Прочитайте офіційний опис

Business Academy Aarhus розробляє і пропонує практичні орієнтовані на програми вищої освіти. З більш ніж 4500 студентів-очників, 3.400 студентів неповний робочий день і близько 400 співробітників, ми є одним з найбільших бізнес-академії в Данії.

Business Academy Aarhus є Університет прикладних наук.

У ряді європейських країн, це термін англійською мовою для закладів вищої освіти. Програми ступеня ми пропонуємо зосередитися на прикладної градусів, особливо в області технологій, ІТ та бізнесу.

Як і університети, ми забезпечуємо як програм бакалаврату та можуть надати наукові ступені, але ми не удостоєні магістра або доктора наук.

На додаток до цього ми також пропонуємо програми безперервної освіти і неповний робочий день на рівні і короткострокових курсів бакалаврату для людей, які повинні підсилити свою кваліфікацію на роботу (тільки на датському мовою).

Наші програми поєднують теорію з практикою.

Ми приділяємо першорядне навчання в невеликих групах, групова робота, проектних робіт, співпраця з торгівлі і промисловості, реалістичні випадках і обов'язкових стажувань. У нас є близько 900 іноземних студентів, і щороку понад 300 наших студентів виїжджають за кордон для частини своїх програм.

Розробка і комплектуючі програми повинні створювати цінності для студентів і компаній, так. Маючи це на увазі ми робимо цілеспрямовані зусилля, щоб застосувати свою кваліфікацію щодо конкретних інноваційних і дослідно-конструкторських робіт в рамках спільних зусиль з партнерськими компаніями.

Кілька років досвіду роботи з вищою освітою

Business Academy Aarhus була заснована 1 січня 2009 року. Вона була створена в результаті злиття між програм вищої освіти з Aarhus Business College, Орхус Tech і JU (сільськогосподарський) школи. Деякі з наших програм сьогодні пропонується у співпраці з Орхуської школою морський і технічної інженерії.

Гнучкий шлях до вищої освіти

Вибір програми є важливим рішенням життя, і з'ясувати, яка програма підходить для вас, не завжди легко.

У Business Academy Aarhus, Університет прикладних наук, ми пропонуємо як програми вищої освіти Академії Професія програмами бакалаврату (AP ступінь) і. Програма ступеня AP відповідає перші два роки програми бакалавра. Програма забезпечує кваліфікації саме по собі, але також може бути динамічним способом отримати більш тривалий освіту. Тому у вас є можливість ввести трудове життя безпосередньо після ваших випускних іспитів, або ви можете продовжити навчання зі ступенем бакалавра на одному з наших поповнень програм або в іншій установі в Данії або за кордоном.

Навчання в Академії

Коли ви приступаєте програми вищої освіти, ви також визнати, що ви несете відповідальність за власне навчання. Наш досвід показує, що ви дізнаєтеся найбільше, коли ви активно беруть участь в навчанні. Ми надаємо Вам можливість брати активну участь через невеликі класи близько 30 студентів і в рамках проекту роботи та тематичні дослідження, які є важливими елементами у всіх програмах.

Всі наші програми тісно пов'язані з промисловістю. Тому ми поєднувати теорію і практику і в основному вчать частини теорії, яку згодом можна використовувати в вашій робочій життя для вирішення практичних завдань. тому відвідування компанії і гостьові лекції є важливою частиною всіх наших програм і проектів, а також остаточні проекти іспиту, як правило, засновані на практичних проблемах в конкретних компаніях. Є близько 18-25 годин навчання на тиждень. Кількість годин навчання варіюються від тижня до тижня і від програми до програми.

Ваша кар'єра починається з освіти

Незалежно від того, чи дивитеся ви на стажування або свою першу роботу після закінчення школи, Центр кар'єри Business Academy Орхуська може надати вам натхнення, інструментів і допомоги вам потрібно. Будучи студентом Академії, ви можете взяти участь в різних курсах і семінарах, таких як допомога для додатків, резюме та співбесіди. Ми також забезпечуємо індивідуальну допомогу і консультації.

Міжнародний екологічний

Більшість бізнес-академії Орхус програм пропонується в обох датському та англійською мовами. Будучи студентом Академії, ви будете, отже, бути частиною міжнародного середовища. У нас є близько 1000 іноземних студентів з багатьох місць по всьому світу. Якщо ви вибираєте одну з програм англійською мовою, ви будете вчитися зі студентами з різних країн і навчання і іспити на англійській мові. Інтернаціоналізація відбувається не тільки в класах, але і в багатьох громадських заходах, які ми пропонуємо.

Світ можливостей

Отримання хорошу роботу після закінчення навчального закладу є метою більшості студентів Академії. Деякі студенти однак вважають за краще вчитися далі і поєднувати роботу з частковою зайнятістю, звичайно, і дехто вирішив продовжити свою освіту повний робочий день в Данії або за кордоном в одному з багатьох навчальних закладів, які ми маємо угоди про визнання курсу с. Ви можете прочитати більше про роботу і подальших можливостей для отримання освіти відповідно до описів кожної програми.

Підготовка майбутнього через інтернатуру

Будучи студентом Академії бізнесу Орхуса ви будете брати участь в обов'язковій стажування, де ви будете мати можливість використовувати свої знання на практиці. Цей місяць 2-10 інтернатура (як правило, 3-5 місяців) дасть вам шанс випробувати:

Відповідна реальне життя навчання в компанії

  • Створення мереж і досвід, який може привести до майбутньої роботи
  • Працюючи в міжнародній компанії

Щороку Академія бізнесу Орхуська співпрацює з більш ніж 800 компаній в Данії і за кордоном, наприклад: Carlsberg, Ikea, Нордеа Банк, Ново Нордіск і Porsche США.

Стажування за кордоном

Ви можете вибрати, щоб прийняти вашу стажування в будь-якій точці світу, і в Європі ви можете отримати грант Erasmus, щоб покрити витрати, пов'язані з приймаючи стажування в чужій країні. У Business Academy Aarhus ми співпрацюємо з організаціями та компаніями, щоб допомогти з стажуваннях, наприклад, в Малайзії, Шанхаї, Канаді і Танзанії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • датський

Цей навчальний заклад також пропонує:


Business Academy Aarhus

Програма ступеня AP в хімії та біотехнології науки є 2½-рік повний робочий день програма вищий навчальний які кваліфікується наших випускників для ключових функцій в рамк ... [+]

The програма ступеня AP в хімічній і біотехнічних наук є 2½-річний повний робочий день програма, яка вищий навчальний кваліфікацію наших випускників для ключових функцій в рамках ряду професій і виробництв. Типові області роботи включають лабораторій контролю та науково-дослідні лабораторії в обробній галузі, і в університетах та інших науково-дослідних інститутів.

Наші випускники, хімічної та біотехнічних аналітики, є кваліфікованими для планування, управління та реалізації аналітичної роботи та результати протягом двох хімічних і біотехнологічних областях.... [-]

Данія Aarhus
інформація
англійська
Денне навчання
30 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Business Academy Aarhus

У вас є пристрасть до роботи з комп'ютерами, серверами і / або мережевих технологій та електроніки, і ви б хотіли, щоб залишатися в курсі подій і останніх технологій? Якщ ... [+]

AP ступінь - 2 роки - 120 ECTS

У вас є пристрасть до роботи з комп'ютерами, серверами і / або мережевих технологій і електроніки, і ви хотіли б, щоб залишатися в курсі подій і останніх технологій? Якщо це так, IT-мережу і програма електронної техніки ідеально підходить для вас. Програма AP ступінь в області ІТ мережі і технології електроніки це перші два роки програми бакалавра.

IT-мережу і технології Електроніка це 2 роки повний робочий день ступінь програми AP відбірковим ключових функцій в рамках ряду професій і виробництв. Ви будете кваліфіковані для професійної позиції в якості менеджера або учасники, проекти, пов'язані з розвитком продукту, планування та експлуатації систем в галузі мережевої та електронної техніки в приватному, так і державному секторі.... [-]

Данія Aarhus
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Business Academy Aarhus, School of Applied Sciences

Study at Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus, Denmark