Прочитайте офіційний опис

College European Film більше, ніж кіношколи. Ми данська народна школа, пропонуючи молодим людям з усього світу на 8½ місяців інтенсивної, практичний програмі фундаментної фільм (англійською мовою). Протягом літа ми також пропонуємо широкий вибір 1-тижневі семінари фільмів і семінарів (датською мовою). Студенти і викладачі живуть на кампусі, створюючи унікальну інтенсивну і соціальне середовище, розвивається навколо фільму.

College European Film розташовується в сільській місцевості Ебельтофт, Данія, і є унікальним у своєму підході до навчання кіновиробництва. Будь-яка людина, що має інтерес до створення фільмів і дізнатися про фільми можна тільки вітати, і у нас є студенти з усього світу, як правило, більш ніж 25 національностей відразу.

Тому що це школа-інтернат, ви будете жити і дихати фільм 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Навіть якщо ви не в класі або працювати над проектом, ви будете екранувати фільми, фільми говорити, аналізувати і обговорювати їх.

College European Film пропонує два види курсів: основний звичайно, 8½-місячної програми основою фільму (англійською мовою), а також літні курси, вибір 1-тижневі семінари фільмів і семінарів (датською мовою).

На цьому сайті ви повинні бути в змозі знайти всю необхідну вам інформацію про всі наші заходи. Якщо у вас є питання, не соромтеся зв'язатися з нами!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

European Film College

8½-місячної програми в Європейському коледжі кіно є місцем можливостей. Можливість досліджувати і розвивати свої ідеї, свій талант і себе. Можливість ризикувати і робити ... [+]

ПРОГРАМА 8,5-МІСЯЦЬ: ШУКАТИ свої навички - Відкрийте для себе VOICE

8½-місячної програми в Європейському коледжі кіно є місцем можливостей. Можливість досліджувати і розвивати свої ідеї, свій талант і себе. Можливість ризикувати і робити помилки і зробити це в безпечному, заохочення і надихає середовищі. Приєднуйтесь до програми і отримати можливість виробляти, жити і дихати фільм майже рік. Робота і жити в такому місці, де ваші однокурсники, ваші вчителі, фільми, які ви бачите і професійні кінематографісти, яких ви зустрінете буде надходити з усіх куточків світу. ... [-]

Данія Ebeltoft
інформація
англійська
Денне навчання
8 - 9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Promo Video