишається однією з улюблених історій завуч від його 20+ років з коледжем.
  • Коледж займає дуже серйозно ставиться до свого акредитований і схвалений статус, його авторитет і схвалення, і його високу репутацію і стандарти (і коледж радий повідомити успіхи користувача * свідчать про якість і статус коледжу - на цей веб-сайт, регулярні інформаційні бюлетені та інші коледжу публікації дають приклади новин, звітів та історій успіху країн-членів). В рамках затвердженого та акредитованого статусу коледжу регулярно перевіряється професійними і уповноваженими органами, який включає в себе строгий аудит: процеси забезпечення якості; зміст, структура та оцінка стандартів для надання навчальних програм; якості навчання і умов; забезпечення відповідних цілей і умов їх досягнення; забезпечуючи високу якість навчання і розвитку.

ІСТОРІЇ УСПІХУ

"Спасибі, що допомогли мені оновити мій навчання, який також допоміг мені отримати допуск до інституту підготовки фахівців для мого поштового Випускник Сертифікат в області управління проектами. З мого навчання в вашому коледжі моя нова компанія висувала мені кредит для мене, щоб оплатити мої збори ".

Даніал Кардинал Ленгтон писав з Гани

Розташування

Святий Петро

Address
Heron House
JE3 7BY Святий Петро, Святий Петро, Джерсі
Телефон
+44 534 485485