Прочитайте офіційний опис

Копенгагенська академія дизайну моди є всесвітньо відомої приватної академією, заснованої в 1983 році. З самого початку, Академія виховала одягу дизайнерів на високому рівні майстерності та з сильним виразом Visuel. Наші випускники представлені на всіх рівнях в модельному бізнесі, як на національному, так і на міжнародному.

Академія має кандидатів з усього світу, в 2016-17 році, 16 різних національностей отримують свою освіту, і тому ми вчимо в датському та англійською мовами. Ми вважаємо, це найбільше значення в навіки глобалізованому світі, що контакт і культурний обмін відбувається між різними класами і рівнями.

Це триває місія Академії, подальший розвиток ремісничої і програми, тому вони завжди відповідає вимогам модного бізнесу в бік молодих і майбутніх дизайнерів. Ви розглядаєте застосування і хотів би Віст Академії, то ми рекомендуємо вам записатися на прийом.

Академія знаходиться в старому складі «Hans Just» в Остербро. Світлі, просторі і відкрита робота номер на 370sqm ідеально підходить для культурного обміну відбувається між різними класами і рівнями. Через багатьох національностей присутніх, всі вчителі по крайней мере, двомовного і курс викладається Simultaniously на датському та англійською мовами. (Англійська є основним технічним мовою в швейної промисловості) Швейні машини, оверлоки і промислові машини для шкіри знаходяться в розпорядженні студентів, і ми, природно, працювати на Stockmann Манекени Wi-Fi під рукою, і він також використовується під час навчальних занять.

Академія схвалена для державного гранту (SU) данського державою. Міжнародні студенти просять перший застосовувати в своїх країнах-, перш ніж робити це в Данії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • датський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Copenhagen Academy of Fashion Design

Академія вчить одягу-дизайн. Протягом програми, акцент робиться на розвитку творчих здібностей студентів, даючи їм художнє і візуальне відчуття рутини в творчому процесі ... [+]

Програма

Мета

Академія вчить одягу-дизайн.

Протягом програми, акцент робиться на розвитку творчих здібностей студентів, даючи їм художнє і візуальне відчуття рутини в творчому процесі в поєднанні з міцною і грунтовної основою в різних областях ремесла.

Поряд з програмою, студенти також отримають уявлення про багатьох аспектах і вимог бізнесу шляхом візитів на торгових ярмарках, компаній і допомагати під час тижня моди, так що вони не не є-готові, коли вони приступають до роботи на ринок. Програма має тривалість 2-х років.... [-]

Данія Копенгаген
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою